Cevrimiciprogramlar.com

En iyi Online Yüksek Lisans Programları içinde Yetişkin Eğitimi 2019/2020

Bir lisans derecesi aldıktan sonra, bir sonraki eğitimin bir sonraki adım bir yüksek lisans derecesidir. Programlar, öğrencinin hızına ve çalışma yoluna bağlı olarak bir ila iki yıl arasında bir zaman alır.

Yetişkin Eğitiminde Üstat Nedir? Adından da anlaşılacağı gibi, bu, öğrencilerin yetişkin olduğu bir eğitim alanıdır. Genel olarak, yetişkinler çeşitli nedenlerden dolayı eğitim almakta ve daha büyük öğrencileri eğitmek konusunda uzmanlaşan eğitimcilere ihtiyaç duymaktadır. Bu alandaki bilgilerini ilerletmek için ders alan öğrenciler genellikle çeşitli eğitim ile ilgili konuları araştırırlar ve çok çeşitli öğrencilere uyum sağlamalarına yardımcı olacak yönetim stratejilerinin yanı sıra yönetim tekniklerini öğrenirler.

Yetişkin eğitim alanının farklı doğası nedeniyle, yüksek lisans öğrencileri iletişim ve takım çalışması becerilerini geliştirmeyi öğrenebilirler. Yüksek lisans derecelerini kazanma yolundaki öğrenciler, aynı zamanda kariyerlerinde ve günlük hayatta da onlara yardımcı olabilecek problem çözme becerilerini öğrenebilirler.

Yetişkin Eğitiminde bir Master için belirlenmiş bir maliyet yoktur. Çalışma ülkesi, derecesi almak için gereken yılların sayısı ve tercih edilen üniversitenin fiyat üzerinde önemli bir etkisi olacaktır.

Yetişkin Eğitiminde Master Elde Etme, alanında birçok potansiyel kariyer seçeneğinin kapılarını açar. Yetişkin eğitimciler, örneğin, geleneksel olmayan öğrencileri kendi uzmanlık alanlarına öğreterek, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve toplum kolejleri için çalışabilirler. Öğretmeye ek olarak, bir eğitmen olmak da bir olasılıktır. EMT ve sağlık eğitmenleri yetişkin eğitiminde bir arka plandan büyük ölçüde faydalanabilir. Bir başka ilginç kariyer seçeneği hayat koçu olmaktır. Bu uzmanlar genellikle farklı bir müşteri grubuyla çalışır, onlara hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak tavsiye ve rehberlik sağlar.

Yetişkin Eğitimi Master, yerel veya yabancı bir üniversitede çevrimiçi veya şahsen gerçekleştirilebilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

3 Sonuçlar Yetişkin Eğitimi Filter

Yüksek Lisans in Adult Education for Social Change

Open University Of Cyprus
e-Öğrenme Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Kıbrıs Cumhuriyeti Cyprus Online

Sürekli Eğitim ve Yaşam Boyu Öğrenim Mezunu

Open University Of Cyprus
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Bilgi iste Kıbrıs Cumhuriyeti Cyprus Online + 1 daha

Lisansüstü Müfredatı Sürekli Eğitim ve Yaşam Boyu Öğrenim alanı üzerine odaklanır ve iki ana direği tartışır: a) Genel Yetişkin Eğitimi b) Mesleki Eğitim ve Eğitim.

Yetişkin Eğitimciler ve Mesleki Eğitim ve Eğitim Eğitmenleri Eğitiminde Yüksek Lisans Eğitimi - Uzaktan Eğitim

University of Nicosia
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 dönem Bilgi iste Kıbrıs Cumhuriyeti Nicosia + 1 daha

Programın amacı, yetişkin eğitimi ve mesleki eğitim ve uzmanlık alanındaki uzmanlık bilgisine sahip öğrencilere (a) ilgili modüllerin katılımı, (b) ilgili literatür çalışması ve (c) pratik yapma imkanı ile donatılmasıdır. Eğitim. Ayrıca, program (a) nicel ve nitel araştırmalarda uzmanlık kurslarına katılım ve (b) çeşitli modüller çerçevesinde küçük ölçekli araştırma projelerinin üstlenilmesi ve / veya yüksek lisansın geliştirilmesi yoluyla araştırma becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. araştırma tezi.