Cevrimiciprogramlar.com

Top Online Yüksek Lisans Dereceleri içinde Pedagoji 2019/2020

Bir yüksek lisans derecesi kazanmak, artan iş fırsatlarından ve kazanç gücünden alanınızdaki daha büyük uzmanlığa kadar birçok avantajı beraberinde getirebilir. Yüksek lisans programlarının çoğu bir ila üç yıl arasındadır ve bir çeşit bağımsız araştırma içerir.

Pedagoji'de Usta Nedir? Pedagoji, öğretim teorisine ve pratiğine atıfta bulunur ve temel olarak sınıf öğretimi seçimlerinin arkasındaki yöntem, materyal ve felsefeye odaklanır. Bu programlar, eğitim tarihini, farklı konular ve yaş grupları için öğretim yaklaşımlarının gelişimini, eğitimin tasarlanması ve uygulanmasının zorluklarını ve değerlendirme uygulamalarının geliştirilmesi, uygulanması ve değerlendirilmesini kapsayan kursları içerebilir. Birçok program, programın bulunduğu üniversiteye bağlı okullarda, alanda bir bileşen içerir.

Bu programlardaki öğrenciler, öğretim yöntemlerini ve yaklaşımlarını eleştirel olarak analiz etme ve değerlendirme becerisini geliştirirler. Bağlı sınıflardaki öğrenci-öğretme fırsatları, öğretim becerileri oluşturabilir ve yeni zaman yönetimi ve örgütsel teknikler sunabilir. Öğrenciler ayrıca araştırma ve sınıf deneyimi ile sözlü ve yazılı iletişim becerilerini artırabilirler.

Yüksek lisans programları, programın uzunluğu ve uzmanlık alanı gibi faktörlere bağlı olarak maliyet açısından farklılık gösterir. Doğrudan düşündüğünüz programlarla iletişim kurmak, maliyet ve dersin seyri hakkında ayrıntılı bilgi edinmenin en iyi yoludur.

Yüksek lisansın pedagoji alanındaki programları, erken çocukluk, ilkokul veya ortaokul düzeyindeki kamu okullarında veya özel okullarda öğretmenlik yapmak isteyen öğrenciler için bir yeterlilik belgesi olarak hizmet edebilir. Öğretmen pozisyonlarına ek olarak, bu derece eğitim yazılımı geliştiricileri, test ve değerlendirme geliştiricileri, müfredat geliştiricileri veya eğitim yayıncıları için ders kitabı yazarları olarak kariyer arayan insanlar için yararlıdır. Bazı mezunlar ayrıca, bir konu alanında veya belirli bir yaş grubunda uzmanlaşan danışmanlar veya öğretmen eğitmenleri olarak kariyer yapmak isteyebilirler.

Pedagoji uzmanı, eğitim hayatınızı yeni zirvelere taşıyabilir. Bu derece sunan birçok üniversite ve mevcut çevrimiçi seçenekler arasında doğru uygunluğu bulabilirsiniz. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

2 Sonuçlar Pedagoji Filter

Eğitimde Bilim Ustası

Open University Of Cyprus
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Bilgi iste Kıbrıs Cumhuriyeti Cyprus Online + 1 daha

Eğitimde Yüksek Lisans, (a) sürekli eğitimde olduğu kadar, eğitimde organizasyon, yönetim, değerlendirme ve müfredat alanlarında da vurgu yapan pedagojik çalışmalarla ilgili araştırma yapmayı amaçlamaktadır: (b) özel pedagojik bilginin sağlanması (c) benzer programlar, Avrupa ve diğer üniversiteler ve araştırma merkezleri ile işbirliği, (d) üst yönetim ve araştırmacıların hazırlanması, eğitimin çalıştığı ortam ve yaratıcı ve üretken davranma arzusu ve (e) pedagojik konularda daha geniş eğitim topluluğuna hizmet sağlanması.

İleri pedagojik çalışmalarda Usta

Universidad de La Laguna
e-Öğrenme Tam zamanlı 2 dönem Eylül 2019 İspanya Santa Cruz de Tenerife

İleri Eğitim Çalışmaları Master bugünün toplumunda eğitim karşılaştığı sorunlara çözüm analizini geliştirmek ve üretmek için araştırmacılar ve eğitimli uzmanların eğitimini ilerletmek amacıyla tasarlanmıştır. Geriye Dönük temeli, bakış açıları ve ileriye dönük meslek çokluk, karmaşık pedagojik bilginin transdisipliner ve tartışılmaz toplumsal transferi anlayışına taşlarıdır. Eğitim araştırma ve yenilik yeteneği geliştirme ve sosyal sürdürülebilirlik, bölgesel, ulusal ve uluslar ötesi faktörleri uygulanması anahtarıdır. Buna ek olarak, ilgi, ulusal ve uluslararası öğrencilere uzaktan öğrenme, açıklık içinde bu öneriyi dikkate alındığında bu alanda sonuçlarında ortaya çıkabileceği bağlamları ve olanaklarını çeşitlendirmektedir.