$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Yüksek Lisans Programları içinde İstatistik bilimi 2022

Birçok öğrenci için, bir lisans derecesi kazanmak, eğitim yolunun sonu değildir. Bunun yerine, bazı kişiler bir yüksek lisans programına kaydolarak belirli konular hakkındaki bilgilerini derinleştirmek isterler. Tamamlanması için yaklaşık iki veya üç yıl süren bir öğrenci, bir öğrencinin halihazırda bir lisans sahibi olduktan sonra genellikle verilir. Gezegendeki hemen h… Devamını oku

Birçok öğrenci için, bir lisans derecesi kazanmak, eğitim yolunun sonu değildir. Bunun yerine, bazı kişiler bir yüksek lisans programına kaydolarak belirli konular hakkındaki bilgilerini derinleştirmek isterler. Tamamlanması için yaklaşık iki veya üç yıl süren bir öğrenci, bir öğrencinin halihazırda bir lisans sahibi olduktan sonra genellikle verilir.

Gezegendeki hemen hemen her disiplin istatistiksel verilere dayanıyor, bireyler merak edebilir, İstatistikte bir Master nedir? Bu programlara kaydolduktan sonra, öğrenciler genellikle hangi istatistiksel yaklaşımları araştırmak istediğine karar verirler. Çoğu zaman, program katılımcıları veri analizi, istatistiksel bilgi, uygulanan istatistik, süreç yönetimi, işletme ve benzeri konularda dersler alırlar. Araştırma projeleri oluşturmak ve kapsamlı makaleler yazmak için bir öğrenci danışmanı ile yakın bir şekilde çalışabilirler. Mezuniyet öncesi bir kaplumbağa kursuna veya stajlara da katılabilirler.

Öğrenciler genellikle hem kişisel hem de profesyonel zorluklar yoluyla onlara hizmet eden istatistiksel hesaplama, iş analizi ve proje yönetimi becerilerini öğrenirler. Ayrıca eleştirel düşünme ve karmaşık sorunları analiz etme yeteneklerini derinleştirebilirler.

Lisansüstü programın süresi, onu barındıran okul ve diğer faktörler, İstatistiğe bir Master kazanmak için tam maliyeti belirler. Öğrenciler, kayıt yaptırmadan önce potansiyel üniversitelerden özel bilgi talep ettikleri için, harçları ve ücretleri tartışmak genellikle akıllıca bir yaklaşımdır.

İstatistikçiler, iş analistleri, iş idarecileri ve icra memurları genellikle İstatistikte bir Yüksek Lisans sahibidir. Yine de, bir istatistik programının mezunları genellikle iş dışında kariyer peşinde koşuyorlar. Bazıları akademide, profesör, araştırmacı, tasarım asistanı veya fakülte lideri olmayı seçiyor. Diğer mezunları, askeri görevliler, müfettişler veya yöneticiler olarak hizmet etmeyi seçerek hükümet içinde çalışıyorlar. Yine de diğerleri, işgücüne girmek yerine doktora programına kaydolarak öğrenmeye devam ediyor.

İstatistikte yüksek lisans yapmak isteyenler birkaç seçenek var. Genel olarak, bu programlar yerel üniversiteler, çevrimiçi okullar ve yazışma kursları aracılığıyla mevcuttur. Başlamak için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
edX
Cambridge, Amerika Birleşik Devletleri

İstatistik ve Veri Bilimi bölümündeki bu MicroMasters programı, dört çevrimiçi dersten ve veri biliminde kullanılan yöntem ve araçların anlaşılması ve veri analizi ve makine ö ... +

İstatistik ve Veri Bilimi bölümündeki bu MicroMasters programı, dört çevrimiçi dersten ve veri biliminde kullanılan yöntem ve araçların anlaşılması ve veri analizi ve makine öğrenimi konularında uygulamalı eğitim konularında temel bilgileri size sağlayacak temel olarak hazırlanmış sınavlardan oluşmaktadır . Olasılık ve istatistiğin temellerinin yanı sıra veri analizi tekniklerini ve makine öğrenmesi algoritmalarını öğrenmek, uygulamak ve denemek için dalacaksınız. Bu program sizi bir kuruma değer katan, bilgili ve etkili bir veri bilimci uygulayıcısı olmaya hazırlayacaktır. Kimlik belgesi, kabul edilen öğrenciler için doktora derecesine uygulanabilir. Sosyal ve Mühendislik Sistemlerinde (SES) MIT Veri, Sistem ve Toplum Enstitüsü (IDSS) aracılığıyla ya da dünyadaki diğer üniversitelerde yüksek lisans derecesi için yolunuzu hızlandırabilir. -
Yüksek Lisans
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
60 hafta
Ingilizce
Eyl 2022
e-Öğrenme
 
edX
Cambridge, Amerika Birleşik Devletleri

Daha etkili bir karar verici olmak için gereken eleştirel düşünme bilgi ve becerilerini kazanın.

Daha etkili bir karar verici olmak için gereken eleştirel düşünme bilgi ve becerilerini kazanın. -
Yüksek Lisans
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
16 - 96 hafta
Ingilizce
Eyl 2022
e-Öğrenme
 
edX
Cambridge, Amerika Birleşik Devletleri

İşletme etkisini en üst düzeye çıkarmak ve kariyerinizi bir analist olarak ilerletmek için temel, isteğe bağlı analiz becerilerini öğrenin.

İşletme etkisini en üst düzeye çıkarmak ve kariyerinizi bir analist olarak ilerletmek için temel, isteğe bağlı analiz becerilerini öğrenin. -
Yüksek Lisans
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
75 hafta
Ingilizce
Eyl 2022
e-Öğrenme