Cevrimiciprogramlar.com

Bak Online Yüksek Lisans Programları içinde Uluslararası Eğitim Filipinler'de 2019/2020

Yüksek lisans derecesi almak isteyenler için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Bu derece genelde lisans derecesi sonrasında alınmaktadır ve birçok farklı alanda sunulmaktadır. Her program okuldan okula değişiklik gösterebilmektedir.

uluslararası eğitim alanında bir program veya kursundan, öğrenciler, yerel veya uluslararası iki çalışmada seçeneğine sahip olabilir. Her iki durumlarda, akademisyenler, uluslararası öğrenciler ile hands-on deneyimi ile birlikte geleneksel öğrenme biçimlerini karşılaşmaya bekliyoruz olabilir.

Birçok iyi Filipinler insanlar ve onların yaşam tarzları seviyorum. Burada eğitim de size Yerel College Üniversitesi, Devlet Üniversitesi ve College ya da Filipinler Üniversitesi'nde üniversite ders üstlenmek gibi insanların kültürü ile karışarak öğrenmek yardımcı olabilir. Filipinler uluslararası öğrenciler için daha kolay hale getirecek dünyanın en büyük üçüncü İngilizce konuşan bir ülkedir.

Online Yüksek Lisans Programı içinde Uluslararası Eğitim Filipinler'de

1 Sonuçlar Uluslararası Eğitim, Filipinler Cumhuriyeti Filter

Uluslararası eğitim yüksek lisans

Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Kasım 2019 Filipinler Cumhuriyeti Manila Amerika Birleşik Devletleri USA Online + 3 daha

Uluslararası eğitimciler için (tez dahil) bir iki yıllık bir derstir. Araştırma yöntemleri temel dersleri yanı sıra, e-öğrenme, kültürler arası psikoloji, dil sorunları, karşılaştırmalı eğitim sistemleri gibi özel dersler içerir.