Cevrimiciprogramlar.com

Top Online Yüksek Lisanslar içinde Okul Öncesi Eğitim 2019/2020

Bir lisans derecesi kazandıktan sonra, pek çok öğrenci yüksek lisans öğrenmeye karar verir. Yüksek lisans programları genellikle belirli mesleki alanlara göre daha fazla uyarlanır ve gerekli beceri ve bilgileri edinmek için pratik eğitimi vurgular.

Eğitim, toplumun en önemli yönlerinden biridir, özellikle çocuklar ve gençler için. Tutkulu bireyler, Erken Çocukluk Eğitimi Yüksek Lisesi nedir bilmek merak ediyor olabilirler? Erken çocukluk eğitimi, çocuklara bebeklik döneminden başlayarak en sosyoekonomik yaşlarına kadar uzanmaktadır. Bu, çocukların dil, bilişsel, sosyal ve fiziksel becerilerinin çoğunu geliştirdikleri bir zamandır. Bu dereceyi takip eden kişiler genellikle çocuk psikolojisi ve gelişimini, üretken ve olumlu büyümeyi destekleyen stratejileri ve uygun müfredat tasarımını öğrenirler.

Erken Çocukluk Eğitimi Yüksek Lisans mezunları, okuma yazma gibi alanlarda çocukların yeteneklerini ve ihtiyaçlarını değerlendiren ve geliştirmeyi destekleyen sağlıklı ve güvenli öğrenme ortamları yaratma ve yönetme becerisi gibi önemli becerileri kazanma fırsatı sunmazlar, güçlü liderlik ve iletişim gibi yaygın olarak uygulanabilir beceriler.

Erken çocukluk eğitiminde yüksek lisans derecesi, programı sunan ülke ve kuruma bağlıdır. Genel olarak, bu maliyetler, her biri birkaç bin ABD doları bulabilen gerekli kredilerin sayısı ile belirlenir. Bununla birlikte, birçok usta programı, maliyetin sübvanse edilmesine yardımcı olmak için mezun asistanlığı sunmaktadır.

Erken çocukluk eğitimindeki bir derece, pratik mesleki uygulamaları, anaokulu, gündüz bakımı veya erken ilkokul öğretmeni olarak vardır. Bu derece bu yaş seviyelerine odaklanır ve genellikle genel eğitim derecesine göre daha kariyer için daha uygun olur. Bununla birlikte, diğer olası kariyer müfredat uzmanı, aile destek uzmanı, eğitim danışmanı, çocuk gelişimi araştırmacı veya eğitici oyuncaklar veya çocuk büyümesini destekleyen diğer materyaller için satış temsilcisi içerebilir.

Dünyadaki muhtemel çocuk eğitimcilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, bazı kurumlar erken çocukluk eğitiminde master derecelerini çevrimiçi olarak sunmaktadır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

3 Sonuçlar Okul Öncesi Eğitim Filter

Eğitim ana (med / alta) erken çocukluk (çevrimiçi)

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 21 aylar Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Montgomery + 1 daha

Bu çevrimiçi program, günlük işinizi devam ettirebilmeniz ve yüksek lisansını aynı anda tamamlayabilmeniz için tasarlanmıştır. ASU, M.Ed.'ye sertifika ve sertifikasız seçenekler sunmaktadır. Erken Çocukluk Eğitimi programında.

Profesyonel master cue - çocuk eğitimi

Campus Universitario Europeo
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 6 aylar Eylül 2019 İspanya Marbella A Coruña Madrid + 3 daha

Latince Infantia kökeni ile çocukluk doğumdan ergenliğe kadar insan yaşamının dönemdir.Konsept sonra tüm bu yaş çocuklar (bebekler) ve bir şey ilk devlet tayin sağlar

Özel Eğitim İhtiyaçları ve Erken Bakımda Üniversite Yüksek Lisans Derecesi

VIU - Universidad Internacional de Valencia
e-Öğrenme 1 yıl Bilgi iste İspanya Valencia

Eğitim alanında bir profesyonel olarak, erken dikkat ve özel eğitim ihtiyaçları hakkında bilgi sahibi olmalısınız, böylece performansınız sayesinde, öğrencilerin eğitim sisteminde giriş ve sürekliliğin olası eşitsizliklerini telafi edebilirsiniz.