Cevrimiciprogramlar.com

En iyi Online Lisansüstü Eğitimler içinde Müfredat 2019/2020

Bir yüksek lisans derecesi almak, bir lisans derecesi elde edildikten sonra yapılabilir ve genellikle bir iki yıldan bir yerinden alır. Bazı kariyer yolları bir yüksek lisans derecesi gerektirirken, diğerleri değil, ancak iş başvurusu yaparken kalabalığın ötesinde kendini kurmak için harika bir yoldur.

Müfredatta bir Master nedir? Bu eğitim yolu, öğrencilere dersleri ve akademik programları nasıl tasarlayacaklarını, bunları ulusal ve hatta uluslararası düzeyde başkalarıyla karşılaştırmayı öğretir. Ek olarak, öğrenciler coğrafi konumlarındaki güncel konuları, yerel siyaset gibi bölge okullarının müfredatlarını da etkileyebilirler. Müfredatın uzmanları derinlemesine metodoloji, teori ve tasarım öğrenmelerine yardımcı olacak çeşitli sınıflar almayı bekleyebilirler. Bu kurslar, öğrencilerin farklı bir grup öğrenciyi daha iyi eğitmek için öğrenmelerine yardımcı olacak şekilde yapılandırılmıştır.

Müfredatta yüksek lisans derecesi alarak, öğrenciler iletişim ve problem çözme gibi çeşitli beceriler kazanabilirler. Ek olarak, yüksek lisans programlarının titiz yapısı nedeniyle, öğrenciler genellikle zaman yönetimi becerilerinde gelişmeler görüyorlar. Bu yetenekler, günlük yaşamın yanı sıra sınıfın içinde de yardımcı olabilir.

Kişinin ülkesine ve çalışma yöntemine bağlı olarak, Müfredatta bir Yüksek Lisansın maliyeti değişecektir. Çalışma alışkanlıkları ve hız, maliyetler üzerinde de etkili olabilir, çünkü daha yavaş bir tempoda çalışmayı tercih edenler genellikle derecelerini elde etmek için daha uzun zaman alırlar.

Müfredatta Master sahibi için birçok potansiyel iş var. Örneğin, öğretmenlik mesleğinde olan bireyler, kendi sınıflarında daha iyi eğitmen olmaları için bir müfredat programını tamamlamayı seçebilirler. Bu alan, müfredat lideri, program geliştiricisi ve profesyonel gelişim eğitmeni gibi diğer kariyer fırsatlarına da yol açabilir.

Müfredatta Master edinme programları dünya çapında ve çevrimiçi olarak mevcuttur. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

2 Sonuçlar Müfredat Filter

Müfredat ve Öğretim Eğitim Yüksek Lisans

Faulkner University - Online Programs
e-Öğrenme Yarı zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri USA Online

Eğitimde Yüksek Lisans programımız, kariyerinizi geliştirecek becerileri ve değerleri öğrenmenizi sağlar. Müfredatımız, profesyonel kursları çok yönlü bir müfredat için öğretim alanı kurslarıyla birleştirir. Sonuç olarak, sınıfları yönlendirmek ve okul müfredatı tasarlamak için gelişmiş yeteneklerle daha verimli ve etkili bir eğitimci olursunuz.

Müfredatta MEd

Concordia University Portland
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Portland

Bir öğrencinin hayatının gidişatını değiştirin: Travmadan etkilenen öğrencilere Concordia'dan bir MEd ile devam edin. Travma, açıkça tanımlanmış tek bir semptomla teşhis edilmez. Ve herhangi bir olay türünden gelebilir - boşanma, tıbbi bir prosedür ve zorbalık sadece birkaç örnektir. Şansınız en az bir öğrenciniz var - daha fazla değilse - travmadan etkilendiniz. İyi haber, yardım edebilirsin. Müfredatta MEB