Keystone logo

En İyi Üniversiteler Çevrimiçi programlar içinde Amerika Birleşik Devletleri 2023

kurum sayısı: 4013
  • Chicago

  Illinois Tech, yatırım getirisi açısından özel kolejler arasında Illinois'de 1. sıradadır (yardımdan sonra, PayScale'den sonra) ve Amerika Birleşik Devletleri'nde 44. sırada en iyi değere sahip okuldur (US News & World Report). Illinois Tech mezunları, mezuniyetten sonraki altı ay içinde (2021 sınıfı) %92.8'lik bir istihdam oranı elde eder. Mezunları arasında cep telefonunun mucidi, barkod teknolojisinin öncüsü ve diğer liderlerin yanı sıra Amazon Alexa'nın baş bilimcisi yer alıyor.

  • Royalton

  Öğrencileri, kişisel gelişimi teşvik eden ve giderek teknolojik ve birbirine bağımlı bir küresel toplumda avukatlar, çevre ve diğer profesyoneller olarak hizmet edecekleri üstün mesleki beceriler ve yüksek etik değerler kazanmalarını sağlayan çeşitli bir toplulukta eğitmek.

  • Athens

  Eğitiminiz söz konusu olduğunda, esneklik önemlidir. Bu nedenle OHIO'da yalnızca çevrimiçi bir program seçebilirsiniz. OHIO Online™ aracılığıyla derecenizi tamamlamak için çok çeşitli sertifikalar veya önlisans programları, hızlandırılmış lisans dereceleri veya yüksek lisans programları arasından seçim yapın

  • Boston

  Filmleri sever misin? Sosyal medya? Haberler? Hikaye anlatmak? Değişen fikirler - ve belki tarih? Boston University College of Communication (COM) tam size göre.

  • University Heights

  JCU, daha iyiye hizmet etmek için bilgi, karakter ve yürekle ilham veren bir lider olmanız için size ileriye dönük biçimlendirici bir yol sağlar. YAŞAM İÇİN.

  • Squirrel Hill North

  Carnegie Mellon Üniversitesi'ndeki Modern Diller Bölümü, ödüllü öğretmenlere ve uluslararası kabul görmüş araştırmacılara sahiptir. Araştırmamız ve öğretimimiz, dil öğrenimini teşvik eder, edebi ve kültürel çalışmalar yoluyla kültürel anlayışı derinleştirir ve en son teknolojiyle geliştirilmiş öğrenimi vurgular. Edebi ve kültürel çalışmalar, uygulamalı dilbilim ve ikinci dil edinimi (SLA), sürükleyici gibi alanlarda sekiz dilde (Arapça, Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Rusça ve İspanyolca) çeşitli lisans ve yüksek lisans programları sunuyoruz. teknolojiler, çeviri ve yerelleştirme.

  • Buffalo

  Sürekli olarak Kuzeydoğu'daki en iyi kurumlar arasında yer alan Canisius, yüksek lisans düzeyinde bir kolej ve ülkedeki 27 Cizvit kolej ve üniversitesinden biridir. 1870 yılında kurulan Canisius, yakın öğrenci-fakülte işbirliği ve mentorluğu ile öne çıkan lisans, yüksek lisans ve meslek öncesi programları sunmaktadır. Liberal sanatlara ve çok çeşitli öğrenme deneyimlerine dayanan temel bir müfredat aracılığıyla öğrencileri entelektüel keşif, hizmet ve liderlik yaşamlarına hazırlıyoruz.

  • Livonia

  Schoolcraft College , Detroit metropol bölgesinin bir parçası olan Michigan, Livonia'da bulunan bir topluluk kolejidir. Dünya çapında 42'den fazla farklı ülkeden gelen öğrencileri ağırlıyoruz. Uygun öğrenim ücretleri, küçük sınıflar, hevesli profesörler ve bireyselleştirilmiş destek ile birlikte birinci sınıf bir eğitim sunuyoruz. Schoolcraft College , 60'ın üzerinde önlisans programı sunar, ilgi alanlarınız İşletme, Sağlık, Mühendislik veya bunların arasındaki herhangi bir şey olsun, burada uygun olanı bulacaksınız. Öğrenciler bir önlisans derecesi kazanabilir ve bir kariyere başlayabilir veya bir lisans derecesini tamamlamak için dört yıllık bir kolej veya üniversiteye transfer olabilir. Michigan'daki birçok özel ve kamu kurumu ile olan ortaklıklarımız kolay bir transfer süreci yaratmaktadır.

  • Coral Gables

  1929'daki kuruluşundan bu yana dokuz yıl sonra University of Miami Patti and Allan Herbert Business School , 21. yüzyıl için işletme eğitimini yeniden tanımlamaya çalışırken, devrimci düşünce ve ilkeli liderlik çağrısına cevap vermeye hazırdır. Dünyanın dört bir yanındaki toplumlar muazzam ekonomik, teknolojik ve çevresel değişiklikler ve zorluklarla boğuştukça, ilkeli liderlerin dünyayı daha iyi ve daha müreffeh bir yer haline getirmek için sürdürülebilir büyüme, adil kalkınma ve etik iş uygulamaları kavramlarını uygulamaları gerektiğine inanıyoruz.

  • Lewiston

  Lewis-Clark State College , uygulamalı öğrenme, küçük sınıflar, fakülte mükemmelliği, öğrenci-öğretim üyesi etkileşimi ve mezuniyet sonrası başarıyı vurgulayan bir eğitim deneyimi aracılığıyla öğrencileri DAHA FAZLASINI YAPMAYA davet ediyor. 1893 yılında kurulan ve Lewiston, Idaho'da bulunan LC State'in sıcak ve samimi kampüsü, LC Vadisi'nin güzelliği ile çevrili benzersiz ve güvenli bir öğrenme ortamı sağlar.

  • Portland

  University of Western States (UWS), birinci sınıf, entegre bir sağlık eğitimi sunar ve sağlık ve zindelik için kanıta dayalı bir yaklaşım sağlar. Mezunlarımız bilime, profesyonelin beceri ve bilgisine ve hastanın veya müşterinin tercihlerine ve deneyimlerine dayalı yüksek kaliteli sağlık hizmeti sunar.

  • Madison
  • Teaneck
  • Vancouver
  • + 2 daha fazla

  New Jersey'deki en büyük özel üniversite olan FDU, kar amacı gütmeyen, mezhep dışı, çok kampüslü bir kurumdur. 1942'de kurulan FDU, 1948'de dört yıllık statü ve 1956'da üniversite olarak onay aldı. Üniversite, eczacılık, hemşirelik uygulamaları, klinik psikoloji ve okul psikolojisi doktora programları dahil olmak üzere 100'ün üzerinde lisans ve yüksek lisans programı sunmaktadır; ve AACSB tarafından akredite edilmiş bir işletme okulu. Derece programları iki New Jersey kampüsünde ve ABD dışındaki iki FDU lokasyonunda sunulmaktadır: İngiltere'de Oxfordshire'daki Wroxton College ve Kanada, British Columbia'daki Vancouver Kampüsü.

  • Boston

  University of Massachusetts Boston , ulusal olarak kentsel devlet üniversiteleri için bir mükemmellik modeli olarak tanınmaktadır. Boston şehir merkezine kolay erişime sahip manzaralı sahil kampüsü, John F. Kennedy Kütüphanesi ve Başkanlık Müzesi, Commonwealth Müzesi ve Massachusetts Eyalet Arşivleri ve Amerika Birleşik Devletleri Senatosu Edward M. Kennedy Enstitüsü'nün yanında yer almaktadır.

  • Fairfax

  Ulusal Başkent Bölgesi'nde Virginia Eyaleti tarafından kurulan kamuya açık, kapsamlı bir araştırma üniversitesi olarak, daha adil, özgür ve müreffeh bir dünya yaratmaya kendini adamış yenilikçi ve kapsayıcı bir akademik topluluğuz.

  • Stephenville
  • Crowley
  • Midlothian
  • + 2 daha fazla

  Fort Worth'un bir saat güneybatısındaki Stephenville'deki ana kampüsü ile Tarleton State University , kendi kişisel ilgi, bireysel fırsatlar, tarih, gelenek ve topluluk markasıyla bir Texas A&M Üniversite Sistemi derecesinin değerini sunar.