Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 12 Çevrimiçi BSc'ler  (Fen Bilimleri Lisans Eğitimi) programlar içinde Yazılım Mühendisliği 2024

12 Çevrimiçi Fen Bilimleri Lisans Eğitimi programlar içinde Yazılım Mühendisliği 2024

genel bakış

Bir Bachelor of Science kazanırsanız, diğer alanlardaki bazı temel anlayışla birlikte bir çalışma alanında uzmanlaşmış bilgi sahibi olduğunuz anlamına gelir. Bu derecenin tamamlanması genellikle dört yıl alır, ancak dersleri çevrimiçi aldığınızda bu daha kısa olabilir.

Peki, Yazılım Mühendisliği'ndeki çevrimiçi BSc nedir? Bilgisayarlar, bir oyun oynamak veya finansal numaralar hesaplamak gibi işlevleri yerine getirmek için yazılım kullanmaktadır. Bu derece, animasyon ve veritabanı yönetimi gibi çeşitli yazılım ortamlarına odaklanabilir. Bazı kurslarda bir veya daha fazla programlama dili, derleyicileri ve bir projenin zamanında nasıl tutulacağını anlamak yer alacaktır. Bazı ön koşullar, hesaplama yapısına ve eleştirel düşünme becerilerine ilişkin temel bir anlayışı içerir.

Bir yazılım mühendisliği derecesi sırasında, organizasyon, iletişim ve sorun giderme gibi yararlı becerileri öğrenebilirsiniz. Organizasyon ve iletişim bir takımda çalışmak için önemlidir ve sorun giderme herhangi bir işte yararlıdır.

Seçilen okul ve konaklama masraflarınızı düşündüğünüzde çevrimiçi bir lisans programının maliyeti kampüste bir taneden daha az olabilir. Bu, çevrimiçi eğitimin ücretsiz olduğu anlamına gelmiyor; Dikkate alınacak ücretler ve kitaplar, hatta elektronik kitaplar var.

Yazılım mühendisliği derecesi birçok farklı iş başvurusunda bulunmanıza izin verir. Programlama dillerine odaklandıysanız, her tür yazılım üretmek için bir geliştirme ekibinde kalmaya hak kazanabilirsiniz. Yönetimde bir odak noktası sizi bir BT departmanının başında veya büyük projelerde program yöneticisi olarak atabilir. Yazılım mühendisliği, eski sistemleri güncellemek ve veritabanlarını korumak için de kullanışlıdır.

Yazılım Mühendisliği alanında lisans derecesi, birçok kolej ve üniversiteden elde edilebilir. Çoğu veya tüm dersleri çevrimiçi hale getirirseniz, yanınızda bir okul seçmek zorunda kalmazsınız. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Teknoloji Çalışmaları
  • Bilgisayar Bilimi
  • Yazılım Mühendisliği
Çalışma alanları
  • Teknoloji Çalışmaları (12)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı