Keystone logo
İspanya

En İyi Üniversiteler Çevrimiçi programlar içinde İspanya 2023

kurum sayısı: 262
  • Barcelona, İspanya

  LABASAD, İspanya'nın Barselona şehrinin kalbinde yer alan lider bir Çevrimiçi Sanat ve Tasarım Okulu'dur. Yüksek lisans programlarımızı devrim niteliğindeki ONLIVE formatımızla sunuyoruz, böylece istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çalışabilirsiniz! Tüm programlarımız %100 çevrimiçi ve aynı zamanda canlı, yani çevrimiçi bir okuluz ama ruhu yüz yüze.

  • Sitges, İspanya

  IAB, sanatçıları yoğun, stüdyo tabanlı bir öğrenme ortamında dünya sahnesine hazırlayan lider bir Avrupa Gösteri Sanatları Kurumudur. Tüm öğretim İngilizcedir ve aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli alanlarda en yüksek standartta mesleki eğitim sunuyoruz: Oyunculuk (BA Hons) Ticari Dans (BA Hons) Dans (Foundation, BA Hons) Müzikal Tiyatro (Foundation, BA Hons) Masters ( Oyunculuk, Müzikal Tiyatro ve Koreografi uzmanlıkları) Barselona'nın sahil kenarındaki güzel Sitges kasabasında bulunan IAB, 50'den fazla milletten öğrencisi olan gerçek anlamda uluslararası ve dinamik bir organizasyondur. Tüm kurslar, mezunları seçtikleri alanda profesyonel sanatçılar olarak kariyerlerine hazırlamaya yöneliktir ve Lisans ve Yüksek Lisans kurslarımız, ödüllendirme kuruluşumuz olan Birleşik Krallık'taki Liverpool John Moores Üniversitesi (LJMU) tarafından onaylanmıştır.

  • La Rochelle, Fransa
  • Athens, Yunanistan
  • + 4 daha fazla

  EU-CONEXUS - Akıllı Kentsel Kıyı Sürdürülebilirliği için Avrupa Üniversitesi, Akıllı Kentsel Kıyı Sürdürülebilirliği (SmUCS) konusunda bilim ve yeniliği bir mükemmellik merkezine dönüştüren dokuz üniversite arasındaki güçlü bir ortaklıktır. EU-CONEXUS - Avrupa Akıllı Kentsel Kıyı Sürdürülebilirliği Üniversitesi, farklı Avrupa kültürlerinde, farklı dillerde ve sınırların ötesinde işbirliği yapabilen ve çalışabilen yeni nesil Avrupalıları bir araya getirerek ortak Avrupa değerlerini ve güçlendirilmiş bir Avrupa kimliğini desteklemektedir.

  • Madrid, İspanya
  • Barcelona, İspanya
  • + 1 daha fazla

  Otuz beş yıldan fazla deneyime sahip olan ESERP, olağanüstü metodolojisi ve sürekli yeniliği ile karakterize edilir. Merkezi Barselona, Madrid ve Mallorca'da bulunan, ülkedeki en iyi beş İşletme Okulundan biri olarak konumlandırılan bu okul, Pazarlama, Yönetim, Lüks, İnsan Kaynakları, Kurumsal İletişim, Finans alanlarında Yüksek Lisans ve MBA'leri içeren bir dizi kurs sunmaktadır. ve Uluslararası İlişkiler. ESERP, 41.000'den fazla öğrencinin iş dünyasında yeteneklerini geliştirmesine olanak tanıyan ulusal ve uluslararası öğrenciler için bir buluşma noktası haline geldi. - Açılış Konuşmacıları Deneyimli kişilerden öğrenin. eserp'in konuşmacıları, uzmanlık alanlarındaki profesyonelleri kıyaslamalarını sağlayan sağlam bir geçmiş performans geçmişine sahiptir. - Liquid Learning Sürükleyici bir eğitim deneyimi. Teknolojileri ve simülasyonları kullanarak, teknolojileri ve simülasyonları birleştirerek, çevrimiçi ve çevrimdışı ortamları birleştirerek gerçek iş örneklerini araştırır. E-becerilerinizi geliştirmek için esnek eğitim - Yumuşak beceriler Değişime uyum, liderlik, stratejik vizyon. Dünya Ekonomik Forumu'nun gerekli gördüğü bazı sosyal beceriler, bunları Beceri istifleme metodolojisi kapsamında programlarımıza dahil ediyoruz. - Mesleki gelişim Mesleki hedefleriniz nelerdir? Mentorluk ve koçluk seansları ile kariyer planınızı tasarlamanıza veya yeniden yönlendirmenize eşlik ediyor ve tavsiyelerde bulunuyoruz. Veya kişisel markanızı oluşturmaya başlamak için bile. Ağ Oluşturma: Değerli bir iletişim ağı oluşturun. Diğer sektörlerden, ancak sizin profesyonel alanınızla bağlantılı profesyonellerle temasa geçme fırsatı.

  • Madrid, İspanya
  • Amsterdam, Hollanda
  • + 8 daha fazla

  IE Üniversitesi, öğrenmeye bir yaşam biçimi olarak yaklaşan öğrenciler içindir. Öğrencilerin ve fakültenin öğrenme sürecinde birlikte etkileşime girdiği destekleyici bir topluluk sağlıyoruz. IE University, zengin çeşitlilikteki bireyler, fikirler ve yaklaşımlarla kişiselleştirilmiş, öğrenci merkezli bir topluluğa sahiptir. Kampüsünde her yıl 130'dan fazla millet temsil edilmektedir ve öğrencilerinin %75'inden fazlası İspanya dışından gelmektedir. IE Üniversitesi, yüksek kaliteli öğretimiyle dünya çapında ve en prestijli dernekler tarafından tanınmaktadır. Yenilikçi bir vizyon, girişimci ruh ve beşeri bilimlere ve akademik titizliğe odaklanan IE University, toplumda fark yaratacak profesyoneller yetiştirmeye kendini adamıştır. Öğrenmeye yönelik pratiğe dayalı yaklaşımımız sınıfta başlar ve tüm dünyada devam ederek öğrencilerimizi uluslararası profesyoneller olmaya hazırlar. Kim olduğunuzu ve kim olacağınızı şekillendirecek ilham verici ve zorlu bir eğitim istiyorsanız, IE University ufkunuzu genişletecek, sizi dünyayla bağlayacak ve hedeflerinize ulaşmak için gereken benzersiz yolda size rehberlik edecek.

  • Vitoria-Gasteiz, İspanya
  • Leioa, İspanya
  • + 1 daha fazla

  Misyonumuz, bilgi, yenilik ve hakkaniyete dayalı kaliteli eğitim ve öğretim sağlayarak aydınlanmış bir nüfus yetiştirmektir. Bir kamu kurumu olarak toplum tarafından finanse ediliyoruz ve hem ücretler hem de hizmetler yalnızca küçük bir ölçüde öğrencilere dayanıyor: Üniversitemiz herkese açık ve herkese açık. Başkalığın kabul edilmesini ve tüm üyelerin her türlü tutarsızlığın ötesinde dahil edilmesini destekliyoruz.

  • Las Palmas de Gran Canaria, İspanya

  Las Palmas de Gran Canaria Üniversitesi, tüm önemli bilgi alanlarında ve her düzeyde (derece, yüksek lisans ve doktora) geniş bir derece yelpazesine sahip bir devlet üniversitesidir. Stratejimiz, yerel toplumla yakından ilgilenerek yenilik, kalite ve uluslararasılaşmaya yöneliktir.

  • Barcelona, İspanya

  EUROAULA University College, 1987 yılında kurulmuş ve turizm eğitimi konusunda uzmanlaşmış bir kurumdur. EUROAULA, 1997'den beri Girona Üniversitesi'ne bağlıdır ve Turizm Derecesi, Turizm ve Uluslararası Otelcilik ve Turizm İşletmeciliği alanlarında Çift Diploma ve ayrıca Yüksek Lisans ve Lisansüstü dereceleri sunar. Bu nedenle, bu üniversite çalışmaları tamamen resmidir ve tanınır.

  • Barcelona, İspanya

  20 yıllık eğitim kurumu geçmişimiz boyunca Zigurat Global Institute of Technology'de attığımız her adım gelişmek için olmuştur. Zigurat, Mezopotamya'nın ilk yapılarından biriydi ve bizi temsil eden mühendislik, mimarlık, bilgi ve teknolojik dönüşüm tarihini her şeyden daha iyi simgeliyor.

  • Barcelona, İspanya
  • Zürich, İsviçre

  Swiss School of Business Research , dünyanın her yerinden yenilikçi Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora dereceleri almak için başvuran öğrencilerimize İsviçre kalitesiyle akademik mükemmellik sunar. Öğrencilerin kültürlerarası çeşitliliği ve yenilikçi öğretim tarzlarını kutlayabilecekleri dinamik bir uluslararası ortamda büyüme ve gelişme için sayısız fayda ve fırsat sunuyoruz.

  • Madrid, İspanya

  CUNEF, Madrid Topluluğu'nun 27 Mart 2019 tarihli 6/2019 sayılı Yasası ile tanınan özel bir üniversitedir. CUNEF Universidad ana ilham verici unsurları, öğretim ve araştırma uzmanlığı, mükemmellik ve uluslararasılaşmadır.

  • Salamanca, İspanya

  1940 yılında doğan UPSA, İspanyol Piskoposluk Konferansı Üniversitesi'dir. Kâr amacı gütmez ve kültürel amacı ve toplumsal ilerlemeye hizmeti, her zaman açık ve kapsayıcı bir ruhla yürütülen günlük faaliyetinin özünü oluşturur.

  • Madrid, İspanya

  ESIE , eğitim modelini esnek ve yenilikçi bir metodoloji ile yeniden icat etmek, kaynak ve zaman açısından daha da erişilebilir kılmak amacıyla kurulan seçkin CES Cardenal Cisneros'un işletme okulu olarak oluşturulmuştur.

  • Madrid, İspanya

  Sonsuza dek hatırlayacağınız ödüllendirici bir deneyime hazır olun. EAE'de okumak, dünyanın dört bir yanından sınıf arkadaşlarınızla paylaştığınız, sınıf dışında sürekli uyaranlarla çevrili çok çeşitli etkinliklere katıldığınız dönüşümsel bir yolculuktur.

  • Madrid, İspanya

  UNED , hem öğrenci sayısı hem de akademik teklif açısından İspanya'daki en büyük devlet üniversitesinin yanı sıra Avrupa'daki en büyük kampüstür ve 50 yıldır kendini bir çevrimiçi ve karma öğretim modeli aracılığıyla kaliteli Yüksek Öğrenimi evrenselleştirmeye adamıştır. sektöründe lider.