Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 43 Çevrimiçi BA'ler  (Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi) programlar içinde İşletme Yönetimi 2023

43 Çevrimiçi Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi programlar içinde İşletme Yönetimi 2023

genel bakış

Bir lisans ilgi alanına giren fikirlerin özelliklerinin bilinmesi, teori ve pratik uygulama size yetiştirmektedir bir eğitim programıdır. Lisans programları genellikle tamamlamak için tam zamanlı çalışmanın dört yıl civarında sürebilir. Sanat programlarının Lisans eğitim disiplinlerde öğrencilere anlayış genişliği vermek için çalışıyoruz.

İşletme Yönetimi Online BA nedir? Bu sanal sınıflar, tartışma forumları üzerinden online tamamlandı Sanat programının lisans, ve dersler yayınlanmıştır. iş yönetimi öğrenme sınıfları yaygın muhasebe, yönetim, pazarlama, lojistik, bilgi sistemleri, karar verme ve insan kaynakları odaklanan öğrencilere iş operasyonlarının temel öğretir.

iş yönetimi için lisans alma öğrenilen yeterlilikleri çoktur.Bu lisans programı, öğrencilerin liderlik becerilerini geliştirir işletmelerin nasıl çalıştığı hakkında pratik bilgi verir, karar verme becerilerini güçlendirir ve usta aritmetik öğrencilere donatıyor.

Bu lisans programının maliyeti bir öğrenci tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak program ücretlerinin maliyetini katılır olmadığına göre değişebilir. giderler konum çeşitli faktörlere kadar bağımlı olduğundan, en güncel maliyet bilgileri için ilgilendiğiniz hangi okulların kabul ofisleri temas en iyisidir.

Özellikle muhasebe, pazarlama, sağlık ve finans işletmelerinde - Öğrenciler İşletme Yönetimi, Online BA mezun olduktan sonra seçim ortak kariyer uluslararası iş, girişimcilik ve yönetim pozisyonları içerir. Bir öğrenci olarak, aynı zamanda istediğiniz kariyer sığdırmak için eğitim uzmanlaşmak seçebilirsiniz.Bir lojistik şirketi bir yönetim konumda olmak istiyorsanız Örneğin, Lojistik uzmanlaşmak seçebilirsiniz. Sen hazırsın sağlamak için fazladan birkaç yönetim kursları ile birlikte bu alanda üst düzey dersleri alacaktı.

Bu iş yönetimi alanında öğrenim kariyerine başlamak için hızlı ve basit. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • İşletme Yönetimi
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (43)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı