Keystone logo

filtreler

 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler
 • Sosyal Hizmet
 • İnsan Kaynakları
Çalışma alanları
 • Sosyal Bilimler (2)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

2 Çevrimiçi Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde İnsan Kaynakları 2024

  Çevrimiçi Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde İnsan Kaynakları

  Online lisans derecesi almak isteyen öğrencilerin birçok avantajı gördüğüne eminim. Bu tür bir derecelendirme, kapsamlı ve çok yönlü bir eğitim sağlamak için genel bilgileri geliştirmek için hem çekirdek sınıflarda hem de genel kurslarda kapsamlı bir eğitim sunmaktadır.

  İnsan kaynakları ile ilgileniyorsanız, büyük olasılıkla İnsan Kaynaklarında çevrimiçi bir BSc nedir diye sorduğunuzdan emin misiniz? Bu program, öğrencilerin, matematik, bilim, tarih ve sosyal bilimler gibi genel eğitim konularında sağlam bir geçmişe sahip güçlü bir insan kaynağı temeline sahip olmasına yardımcı olmak için çeşitli konular üzerinde yoğunlaşabilir. İnsan kaynakları açısından, öğrenciler personel, insan kaynakları hukuki kaygıları, örgütsel gelişme, performans yönetimi, liderlik, menfaat ve tazminat ve çalışanların gelişimi ve eğitimi konularında bilgi sahibi olabilirler.

  Bu alandaki lisans derecenizi elde etmek, size, uygun bir istihdam yaratmada size yardımcı olabilecek diğer becerileri de sağlayabilir.Kişilerarası iletişim yeteneklerinizi geliştirebilir, liderlik becerilerinizi geliştirebilir ve kendinize güdülenmiş çalışma ahlakınızı geliştirebilirsiniz.

  Ortalama olarak, öğrenciler dönem başına kaç ders aldıklarına bağlı olarak, yaklaşık üç ila beş yıl içinde bu tür bir çevrimiçi derece tamamlayabilirler. Dünyanın dört bir yanındaki okullar bu alanda bir derece öneriyor, ancak her biri benzersiz bir mali zorunluluk serisine sahiptir. Bu nedenle, daha fazla bilgi edinmek için her okulla iletişime geçmek iyi bir fikirdir.

  İnsan kaynakları alanında lisans derecesi elde etmek sağlık, işletme ve finans, eğitim ve danışmanlık alanlarında çeşitli kariyer seçenekleri sunabilir. Çalışanlarını işe alan her işletme insan kaynakları geçmişine sahip birine ihtiyaç duyabilir. İnsan Kaynakları Analisti, İnsan Kaynakları Asistanı, İnsan Kaynakları Genel Müdürü ve İnsan Kaynakları Koordinatörü gibi bu dereceye sahip olanların farklı konumları vardır.

  Dünyayı keşfetmek için birkaç okul var. Yarı zamanlı veya tam zamanlı bir seçenek, programınızla en iyi sonucu alabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.