Filter
Yüksek Lisans
Botsvana Cumhuriyeti Hız: Tümü

Araştır Online Yüksek Lisanslar içinde Yüksek Öğrenim Botswana'da 2019/2020

Yüksek lisans derecesi, öğrencilere seçtikleri alanda derinlemesine ve çok özel eğitim almalarını sağlayan bir lisansüstü eğitim programıdır. Bu derecenin alınması, seçtikleri alanda edindiği bilgi ve tecrübeleri geliştirerek mezunların iş bulma olasılığını arttırabilir.

Yükseköğretim iş dünyasında daha fazla katılım için önünü olabilir. Bu akademik ve profesyonel geliştirmek için birçok fırsat sunabilir. Zaman seçilen çalışmanın seyrine bağlı olarak, birkaç yıl birkaç hafta arasında olabilir yükseköğretimde geçirdi.

Botsvana Güney Afrika'da bulunan ve kendi yükseköğretim sisteminin geliştirilmesinde önemli ilerlemeler kaydetmiştir. Elmas keşif ölçüde ulus için gelir artışı ve bu gelirin çok geliştirilmesi okullar ve kolejler içine akıttığını edilmiştir.

Online Yüksek Lisans içinde Yüksek Öğrenim Botswana'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Yüksek Öğrenim, Botsvana Cumhuriyeti

Dereceler
Konum
Botsvana Cumhuriyeti
Hız
Botho University

Yükseköğretim Lisans Eğitim yükseköğretimde yansıtıcı uygulayıcıları olarak öğretmen / öğretim elemanlarının mesleki gelişimini kolaylaştırır. Program bir çalışma alanı o ... [+]

A Yükseköğretim Lisans Eğitim Yükseköğretimde yansıtıcı uygulayıcıları olarak öğretmen / öğretim elemanlarının mesleki gelişimini kolaylaştırır. Program bir çalışma alanı olarak yüksek öğrenim konusundaki bilgilerini geliştirmek ve kolaylaştırmak yönetmek ve öğrencilerin öğrenmelerini değerlendirmek için yeteneklerini geliştirmek için öğretim görevlisi sağlayarak başarır.

Kariyer fırsatları şunlardır:

Öğretmen / öğretim görevlisi Eğitim Teknolog Kalite Güvence Sorumlusu Yükseköğretimde Araştırmacı Müfredat Geliştirme Yükseköğretim Yönetici Yükseköğretimde Danışmanı ... [-]
Botsvana Cumhuriyeti Botswana Online
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku