ONLINESTUDIES

Online Yüksek Lisans Programları içinde Gıda Güvenliği Portekiz'de 2020

Yüksek lisans derecesi, öğrencilere seçtikleri alanda derinlemesine ve çok özel eğitim almalarını sağlayan bir lisansüstü eğitim programıdır. Bu derecenin alınması, seçtikleri alanda edindiği bilgi ve tecrübeleri geliştirerek mezunların iş bulma olasılığını arttırabilir.

Gıda güvenliği uzmanları, ürünlerin işlenmesini izlemek potansiyel kontaminasyon örnekleri test ve muayene veya tüketim malları belgelendirme yönetmek için sorumlu olabilir. Gıda ithal ve halkın taleplerini karşılamak için küresel ihraç gibi Bu alan yüksek talep olduğunu.

Resmen Portekiz, Portekiz Cumhuriyeti, İber Yarımadası'nda, Güneybatı Avrupa'da yer alan bir ülkedir. Portekiz 900 yaşında olduğunu ve nispeten küçük bir alanda olsa bile, bu dünya tarihinde önemli bir rol oynadı. Universidade do Porto% 11 uluslararası öğrenciler oluşur yabancıların en popüler.

Online Yüksek Lisans Programı içinde Gıda Güvenliği Portekiz'de

1 Sonuçlar Gıda Güvenliği, Portekiz Filter

Kalite, hijyen ve gıda güvenliği yönetiminde usta

IMF Business School Portugal
Yüksek Lisans
<
Yarı zamanlı
<
720 saat
Portuguese
e-Öğrenme

Gıda Güvenliği ve Kalite Master Eğer sürekli bir değişim içinde yasal hükümlere gıda sektöründe bilimsel bilgiyi uyarlamak ve gıda alanında uygulanabilir kalite standartlarını ...

Devamını oku