Keystone logo

filtreler

 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Teknoloji Çalışmaları
 • Bilgi işlem
Çalışma alanları
 • Teknoloji Çalışmaları (14)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  14 Çevrimiçi Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Bilgi işlem 2024

   Çevrimiçi Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Bilgi işlem

   Bir BSc veya Bachelor of Science, bir konuda yaklaşık dört yıllık yoğun bir çalışmayı temsil eder. Bir Lisans Sanat ile karşılaştırıldığında, bir BSc bir konunun analitik tarafında odaklanma eğilimi gösterir. Çevrimiçi bazı işleri tamamlamak, bu derece kazanmak için harcanan süreyi azaltabilir.

   Daha spesifik olarak, Hesaplamada çevrimiçi BSc nedir? Bu derece bilgisayar bilimi, yazılım geliştirme veya ağ oluşturma konularında yoğunlaşıyor. Bilgi işlem alanında BT yönetimi veya web geliştirme gibi iş veya sanat üzerine daha fazla odaklanabilirsiniz. Bazı ön koşullar, temel bilgisayar bilgisi ve mantık düşünme becerilerini içerir. Bir programlama dili bilmek bir artı, ancak çoğu program bunu sunmaktadır.

   Bilgi işlem alanında bir derecesi takip ederken, alabileceğiniz pek çok beceri vardır. Ayakta sorun giderme, organizasyon ve düşünme yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Bu beceriler, teknik dünyada gezinmenize ve seçtiğiniz kariyerinde başarılı olmanıza yardımcı olur.

   Bir çevrimiçi BSc kazanma maliyeti, birden çok etmene bağlı olarak değişir. Okul yeri, çalışma süresi ve özel kitapların ve araçların gerekli olup olmadığı, maliyetlerinizi belirlerken bir rol oynamaktadır. Bütçenizi alırken, elektronik kitapların mevcut olup olmadığını öğrenin; bunlar genellikle geleneksel kitaplardan daha ucuzdur.

   Hesaplamada bir BSc ile farklı işler izleyebilirsiniz. Neredeyse her şirket bilgisayar teknolojisine geçti ve bu makinelerin nasıl çalıştığını anlayan çalışanlara ihtiyaç duyuyor. Turizmle uğraşan kuruluşlar, yayın medyası, üretim ve sağlık bakımı alanlarında çalışanların hepsi bilgisayarla çalışan çalışanlara ihtiyaç duyuyorlar. Bazı kariyer fırsatları arasında ağ mimarı, uygulama geliştirici ve güvenlik analisti vardır. Ayrıca, teknoloji bölümlerinde yönetim kademelerinde bulunabilirsiniz.

   Online bir dereceyle devam ederek kendinizi yakınınızdaki okullara veya taşımak istediğiniz yerlere kısıtlamanıza gerek kalmıyor.Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.