Keystone logo

10 Çevrimiçi Ön Lisans Derecesi programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları İş Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

 • Ön Lisans Derecesi
 • İşletmecilik Çalışmaları
 • İş Yönetimi
Çalışma alanları
 • İşletmecilik Çalışmaları (10)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Çevrimiçi Ön Lisans Derecesi programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları İş Yönetimi

  Liseden mezun olduktan sonra, öğrenciler ön lisans derecesi sürdürmeye karar verebilir. Çalışmanın bu program genellikle iki yıl sürer ve sanat, beşeri bilimler, fen ya da matematik odaklanabilirsiniz. Bir online önlisans dünyanın her yerinden gelen öğrenciler sanal sınıflarda katılmak için izin verir.

  iş idaresi bir online önlisans nedir? işletme bir online önlisans giriş seviyesi yönetim pozisyonlarında başarılı olmak için gerekli becerilere odaklanır çalışmanın bir programdır. Bu programlardan bazıları da üst düzey yönetim pozisyonları için öğrencileri hazırlamak olabilir. zorunlu dersler bir okuldan diğerine değişebilir, ancak iş operasyonlarının ilkelerini içerebilir, iktisat, işletme pazarlama, finanse etmek için giriş, işletme ekonomisi, ticari kuruluşlar ve finansal yönetim temelleri.

  onların eğitimlerine devam hazırlar çünkü Çalışmanın Bu ders faydalıdır.araştırma yöntemlerinin daha iyi anlaşılması ile, rekabetçi pazarda bir iş elde etmek için daha hazırlıklı olabilir. Birçok şirket, yenilikçi çalışanlar arıyoruz, bu nedenle bu eğitim siz de daha yüksek bir başlangıç ​​maaş almak yardımcı olabilir.

  Eğer iş idaresi alanında ön lisans derecesi takip etmek istiyorsanız, size maliyetini dikkate almak gerekir. O dersler ve çevrimiçi olarak derslere katılmakla yükümlüdürler programları tamamlamak için ne kadar uzun sürdüğünü katılmak okul, bağlı olabilir. öğrenim hakkında daha fazla bilgi için seçtiğiniz okula başvurun.

  Birçok öğrenciler eğitim için bir başlangıç ​​noktası olarak iş idaresi online önlisans yaparlarken, hala verimli bir kariyer neden olabilir. Bu derece, insan kaynakları yöneticisi, pazarlama yöneticisi, sağlık yöneticisi, satış müdürü, mali denetçi ve gıda hizmeti yönetmeni olarak iş yol açabilir.Böyle kar amacı gütmeyen, hükümet ve kurumsal gibi kuruluşlar, farklı tür çalışmaya hazır olabilir.

  Bu program tam size göre ise, uygulamak isteyebilirsiniz. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.