Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu Çevrimiçi BSc'ler (Fen Bilimleri Lisans Eğitimi) programlar içinde Uluslararası Yönetim 2024

Çevrimiçi Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Uluslararası Yönetim 2024

genel bakış

Bir lisans programı, BSc veya Bilim Lisans programının tamamlanması yaklaşık dört yıl alır. Büyük alanlar okula göre değişiklik gösterebilir ancak bu derece genellikle teknik veya bilimsel niteliklere sahip alanlara odaklanır ve öğrenilen becerilerin pratikte uygulanmasına ağırlık veren dersler verir.

Uluslararası Yönetimde çevrimiçi bir BSc nedir? Bu lisans programı, öğrencileri küresel bağlamda yöneticilik yapmaya hazırlar. Öğrenciler onları yönetim teorisine, uluslararası ilişkilere, kültürlerarası yönetim ve ticaret hukukuna, finansmana ve muhasebe alanlarına açan dersleri tamamlarlar. Öğrenme sıklıkla stajyerlik ve yurtdışında eğitim imkânlarının yanı sıra yöneticilerle yapılan atölye çalışmaları ve seminerler de içermektedir. Programın, tam zamanlı olarak tamamlanması yaklaşık dört yıl alır.

Uluslararası düzeyde lisans derecesi ile mezun olan öğrenciler, kültürel açıdan hassas ve diplomatik niteliktedir.Bu beceriler, seyahat etmelerine ve çok çeşitli insanlarla etkileşime girmelerine izin verir. Bunlar etkili karar vericidirler, böylece herhangi bir işyeri ortamında etkin olmalarını sağlarlar.

Uluslararası Yönetim BSc'si, özellikle öğrenci daha önce ders işi tamamlandıktan sonra programa girdiğinde, değişen maliyetlere sahip olabilir. Seçilen bir okulun kabul bürosu, öğrencilerin her birinin ihtiyaçlarına göre belirli program maliyetleri hakkında bilgi sağlayabilir.

Bu programdaki mezunlar için kariyer seçenekleri uluslararası, kültürlerarası bir ortamda çalışmaya yöneliktir. Mezunlar, dünya çapında şubeleri bulunan çokuluslu şirketlerle yönetim pozisyonları bulabilirler. Ayrıca, yabancı ülkelerde faaliyet gösteren işletmeler için danışmanlık hizmetleri de verebilirler. Birçok küresel STK, uluslararası yönetim kariyer fırsatları da sunmaktadır.

Bir BSc, uzaktan öğrenme yoluyla çevrimiçi programla takip edilebilir ve bu da dünya çapındaki ülkelerdeki öğrenciler için iyi bir sonuçtur.Bu, özellikle küresel bağlamda çalışmayı planlayan uluslararası öğrenciler için geçerlidir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Yönetim çalışmaları
 • Yönetim
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (0)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı