close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Yüksek Lisanslar içinde Mutfak Sanatları 2020

Bakalorya eğitimini tamamlayan ve alanlarında öğrenmeye devam etme arzusu olan öğrenciler yüksek lisansını almak isteyebilirler. Bu iki ila üç yıllık program, belirli bir çalışma veya uzmanlık alanındaki bir grup konunun derinlemesine araştırılmasını sağlar. Yemek Sanatında Master Nedir? Gıda sanatı ve bilimi hakkında tutkulu olan ve yiyecek hazırlama ve servis konus… Devamını oku

Bakalorya eğitimini tamamlayan ve alanlarında öğrenmeye devam etme arzusu olan öğrenciler yüksek lisansını almak isteyebilirler. Bu iki ila üç yıllık program, belirli bir çalışma veya uzmanlık alanındaki bir grup konunun derinlemesine araştırılmasını sağlar.

Yemek Sanatında Master Nedir? Gıda sanatı ve bilimi hakkında tutkulu olan ve yiyecek hazırlama ve servis konusunda kariyer isteyen öğrenciler bu dereceye kadar iyi aday olabilirler. Müfredat teoriyle uygulamayı dengeler. Dersler sınıfta, mutfakta ve alanda yapılabilir. Öğrenciler, kimya, bilim ve gıda teknolojisinden pasta hazırlığına, şarap ve içecek yönetimine kadar değişen konuları inceleme eğilimindedirler. Programlar genellikle Los Angeles, New York, Chicago, Paris ve Barselona gibi şehirler dahil dünyanın mutfak başkentlerinde bulunmaktadır.

Bu derece, bir otel veya restoran mutfağının zorlu ortamını yönetmek için gerekli becerileri geliştirir. Öğrenciler liderlerin, takım oyuncularının ve karar vericilerin nasıl olması gerektiğini öğrenmelidir. Ayrıca şarap ve dünya çapında gıda kültürü için bir takdir geliştirmelidirler. Yemek servisi yönetimi, organizasyonel yeteneği yüksek düzeyde gerektiren hızlı tempolu bir istihdam için mükemmel bir hazırlıktır.

Bu programların maliyeti ve süresi yeri bağlı olarak önemli ölçüde değişir. Çoğu yerel restoranlardaki externships'i içeriyor.

Yüksek lisans düzeyinde, öğrenciler mutfaktaki ve restoranlarda, catering'de ve ağırlama endüstrilerinde yönetici pozisyonlarını üstlenmeye hazırlanan işlerde eğitim alabilirler. Restoran işi geleneksel olarak yerden öğrenilir. Mezunlar kariyerine çizgi aşçıları olarak başlayabilir ve sonunda mutfaktaki şefler olmak için mutfak saflarına geçebilirler. Elle yemek pişirmeyle iş dünyasına ilgi duyanlar için restoran yönetimi ve mülkiyet seçenekleri. Sanatsal ve yaratıcı tipler yiyecek stilini, fotoğrafçılığı veya gazeteciliği düşünebilir.

Mutfak sanatlarında master derecesi, gastronominin heyecan verici dünyasına pasaport vermektedir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Zürich, İsviçre

Usta Beslenme ve Mutfak Sanatları (Yemek Hizmet Yönetimi) çalışma programı mezunları iş tecrübeyle ile teori birleştirmek ve Beslenme ve Mutfak Sanatları (Yemek Hizmet Yönetim ... +

Usta Beslenme ve Mutfak Sanatları (Yemek Hizmet Yönetimi) çalışma programı mezunları iş tecrübeyle ile teori birleştirmek ve Beslenme ve Mutfak Sanatları (Yemek Hizmet Yönetimi) sağlam bir bilgi gösterecektir (MBA) sonunda. -
Yüksek Lisans
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
16 - 20 aylar
Ingilizce
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın