Filter
Yüksek Lisans
Hız: Tümü

En iyi Online Yüksek Lisanslar içinde Sanat 2019/2020

Bir yüksek lisans derecesi genellikle bir kolej veya üniversitede bir lisans programının takip eden bir lisans programıdır. Lisans derecesi ile karşılaştırıldığında, dersleri, mezunların kendi çalışma alanlarına hakim olma beklentisi ile doğada daha analitiktir.

Sanatta Usta Nedir? Genellikle bir lisans derecesi için dersi takip eden bir derece ve sanat kavramlarının daha kapsamlı bir analizini içerir. Üzerinde çalışılan sanat formları grafik tasarım, fotoğraf, heykel ve resim gibi görsel sanatlar veya müzik, tiyatro ve film gibi sahne sanatları olabilir. Bu alandaki bir yüksek lisans, bir sanat formunun veya bir kombinasyonun tekniğini, kültürünü ve tarihini inceleyebilir.

Sanatta bir Master kazanmanın birçok yararı vardır. Mezunlar, ilgili meslekleri takip etme şanslarını arttırmışlardır, çünkü bunlar kendi alanlarında yetkililer olarak sınıflandırılmıştır. Ayrıca, bu değerleri çalışmak için sabırsızlanıyor ve yaratıcılığı teşvik ediyorlar.

Yer, çalışma alanı ve kurum, bir yükseklisans programını tamamlama maliyetlerini tahmin ederken, gelecekteki bir öğrencinin dikkate alması gereken bir kaç şeydir. Genel bir top parkı figürü planlama amaçları için uygun olsa da, yüksek öğrenim için birçok seçeneğe dayalı olarak hesaplanması oldukça zor olabilir.

Yüksek lisans düzeyinde bir sanat diplomasını tamamlayanlar birçok heyecan verici pozisyona girebilirler. Bu derecenin sahipleri, kendi yaratıcı ortamları aracılığıyla ressamlar, heykeltraşlar, fotoğrafçılar ve tasarımcılar gibi fikirler yakalayan ve sergileyen gerçek sanatçılar olabilirler. Ayrıca profesyonel müzisyenler, aktörler ve yönetmenler gibi sanatçıları da sergileyebilirler. Birçoğu, sanatın bir izleyiciye başarılı bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için sahnelerin arkasında da çalışır. Bunlar müze küratörleri, sergi tasarımcıları ve sanat tarihçileri içerebilir.

Yüksek lisans derecesine devam etmeye hazır olduğunuzda, daha çeşitli seçeneklere göz atabilirsiniz. Programınızı canlı bir sınıf ortamında tamamlamak ya da sanal bir sınıfa dahil olmak isteyip istemediğinizi başarmak mümkündür. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Sanat

Instituto Artes Visuales

Sanat ve İletişimde UCAM Master derecesi iletişimde üniversite diplomasına dijital Bu alan Edinme isteyenler yönelik bir kendi Grafik içinde Murcia Katolik Üniversitesi S ... [+]

Sanat ve İletişimde UCAM kendi master Grafik Tasarım ve dijital iletişim alanında bir üniversite derecesi kazanmak isteyen Web odaklı herkes Murcia Katolik Üniversitesi San Antonio (UCAM) ayrı bir başlık.

reklam, afiş, katalog, broşür, reklam panoları, dijital rötuş, geliştirme: iki ayrı bu ilk alana bölünmüştür her tasarımcı bir stüdyo veya tasarım ajansı entegre nasıl yönetileceğini bilmek gerekir kavramsal ve pratik alanların bilgisine tamamen ayrılmıştır logomarca ve kurumsal kimlikler.

İkinci bölge internete bu bilginin çeviri adamıştır. Öğrenci HTML ve CSS, UI-UX, Duyarlı tasarım temelleri veya WordPress gibi ana web tasarım dilleri bilen standartlarına dayalı web projelerinin gerçekleştirilmesi çalışmalarını temel almak.... [-]

İspanya Spain Online
Açık Kayıt
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
LaBasad - Barcelona School of Arts & Design

İletişim Sanatları Yönetimi Online Yüksek Lisans iletişim kurmak mesajı geliştirecek özgün ve çekici görsel çözümler anlamak konsept çalışması ve tasarımı gereken bir pro ... [+]

İspanyolca öğretilen Çevrimiçi UstaMaster Amaçları

Online Yüksek Lisans Art Direction Comuniciación iletişim kurmak mesajı geliştirecek özgün ve çekici görsel çözümler anlamak konsept çalışması ve tasarımı gereken bir proje uygulama perspektifi üzerine tasarlanmıştır. en muhteşem itibaren hatta en basit web sayfası görsel-işitsel üretim, sanat yönetmeni katkısı esastır. Elbette nihai amacı ve insanlarla markaları bağlamak alakalı ideias cursen üretme yeteneğine sahip öğrenciler herhangi bir iletişim kanalında bunları şekillendirmek olmasıdır.

faktör analizi, farklılaşma ve konumlandırma gibi stratejik iletişim rolü vurgulamaktadır.diğer profillere sahip sanat yönetmeni ve yaratıcı realción becerilerini ve işlevlerini öğrenin.Conceptualise ve eylemleri yansıma ve aktarılacak Mesaj ve izleyicilerin analizinden çok kanallı iletişimi devreye sokar.görsel ikna edici mesajın etkinliğini artırın.Gözetmek ve üretim aşamalarını yönetirler.Pratik projeler geliştirerek, yaratıcı ve yürütme kapasitesini arttırmak.Erişim gereksinimleri... [-]
İspanya Barcelona Spain Online
Açık Kayıt
Ispanyolca,Spanish (Spain)
Tam zamanlı
12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku