ONLINESTUDIES

Online Yüksek Lisans Dereceleri içinde Okul Öncesi Eğitim 2020 Kuzey Amerika'da

Yüksek lisans dereceleri şahsen, çevrimiçi veya birçok yüksek öğrenim kurumundan uzaktan öğrenme programları yoluyla edinilebilen bilimsel programlardır. Bu ileri dereceyi kazanmak, öğrencilerin ilgi alanlarında daha fazla anlayış kazanmalarını ve iş tecrübelerini arttırmaya olanak sağlamaktadır.

Erken çocukluk bebeklik yaklaşık sekiz yaşına kadar, yaklaşık on yıldır çocukların olgunlaşması üzerinde duruluyor. Önemli değişiklikler dil gelişimi, fiziksel büyüme ve gelişmeyi de dahil olmak üzere, uygun sosyal ve davranışsal etkileşimleri anlamak, bu önemli yıllarda çocuklar için gerçekleşecek.

Günümüz imparatorluklar yerli uygarlıklardan, Kuzey Amerika eller âlimleri sunmak için eğitim fırsatlarının bol vardır. Farklı kültürlerin bir dizi ile dolu, öğrencilerin çok yönlü bir şekilde kendilerini de eğitmek olabilir.

Yüksek Lisans Online içinde Okul Öncesi Eğitim Kuzey Amerika'da

1 Sonuçlar Okul Öncesi Eğitim, Kuzey Amerika Filter

Eğitim ana (med / alta) erken çocukluk (çevrimiçi)

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School
Yüksek Lisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
21 aylar
Ingilizce
e-Öğrenme

Bu çevrimiçi program, günlük işinizi devam ettirebilmeniz ve yüksek lisansını aynı anda tamamlayabilmeniz için tasarlanmıştır. ASU, M.Ed.'ye sertifika ve sertifikasız seçenekl ...

Devamını oku