Filter
Yüksek Lisans
Filipinler Cumhuriyeti Hız: Tümü

Bak Online Yüksek Lisans Programları içinde Uluslararası Eğitim Filipinler'de 2019/2020

Yüksek lisans derecesi almak isteyenler için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Bu derece genelde lisans derecesi sonrasında alınmaktadır ve birçok farklı alanda sunulmaktadır. Her program okuldan okula değişiklik gösterebilmektedir.

uluslararası eğitim alanında bir program veya kursundan, öğrenciler, yerel veya uluslararası iki çalışmada seçeneğine sahip olabilir. Her iki durumlarda, akademisyenler, uluslararası öğrenciler ile hands-on deneyimi ile birlikte geleneksel öğrenme biçimlerini karşılaşmaya bekliyoruz olabilir.

Birçok iyi Filipinler insanlar ve onların yaşam tarzları seviyorum. Burada eğitim de size Yerel College Üniversitesi, Devlet Üniversitesi ve College ya da Filipinler Üniversitesi'nde üniversite ders üstlenmek gibi insanların kültürü ile karışarak öğrenmek yardımcı olabilir. Filipinler uluslararası öğrenciler için daha kolay hale getirecek dünyanın en büyük üçüncü İngilizce konuşan bir ülkedir.

Online Yüksek Lisans Programı içinde Uluslararası Eğitim Filipinler'de

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Uluslararası Eğitim, Filipinler Cumhuriyeti

Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.

Uluslararası eğitimciler için (tez dahil) bir iki yıllık bir derstir. Araştırma yöntemleri temel dersleri yanı sıra, e-öğrenme, kültürler arası psikoloji, dil sorunları, ... [+]

Tanım

Bu program, uluslararası eğitimde önemli konuları anlamak isteyen uluslararası eğitimcileri içindir. Kurslar tamamen online olduğundan, herhangi bir ülkede çalışan yetişkinlerin kayıt olabilirler. Tüm derslere güçlü bir kültürlerarası unsur vardır. Mezunlar kamu ve sivil toplum sektörlerde hem istihdam başaracaktır.

Bütün öğretmenler ilgili konularda ve öğretmenler, planlamacılar ve yönetici olarak uluslararası eğitim Yılların deneyimi ileri dereceleri var. Bir online araştırma kütüphanesi öğrencilere sunulacaktır.

Derslerin önemli bir unsuru birçok ülke ve kökenden gelen öğrenciler, bugün eğitimde acil konuları görüşmek hangi çevrimiçi 'tartışma forumu' olduğunu. Çekirdek dersleri ve özel derslerin yanı sıra, mezunlar bir tez giden bir araştırma projesi yapacağız.... [-]

Filipinler Cumhuriyeti Manila
Kasım 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku