Filter
Yüksek Lisans
Hız: Tümü

En iyi Online Yüksek Lisans Dereceleri içinde Yüksek Öğrenim 2019/2020

Bir lisans programını tamamladıktan sonra, öğrenciler yüksek lisans programında öğrenimlerine ilerleyebilir. Çalışmanın bir ya da iki yıl alarak, bir yüksek lisans programı lisans düzeyinde bulunan ve seçilen bir konu derinlemesine çalışma sunmaktadır.

Yükseköğretim online Usta nedir? Bir yüksek öğretim yüksek lisans programı genellikle öğrencilerin alandaki uzmanlık odaklanmasını sağlar. Programlar yönetimi, eğitim politikası, kurumsal araştırma, öğrenme teknolojisi, öğrenci işleri, uluslararası eğitim ve çevrimiçi öğretim alanlarında uzmanlık seçme şansı sunabilir. Bir programda müfredat seçtikleri uzmanlık bilgilerini artıracak belirli alanlarda çalışma öğrencilere yardımcı odaklanmaktadır. Kurslar araştırma yöntemlerini, yazılım uygulaması, öğrenme teknoloji ve yönetim sistemlerini kapsayabilir.

yüksek lisans düzeyinde yüksek öğretimde bir programını tamamladıktan zaten kendi kariyerlerinde ilerlemek için eğitim çalışması bireylere yardımcı olabilir. Bir program, idari ve liderlik pozisyonlarına kapılarını açabilir belirli bir alanda uzman olmaya bir kişinin sağlayabilir.

Bir programın maliyeti nedeniyle okullar arasında program ve öğrenim farklılıkları değişebilir. en iyi maliyet tahmini için, bir öğrenci her zaman onun seçtiği okulla sormak gerekir.

Yükseköğretim programında Yüksek Lisans mezunları eğitim sisteminin birçok farklı alanda çalışmak için hazırız. Onlar kolej ve üniversitelerde, devlet okullarında, özel kurumlarda veya çevrimiçi sistemlerde işe yarayabilir. Mezunlar gibi üniversite yöneticisi, eğitim araştırmacısı, program geliştirme ve üniversite profesörü olarak kariyer düşünebilirsiniz. Öğrenciler ayrıca eğitim politikaları ve teşvikleri itmek için yardım, hükümet çalışabilir.

Onun kariyerine ya da ilerletmek ya da sanayi politikası tarafında daha fazla yer almak isteyen eğitim alanında çalışan herkes Yükseköğretim Master kazanmak için tercih edebilir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Yüksek Öğrenim

Universidad Europea - Programas Online

Üniversite eğitiminin zorluklarıyla yüzleşmeye hazırlanın ve didaktik-pedagojik, araştırma, yenilik ve teknoloji alanlarının kullanımını bilin. ... [+]

Üniversite eğitiminin zorluklarıyla yüzleşmeye hazırlanın ve didaktik-pedagojik, araştırma, yenilik ve teknoloji alanlarının kullanımını bilin.

tanım

Online Üniversite Eğitiminde Yüksek Lisans Derecesi, hem ulusal hem de uluslararası düzeyde öğretmenlik yapmanıza olanak tanır. Ayrıca araştırmacısı sayesinde eğitim sektöründe araştırmalar hazırlar .

Avrupa düzeyinde tanınan yeterlilik, üniversite sektöründe yüksek kalite ve özgüllük ile.

Didaktik pedagojik üniversite yönetimi , araştırma, yenilik ve teknolojilerin kullanımı alanlarında uygulanan bilgi ile talep edilen güncel ve küresel üniversite profesörü olmak için gerekli becerileri kazanacaksınız .... [-]

İspanya Villaviciosa de Odón
Eylül 2019
Ispanyolca
15 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Botho University

Yükseköğretim Lisans Eğitim yükseköğretimde yansıtıcı uygulayıcıları olarak öğretmen / öğretim elemanlarının mesleki gelişimini kolaylaştırır. Program bir çalışma alanı o ... [+]

A Yükseköğretim Lisans Eğitim Yükseköğretimde yansıtıcı uygulayıcıları olarak öğretmen / öğretim elemanlarının mesleki gelişimini kolaylaştırır. Program bir çalışma alanı olarak yüksek öğrenim konusundaki bilgilerini geliştirmek ve kolaylaştırmak yönetmek ve öğrencilerin öğrenmelerini değerlendirmek için yeteneklerini geliştirmek için öğretim görevlisi sağlayarak başarır.

Kariyer fırsatları şunlardır:

Öğretmen / öğretim görevlisi Eğitim Teknolog Kalite Güvence Sorumlusu Yükseköğretimde Araştırmacı Müfredat Geliştirme Yükseköğretim Yönetici Yükseköğretimde Danışmanı ... [-]
Botsvana Cumhuriyeti Botswana Online Lesoto Lesotho Online
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku