Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 9 Çevrimiçi İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi programlar içinde Finans 2023

9 Çevrimiçi İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi programlar içinde Finans 2023

genel bakış

Bir İşletme Lisans derecesi, bilgilerini geliştirmek ve seçtikleri çalışma alanlarında çalışmak için gerekli becerileri kazanmak isteyen birçok öğrencinin hedefidir. Bu derece onları belirli bir alanda çalışmaya hak kazanır ve bazı durumlarda yüksek lisans derecesine hak kazanmak için onlara gerekli araçları sağlayabilir.

Mali bir çevrimiçi BBA nedir? Bu, mezunlara finans alanında başarılı olmak için gerekli araçları sağlayan bir derece. Finans alanında BBA'sını tamamlayan öğrenciler, finans, bankacılık, muhasebe, hisse senetleri ve tahviller ile piyasanın derinlemesine bir anlayış kazanmalıdır. Program aracılığıyla, uygulamalı araştırma, finansal liderlik, politika hazırlama ve uygulama, iletişim ve sunum yaratma gibi ek beceriler almalılar. Gerekli kurs, temel finans, gelişmiş muhasebe, stratejik işletme yönetimi, küresel pazarlama stratejileri ve yönetim ve liderlik içerebilir.

Çevrimiçi bir BBA finansmanı alan öğrenciler seçtikleri alanda kariyer için daha iyi hazırlanmış olmalıdırlar. Ayrıca, daha iyi bir yüksek lisans programı ile çalışmalarını ilerletmek için hazır olabilirler.

Mali bir çevrimiçi BBA'yı tamamlama maliyeti, dünyanın neresinde okulun bulunduğu ve bir öğrencinin tam veya yarı zamanlı çalışmayı seçip seçmediği gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişir. Maliyetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için öğrenciler seçim okullarıyla iletişime geçmelidir.

Lisans derecesini aldıktan sonra, finans alanında BBA olan öğrenciler için kariyer seçenekleri değişebilir. Birçoğu bankacılık sektöründe aktüer, risk yönetim sorumlusu, muhasebeci veya şube müdürü olarak çalışmayı seçecektir. Daha yüksek kazanç elde etmek isteyenler, kariyerlerini, birkaç isim vermek üzere bir müdür, sigorta komisyoncusu, CEO ya da şef mali görevli olmak için ilerletebilir.

Öğrenciler dünyadaki pek çok okulda çevrimiçi BBA programları finanse ederler.Çevrimiçi programlar, yoğun bir programa sahip olan veya tipik bir üniversite programına uymayan kişilere yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Finans
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (9)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı