Cevrimiciprogramlar.com

En iyi Online Yüksek Lisans Dereceleri içinde Yüksek Öğrenim 2019/2020

Bir lisans programını tamamladıktan sonra, öğrenciler yüksek lisans programında öğrenimlerine ilerleyebilir. Çalışmanın bir ya da iki yıl alarak, bir yüksek lisans programı lisans düzeyinde bulunan ve seçilen bir konu derinlemesine çalışma sunmaktadır.

Yükseköğretim online Usta nedir? Bir yüksek öğretim yüksek lisans programı genellikle öğrencilerin alandaki uzmanlık odaklanmasını sağlar. Programlar yönetimi, eğitim politikası, kurumsal araştırma, öğrenme teknolojisi, öğrenci işleri, uluslararası eğitim ve çevrimiçi öğretim alanlarında uzmanlık seçme şansı sunabilir. Bir programda müfredat seçtikleri uzmanlık bilgilerini artıracak belirli alanlarda çalışma öğrencilere yardımcı odaklanmaktadır. Kurslar araştırma yöntemlerini, yazılım uygulaması, öğrenme teknoloji ve yönetim sistemlerini kapsayabilir.

yüksek lisans düzeyinde yüksek öğretimde bir programını tamamladıktan zaten kendi kariyerlerinde ilerlemek için eğitim çalışması bireylere yardımcı olabilir. Bir program, idari ve liderlik pozisyonlarına kapılarını açabilir belirli bir alanda uzman olmaya bir kişinin sağlayabilir.

Bir programın maliyeti nedeniyle okullar arasında program ve öğrenim farklılıkları değişebilir. en iyi maliyet tahmini için, bir öğrenci her zaman onun seçtiği okulla sormak gerekir.

Yükseköğretim programında Yüksek Lisans mezunları eğitim sisteminin birçok farklı alanda çalışmak için hazırız. Onlar kolej ve üniversitelerde, devlet okullarında, özel kurumlarda veya çevrimiçi sistemlerde işe yarayabilir. Mezunlar gibi üniversite yöneticisi, eğitim araştırmacısı, program geliştirme ve üniversite profesörü olarak kariyer düşünebilirsiniz. Öğrenciler ayrıca eğitim politikaları ve teşvikleri itmek için yardım, hükümet çalışabilir.

Onun kariyerine ya da ilerletmek ya da sanayi politikası tarafında daha fazla yer almak isteyen eğitim alanında çalışan herkes Yükseköğretim Master kazanmak için tercih edebilir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

 

2 Sonuçlar Yüksek Öğrenim Filter

Üniversite Eğitiminde Üniversite Yüksek Lisansı

Universidad Europea - Programas Online
e-Öğrenme 15 aylar Eylül 2019 İspanya Villaviciosa de Odón

Üniversite eğitiminin zorluklarıyla yüzleşmeye hazırlanın ve didaktik-pedagojik, araştırma, yenilik ve teknoloji alanlarının kullanımını bilin.

Yükseköğretimde ma

Botho University
e-Öğrenme Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Botsvana Cumhuriyeti Botswana Online Lesoto Lesotho Online + 2 daha

Yükseköğretim Lisans Eğitim yükseköğretimde yansıtıcı uygulayıcıları olarak öğretmen / öğretim elemanlarının mesleki gelişimini kolaylaştırır. Program bir çalışma alanı olarak yüksek öğrenim konusundaki bilgilerini geliştirmek ve kolaylaştırmak yönetmek ve öğrencilerin öğrenmelerini değerlendirmek için yeteneklerini geliştirmek için öğretim görevlisi sağlayarak başarır.