Cevrimiciprogramlar.com

Top Online Yüksek Lisans Programları içinde Müzik Eğitimi 2019/2020

Bir yüksek lisans programı tipik olarak bir lisans eğitimini takiben bir sonraki eğitimde bir sonraki adımdır. Müfredat, genellikle araştırma ve tez kağıdı veya proje dahil olmak üzere, daha uzman ve tekniktir. Bununla birlikte, öğrenciler uzmanlıklarını artırma ve daha yüksek kariyer peşinde olma şansına sahip olurlar.

Müzik Eğitiminde Usta Nedir? Müzik takdirini ve teorisini geride bırakan bu program, bu konularda başkalarının nasıl öğretileceğini ve önderlik edeceğini ve bir kişinin müzik bilgisini nasıl ileteceğini anlatır. Öğrenciler kompozisyondan tarihe ve uygulamaya kadar eleştirel ve analitik anlayışlarını geliştirmeyi bekleyebilirler. Aynı zamanda, psikoloji, sosyolojik ve felsefi bakış açılarıyla eğitim teorileri üzerinde çalışabilirler ve bunları müzik derslerinde başkalarına akıl hocalığı yapmak için kullanmayı öğrenebilirler.

Öğrenciler, pratik kariyer ve yaşam becerileri elde etmek veya geliştirmek yoluyla Müzik Eğitiminde bir Master'dan yararlanabilirler. İletişim, aktif dinleme, koordinasyon ve diğer kişilerarası beceriler sıklıkla kullanılmaktadır. Araştırma ve eleştirel analiz, aynı zamanda birden çok kariyer yolunda değerlendirilmektedir.

Bu programı almak için harç masrafları genellikle okullar arasında farklılık gösterir, ancak genellikle yaklaşık üç ila beş yarıyıl olan program uzunluğuna dayanır. Öğrenciler ayrıca ders kitapları veya başka malzemeler satın almaları da gerekebilir. Eğitmenlere danışın ya da belirli detaylar için programı araştırın.

Müzik Eğitiminde Yüksek Lisansı tamamlayan öğrenciler, kariyer yapmak için müzik öğretmenleri veya okul korosu veya grup yöneticileri olarak daha iyi olabilirler. Bu tür pozisyonlar K-12 veya üniversite düzeyinde programlar dahilinde ve kamu veya özel okullarda olabilir. Bazı öğretim pozisyonları için de lisans gerekebilir. Alternatif olarak, mezunlar müzik eğitiminde yönetici rollerini yerine getirebilirler; Bunlar müfredat geliştiricileri ve eğitim danışmanlarını içerebilir. Örgün eğitim sisteminin dışında, özel eğitmenler ya da topluluk sanatları programlarının direktörleri bu arka plandan gelebilir.

Müzik eğitimi programları sanatın birçok kolejinde bulunmaktadır; Bu, uzaktan veya yoğun programlarla yaşayan öğrenciler için değerli çevrimiçi veya uzaktan öğrenme seçeneklerini de içerir. Daha fazla bilgi için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurun.

2 Sonuçlar Müzik Eğitimi Filter

Müzik eğitiminde müzik ustası (mm med)

Anderson University South Carolina
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Eylül 2019 Kolombiya Ibagué Amerika Birleşik Devletleri Anderson Greenville + 3 daha

Müzik Eğitimi programında Müzik Master misyonu müzisyenlik gelişmiş yetkinlikleri, eleştirel sorgulama, ve müzik araştırma tabanlı pedagojinin yaratıcı uygulamalar geliştirmek

Eğitim bilimleri mezun: müzik pedagojisini - Distance

University of Nicosia
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 dönem Bilgi iste Kıbrıs Cumhuriyeti Nicosia + 1 daha

Programın amacı iki yönlüdür. Bir yandan, ileri düzeyde eğitim kursları (a) izleme yoluyla uzmanlık alanında derin bilgi edinmelerine öğrenciye yardımcı, (b) Fakülte ile ilgili literatür, ve (c) etkileşim çalışması Diğer öğrenciler. Öte yandan, program çeşitli kurslar belirli nicel ve nitel araştırma kursları (a) izleme, (b) ile küçük çaplı soruşturma araştırma becerilerini teşvik ve / veya Yüksek Lisans Tezi hazırlanması ve amaçlar (c) seminer / konferans araştırma içeriğinde katılım.