Filter
Yüksek Lisans
Hız: Tümü

Top Online Yüksek Lisans Dereceleri içinde Pedagoji 2019/2020

Bir yüksek lisans derecesi kazanmak, artan iş fırsatlarından ve kazanç gücünden alanınızdaki daha büyük uzmanlığa kadar birçok avantajı beraberinde getirebilir. Yüksek lisans programlarının çoğu bir ila üç yıl arasındadır ve bir çeşit bağımsız araştırma içerir.

Pedagoji'de Usta Nedir? Pedagoji, öğretim teorisine ve pratiğine atıfta bulunur ve temel olarak sınıf öğretimi seçimlerinin arkasındaki yöntem, materyal ve felsefeye odaklanır. Bu programlar, eğitim tarihini, farklı konular ve yaş grupları için öğretim yaklaşımlarının gelişimini, eğitimin tasarlanması ve uygulanmasının zorluklarını ve değerlendirme uygulamalarının geliştirilmesi, uygulanması ve değerlendirilmesini kapsayan kursları içerebilir. Birçok program, programın bulunduğu üniversiteye bağlı okullarda, alanda bir bileşen içerir.

Bu programlardaki öğrenciler, öğretim yöntemlerini ve yaklaşımlarını eleştirel olarak analiz etme ve değerlendirme becerisini geliştirirler. Bağlı sınıflardaki öğrenci-öğretme fırsatları, öğretim becerileri oluşturabilir ve yeni zaman yönetimi ve örgütsel teknikler sunabilir. Öğrenciler ayrıca araştırma ve sınıf deneyimi ile sözlü ve yazılı iletişim becerilerini artırabilirler.

Yüksek lisans programları, programın uzunluğu ve uzmanlık alanı gibi faktörlere bağlı olarak maliyet açısından farklılık gösterir. Doğrudan düşündüğünüz programlarla iletişim kurmak, maliyet ve dersin seyri hakkında ayrıntılı bilgi edinmenin en iyi yoludur.

Yüksek lisansın pedagoji alanındaki programları, erken çocukluk, ilkokul veya ortaokul düzeyindeki kamu okullarında veya özel okullarda öğretmenlik yapmak isteyen öğrenciler için bir yeterlilik belgesi olarak hizmet edebilir. Öğretmen pozisyonlarına ek olarak, bu derece eğitim yazılımı geliştiricileri, test ve değerlendirme geliştiricileri, müfredat geliştiricileri veya eğitim yayıncıları için ders kitabı yazarları olarak kariyer arayan insanlar için yararlıdır. Bazı mezunlar ayrıca, bir konu alanında veya belirli bir yaş grubunda uzmanlaşan danışmanlar veya öğretmen eğitmenleri olarak kariyer yapmak isteyebilirler.

Pedagoji uzmanı, eğitim hayatınızı yeni zirvelere taşıyabilir. Bu derece sunan birçok üniversite ve mevcut çevrimiçi seçenekler arasında doğru uygunluğu bulabilirsiniz. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Pedagoji

Open University Of Cyprus

Eğitimde Yüksek Lisans, (a) sürekli eğitimde olduğu kadar, eğitimde organizasyon, yönetim, değerlendirme ve müfredat alanlarında da vurgu yapan pedagojik çalışmalarla ilg ... [+]

Eğitimde Bilim Ustası amaçlamaktadır:

Sürekli eğitimde olduğu kadar eğitimde örgütlenme, yönetim, değerlendirme ve müfredat alanlarına özel vurgu yapan pedagojik çalışmalarla ilgili araştırmalar.Her seviyedeki öğretmenlere özel pedagojik bilginin sağlanmasıBenzer programlar ile işbirliği, Avrupa ve diğer üniversiteler ve araştırma merkezleriEğitimin bağlamını algılayan ve yaratıcı ve üretken bir şekilde hareket etmek isteyen üst düzey yöneticilerin ve araştırmacıların hazırlanmasıpedagojik konularda daha geniş eğitim topluluğuna hizmet sağlanması.Programın Yapısı

Yüksek Lisans Derecesi Yüksek Lisans derecesi almak için, öğrenciler aşağıdaki şemalardan birini seçerler:... [-]

Kıbrıs Cumhuriyeti Cyprus Online
Bilgi iste
Yunan
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Universidad de La Laguna

İleri Eğitim Çalışmaları Master bugünün toplumunda eğitim karşılaştığı sorunlara çözüm analizini geliştirmek ve üretmek için araştırmacılar ve eğitimli uzmanların eğitimi ... [+]

İleri Eğitim Çalışmaları Master bugünün toplumunda eğitim karşılaştığı sorunlara çözüm analizini geliştirmek ve üretmek için araştırmacılar ve eğitimli uzmanların eğitimini ilerletmek amacıyla tasarlanmıştır. Geriye Dönük temeli, bakış açıları ve ileriye dönük meslek çokluk, karmaşık pedagojik bilginin transdisipliner ve tartışılmaz toplumsal transferi anlayışına taşlarıdır. Eğitim araştırma ve yenilik yeteneği geliştirme ve sosyal sürdürülebilirlik, bölgesel, ulusal ve uluslar ötesi faktörleri uygulanması anahtarıdır. Buna ek olarak, ilgi, ulusal ve uluslararası öğrencilere uzaktan öğrenme, açıklık içinde bu öneriyi dikkate alındığında bu alanda sonuçlarında ortaya çıkabileceği bağlamları ve olanaklarını çeşitlendirmektedir.... [-]

İspanya Santa Cruz de Tenerife
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
2 dönem
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku