Cevrimiciprogramlar.com

Top Online Yüksek Lisans Dereceleri içinde TESOL 2019/2020

Bir yüksek lisans çoğu öğrenci lisans ya da önlisans derecesi sonra takip Bu çalışmanın bir lisans programıdır. Bir online program hala bazı kampüs katılımını gerektirebilir, ancak çoğu tamamen çevrimiçi gerçekleşecek. Bir master derecesi bir iki yıl içinde tamamlanabilir.

TESOL bir online Usta nedir? Diğer diller programın konuşanlara bir öğretim İngilizce okul çağındaki çocuklara ve yetişkinlere İngilizce dilini öğretmek için hazırlar. Çalışmanın birçok benzer programlar alimler öğretim deneyimi hem de eller yanı sıra TESOL teorisinin daha derin bir anlayış vermek için tasarlanmıştır. Eğer almak zorunda tam ders bir okuldan diğerine değişecektir. Sınıflar dil öğretme ve öğrenme ve sınıfta kültürel konularda dil edinimi, İngilizce yapısı, dil değerlendirmede, öğretim gramer, teknoloji benzer olabilir.

yüksek lisans derecesi nedir faydaları var?Bu özel program, iş olanaklarını artırabilir, yurt veya yurtdışında çalışmak için öğrencileri hazırlamak olabilir. Benzer bir eğitimle Bazı öğrenciler daha yüksek bir başlangıç ​​maaş için uygun olabilir.

bir online master derecesi maliyeti evrensel değildir. Bu programın süresi ve okul yerini okumak isteyen konu bağlıdır. Sen katılan ilgilenen okul veya okullar iletişime geçerek kesin bir sayı elde etmek mümkün olabilir.

Eğer TESOL senin Usta tamamlandıktan sonra, çeşitli işler için hazır olabilir. Çünkü yüksek lisans veren uzmanlık, bazı mezunları uluslararası okulların müdürleri olmak için gitti. Diğer kariyer fırsatları özel bir dil okulunda veya bir kamu okul ortamında, yetişkinler için bir İngilizce öğretmeni olmak içerebilir. Bazı öğrenciler yükseköğretime hazırlanmak için bu master derecesi kullanın.

Eğer master derecesini elde başlatmak istiyor musunuz?Başvuru süreci kolaydır. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

1 Sonuçlar TESOL Filter

Diğer Dilleri Konuşanlara İngilizce Öğretimde Eğitim Yüksek Lisansı (TESOL)

Sam Houston State University
e-Öğrenme Tam zamanlı 30 saat Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Huntsville

TESOL'da İngilizce Öğretimi (İngilizceyi Başka Dilleri Konuşanlara Öğretmek), İngilizce'yi İkinci / Yabancı Dil olarak öğretmek için tasarlanmıştır.