We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

7 Çevrimiçi Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Sosyal Bilimler Sosyal Hizmet Danışmanlık 2024

filtreler

filtreler

  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler
  • Sosyal Hizmet
  • Danışmanlık
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (7)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Çevrimiçi Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Sosyal Bilimler Sosyal Hizmet Danışmanlık

Lisans olarak da bilinen Bachelor of Science, lisans eğitimini tamamlamak için ortalama dört yıl süren bir lisans programıdır. BSc program derece makroları kuruma bağlı olarak değişir, ancak genellikle seçilen çalışma alanının teknik ve pratik yönlerine odaklanırlar.

Danışmanlıkta çevrimiçi BSc nedir? Bu lisans programı, yaşam krizlerini, stres, çatışmaları ve psikolojik refahı yönetmede yardım isteyen kişilere, öğrencilere hizmet sunma olanağı tanır. Bazı derece psikolojik danışmanlık belirli bir yönü üzerinde odaklanarak bulunmaktadır. Ders çalışması öğrenciyi psikolojik teori ve yöntemlere dayandırabilir. Öğrenciler araştırmaları analiz etme ve insan davranışlarını anlayabilme fırsatına sahip olabilirler. Bu programın tamamlanması genelde dört ila altı yıl alır.

Danışmanlık alanında Bachelor of Science derecesine sahip olan mezunlar, herhangi bir işyeri ortamında ve günlük kişilerarası ilişkilerde değerli aktif dinleme ve arabuluculuk becerileri kazanırlar. Onların insan psikolojisi anlayışı, çok çeşitli insanlarla daha etkili bir şekilde çalışmasına izin verir.

Danışmanlık alanındaki lisans derecesinin maliyeti, öğrencinin bir tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışma programı seçip seçmediğine bağlı olarak değişebilir; bunun yanında öğrencinin programın tamamlanma süresini azaltabilecek daha önceki çalışmalara sahip olması gerekir. Kabul büroları, bireysel öğrencinin durumuna bağlı olarak kesin maliyetler hakkında özel bilgi sağlayabilir.

Bu programın mezunları, mesleki yollarını özel muayenehanelerine devam ettirmek için kendi derecesini temel alabilir ya da çalışma dünyasına çeşitli ortamlarda girebilirler.Okullar, davranışsal sağlık merkezleri, bağımlılık tedavi merkezleri ve bütüncül sağlık merkezleri öğrencilerine veya müşterilerine danışmanlık yapmak ve danışmanlık yapmak için başvururlar. Mezunlar hayat koçluğu eğitiminde veya kişisel gelişim eğitimi ve eğitimi için kolaylaştırıcı olarak iş bulabilirler.

Yoğun programa sahip ve çalışma programlarında esnekliğe ihtiyaç duyan öğrenciler için bir çevrimiçi BSc iyi bir şekilde çalışabilir. Çevrimiçi programlar, öğrencilerin bulundukları yerde kalmalarını ve eğitimlerini tam-zamanlı veya yarı zamanlı olarak tamamlamalarını sağlar. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.