Keystone logo
Birleşik Arap Emirlikleri

En İyi Üniversiteler Çevrimiçi programlar içinde Birleşik Arap Emirlikleri 2023

kurum sayısı: 110
  • Madrid, İspanya
  • Amsterdam, Hollanda
  • + 8 daha fazla

  IE Üniversitesi, öğrenmeye bir yaşam biçimi olarak yaklaşan öğrenciler içindir. Öğrencilerin ve fakültenin öğrenme sürecinde birlikte etkileşime girdiği destekleyici bir topluluk sağlıyoruz. IE University, zengin çeşitlilikteki bireyler, fikirler ve yaklaşımlarla kişiselleştirilmiş, öğrenci merkezli bir topluluğa sahiptir. Kampüsünde her yıl 130'dan fazla millet temsil edilmektedir ve öğrencilerinin %75'inden fazlası İspanya dışından gelmektedir. IE Üniversitesi, yüksek kaliteli öğretimiyle dünya çapında ve en prestijli dernekler tarafından tanınmaktadır. Yenilikçi bir vizyon, girişimci ruh ve beşeri bilimlere ve akademik titizliğe odaklanan IE University, toplumda fark yaratacak profesyoneller yetiştirmeye kendini adamıştır. Öğrenmeye yönelik pratiğe dayalı yaklaşımımız sınıfta başlar ve tüm dünyada devam ederek öğrencilerimizi uluslararası profesyoneller olmaya hazırlar. Kim olduğunuzu ve kim olacağınızı şekillendirecek ilham verici ve zorlu bir eğitim istiyorsanız, IE University ufkunuzu genişletecek, sizi dünyayla bağlayacak ve hedeflerinize ulaşmak için gereken benzersiz yolda size rehberlik edecek.

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  Dubai'deki Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM), dünyanın önde gelen konaklama işletmesi yönetimi okullarından biridir ve küresel lüks otel şirketi Jumeirah Group'un ayrılmaz bir parçasıdır. Üniversite düzeyinde konaklama işletmeciliği eğitiminin lider sağlayıcısıdır ve geleceğin konaklama liderlerini geliştirmek için tasarlanmış lisans ve lisansüstü dereceler sunar. Tüm eğitim programları, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki Yüksek Öğretim Bakanlığı, Birleşik Krallık'taki Otelcilik Enstitüsü ve Avustralya'daki THE-ICE (Uluslararası Turizm ve Otelcilik Eğitimi Mükemmeliyet Merkezi) tarafından tam olarak akredite edilmiştir.

  • Paris, Fransa
  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
  • + 1 daha fazla

  1970 yılında kurulan Université Paris Pantheon-Assas, 13. yüzyıldan beri Paris'teki eski Faculté de Droit et de Sciences Economiques de 'La Sorbonne'un mirasçısıdır. Hukukun tüm alanlarında en üst düzeyde mükemmelliği sağlamak.

  • Boston, Amerika Birleşik Devletleri
  • San Francisco, Amerika Birleşik Devletleri
  • + 4 daha fazla

  Kar amacı gütmeyen bir işletme okulundan daha fazlası olan Hult , dünyanın en ileri görüşlü iş yeteneklerinden bazılarını eğiten, ilham veren ve birbirine bağlayan dinamik, çok kültürlü bir topluluktur. Öğrencilerin beceri setlerini, bize katıldıkları andan itibaren, mezun oldukları andan itibaren olağanüstü bir iş adamına dönüştürmek için yaparak-öğrenme deneyimlerini kullanarak geleneksel eğitim yaklaşımını tersine çeviriyoruz.

  • North Ras Al Khaimah, Birleşik Arap Emirlikleri

  Northwood University , Uluslararası Program Merkezi (IPC) -Ras Al Khaimah, BAE, merkezi BAE'de bulunan çok uluslu Knowledgucate Kurumlar Grubunun bir parçasıdır. Knowledgucate, Hindistan'da bir üniversitenin yanı sıra bir dizi oyun okulları, K-12 okulları, Üniversite Öncesi Kolejler, Lisans ve Lisansüstü derece kolejlerinin sahibi ve işletmecisidir. Ayrıca, Çevrimiçi alanda programlar sunmanın yanı sıra BAE ve Birleşik Krallık'taki eğitim kurumlarının sahibi ve işletmecisidir.

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  Canadian University Dubai (CUD), dünya lideri bir uluslararası müfredata dayalı lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Şehrin hareketli iş bölgesinde yer alan CUD, öğrencilere Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri'nin dinamik yaşam tarzını deneyimlerken birinci sınıf bir Kanada eğitimi almaları için eşsiz bir fırsat sunuyor.

  • Jumeirah, Birleşik Arap Emirlikleri
  • Guadalajara, Meksika
  • + 1 daha fazla

  Bağımsız bir ruha sahip profesyonel, akredite bir film okulu olan Raindance, 1992'den beri hem acemi hem de deneyimli film yapımcılarına eğitim veriyor. Değerlerimiz bağımsızlığa odaklanmıştır ve kurslarımız, becerilerinizi kendi tarzınıza göre geliştirmeniz için tasarlanmıştır.

  • Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri

  Britts Imperial College, UAE , dünya çapında tanınan dört üst düzey İngiliz ve Avrupa üniversitesinin Akademik Merkez ve Eğitim Ortağı olup, bu üniversiteler tarafından dünyanın dört bir yanından gelecek öğrencilere verilen Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora derecesi programları sunmaktadır. Onlarca yıllık deneyime sahip, Guvernörler Kurulu olarak Deneyimli Eğitimcilerden oluşan bir ekip tarafından yönetilen Britts Imperial College, dünyanın dört bir yanından vizyoner bir liderlik ekibine sahiptir. Britts Imperial College, çeşitli prestijli Birleşik Krallık sınav kurumları tarafından akredite edilmiştir ve 31'den fazla ülkeden öğrencileri ağırlamaktadır. Küresel olarak akredite edilmiş en üst düzey üniversite dereceleri, eğitim sonrası geri kalma ve çalışma fırsatları, BAE'de okurken çalışma yeteneği, burslarla birleştirilmiş hibrit öğretim metodolojisi ve esnek ödeme yapısı ile İngiltere, Avrupa ve ABD'ye ana üniversite kampüsü transferi , Britts Imperial College'daki ayırt edici faktörlerdir.

  • Al Jazirah Al Hamra, Birleşik Arap Emirlikleri
  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
  • + 8 daha fazla

  Ascencia Business School , öğrencilere BAE'de yaşarken Uluslararası Üniversite Programları okuma fırsatı sunar. Ana hedefimiz, tüm öğrencilerimize kaliteli, uygun maliyetli bir eğitim sunmaktır ve en yüksek akademik standartları korumaktan gurur duyuyoruz. Ascencia Business School , yerel pazar hakkında iyi bir anlayışa ve 2006'dan bu yana eğitimi yönetme konusunda muazzam miktarda deneyime sahiptir. Orta Doğu pazarını araştırdık ve tamamen akredite, onaylanmış ve tanınan müfredatı başarılı bir şekilde pazarlamanın yollarını bulduk. Kurslarımız, doktora derecesine sahip, akademisyenlerden alınmış ve ilgili endüstriyel deneyime sahip Batılı nitelikli öğretim görevlileri tarafından verilmektedir.

  • Lusaka, Zambiya
  • Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri
  • + 3 daha fazla

  Texila American University , on yıldan fazla bir süredir tıp alanında büyük beyinler geliştiriyor. İnovasyon ve araştırma geleneğiyle temsil edilen yeni çığır açıyor, bilginin sınırlarını zorluyor ve öğrencilerimizin yaşamları üzerinde bir etki yaratıyoruz. Çalışmalarımızı ve uluslararası arenada tanınırlığımızı belirleyecek bir gelecek için bu geleneği devam ettirmek istiyoruz.

  • Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri

  Uluslararası alanda üst düzey Khalifa University , BAE'nin bilgi ekonomisi dönüşümünün ve hızla gelişen dünyamızın karşılaştığı tüm stratejik, bilimsel ve endüstriyel zorlukları ele alan araştırma ve akademik programlarla BAE'deki tek üniversitedir. Birinci sınıf öğretim kadrosu ve en gelişmiş araştırma tesisleri, BAE ve yurtdışından gelen öğrencilere benzersiz bir öğrenme deneyimi sunar. Üniversite, gelecek vaat eden lise mezunlarını en üst düzey doktora derecelerine kadar alabilecek özel dereceler sunmak için BAE'deki bilim, mühendislik ve tıp alanında en iyileri bir araya getiriyor.

  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  MDX Dubai, merkezi Londra'da (İngiltere) bulunan ünlü Middlesex Üniversitesi'nin ilk yurtdışı kampüsüdür. Kampüs 2005 yılında açılmıştır ve 118'den fazla milletten okuyan 3.800'den fazla öğrenciye sahiptir. Dubai Bilgi ve İnsani Gelişme Otoritesi'nden 5 Yıldız derecesine sahip birinci sınıf bir İngiliz üniversitesi olan MDX Dubai, BAE'de kaliteli bir İngiltere eğitimi sunan önde gelen kurumlardan biridir.

  • Ras Al-Khaimah, Birleşik Arap Emirlikleri

  University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah ilk olarak 2008 yılında kurulmuştur ve Ras Al Khaimah Hükümeti tarafından lisanslanmıştır. Çeşitli disiplinlerde Lisans ve Yüksek Lisans programları sunuyoruz.

  • Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri

  Abu Dabi'deki Mohamed bin Zayed Yapay Zeka Üniversitesi (MBZUAI), Yapay Zeka alanında yerel ve uluslararası öğrencilere uzman lisans programları sunan, yüksek lisans düzeyinde, araştırma tabanlı bir akademik kurumdur. MBZUAI, Yüksek Lisans ve Doktora programlarının tanıtımı yoluyla Yapay Zekanın bilimsel araştırma, geliştirme, aktarma ve kullanımındaki ilerlemeyi desteklemeyi amaçlamaktadır. Öğrencilerin entelektüel potansiyellerini en gelişmiş bir ortamda gerçekleştirmelerini sağlayan programlar. MBZUAI'nin amacı, yerel, bölgesel ve uluslararası düzeyde akademik ve araştırma mükemmelliği sağlamak, öğrencilerinin kariyerlerinde başarılı olmalarına yardımcı olmak ve zamanımızın en büyük zorluklarından bazılarıyla mücadele etmek için edindikleri bilgileri kullanmaktır.

  • Academic City, Birleşik Arap Emirlikleri

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...