Keystone logo
İsviçre

En İyi Üniversiteler Çevrimiçi programlar içinde İsviçre 2023

kurum sayısı: 122
  • Windisch, İsviçre

  Çağdaş Tasarım Uygulamaları Enstitüsündeki (ICDP) Masterstudio Design üç stüdyodan oluşur: Masterstudio Industrial Design, Masterstudio Scenography, Masterstudio Fashion Design. Her stüdyonun bir disiplin odağı vardır. Ek olarak, ICDP'nin araştırma söylemi Dijital Entegrasyon, Tasarım Kültürleri ve Dairesel Tasarıma odaklanır ve çok boyutlu olarak yansıtılır ve iletilir. Uygulamalı araştırma ve proje çalışmalarımızın temeli "Gelişmiş Tasarım" tasarım terimidir. Maksimize etmeye yönelik mevcut ekonomik uygulama yerine, öğretim ve tasarımda işbirliği ve sistemik eylem anlamına gelen dış girişimci rolünü benimsiyoruz: Küresel krizler, iklim değişikliği ve sosyal eşitsizlikle ilgili güncel konular tartışılıyor ve daha da geliştiriliyor. Sürdürülebilirlik ve ekoloji, kapsayıcılık ve teknoloji, etkileşim ve önemlilik, tasarımın rolünün sorgulandığı ve insanların bir arada yaşaması ve ekonomik faaliyet için yeni vizyonların tanımlandığı alanlardır. Masterstudio Design, profesyonel, geleceğe yönelik tasarım uygulamaları ve uygulamalı araştırmalar konusunda derinlemesine eğitim sunar. İlgili araştırma soruları belirlenir ve tanımlanır, uygun ve karmaşık tasarım süreçleri tasarlanır, projeler geliştirilir ve uygulanır. İletişim, proje yönetimi, disiplinler arası ve araştırmaya yönelik takım çalışması eğitimin bileşenleridir.

  • Madrid, İspanya
  • Amsterdam, Hollanda
  • + 8 daha fazla

  IE Üniversitesi, öğrenmeye bir yaşam biçimi olarak yaklaşan öğrenciler içindir. Öğrencilerin ve fakültenin öğrenme sürecinde birlikte etkileşime girdiği destekleyici bir topluluk sağlıyoruz. IE University, zengin çeşitlilikteki bireyler, fikirler ve yaklaşımlarla kişiselleştirilmiş, öğrenci merkezli bir topluluğa sahiptir. Kampüsünde her yıl 130'dan fazla millet temsil edilmektedir ve öğrencilerinin %75'inden fazlası İspanya dışından gelmektedir. IE Üniversitesi, yüksek kaliteli öğretimiyle dünya çapında ve en prestijli dernekler tarafından tanınmaktadır. Yenilikçi bir vizyon, girişimci ruh ve beşeri bilimlere ve akademik titizliğe odaklanan IE University, toplumda fark yaratacak profesyoneller yetiştirmeye kendini adamıştır. Öğrenmeye yönelik pratiğe dayalı yaklaşımımız sınıfta başlar ve tüm dünyada devam ederek öğrencilerimizi uluslararası profesyoneller olmaya hazırlar. Kim olduğunuzu ve kim olacağınızı şekillendirecek ilham verici ve zorlu bir eğitim istiyorsanız, IE University ufkunuzu genişletecek, sizi dünyayla bağlayacak ve hedeflerinize ulaşmak için gereken benzersiz yolda size rehberlik edecek.

  • Barcelona, İspanya
  • Zürich, İsviçre

  Swiss School of Business Research , dünyanın her yerinden yenilikçi Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora dereceleri almak için başvuran öğrencilerimize İsviçre kalitesiyle akademik mükemmellik sunar. Öğrencilerin kültürlerarası çeşitliliği ve yenilikçi öğretim tarzlarını kutlayabilecekleri dinamik bir uluslararası ortamda büyüme ve gelişme için sayısız fayda ve fırsat sunuyoruz.

  • Neuchâtel, İsviçre
  • Leicester, Birleşik Krallık
  • + 1 daha fazla

  CIES - Uluslararası Spor Çalışmaları Merkezi, İsviçre'nin Neuchâtel şehrinde bulunan bağımsız bir çalışma merkezidir. 1995 yılında Fédération Internationale de Football Association (FIFA), Neuchatel Üniversitesi, Neuchatel Şehri ve Eyaleti arasında bir Vakıf olarak kuruldu.

  • Brig, İsviçre

  İsviçre Mesafe Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (Fernfachhochschule Schweiz – FFHS) ulusal olarak tanınan bir üniversitedir. 1998'den beri yarı zamanlı Lisans ve Yüksek Lisans dereceleri ve sürekli eğitim programları sunmaktadır. Uzaktan eğitimde 20 yılı aşkın tecrübesiyle İsviçre'nin önde gelen e-öğrenme üniversitesidir ve iş, aile ve eğitimi bir araya getirmek isteyen öğrenciler için bir alternatiftir.

  • Port-Valais, İsviçre
  • Brig, İsviçre

  En iyi mutfak sanatları eğitimini pratik işletme teorisi ile harmanlayan kapsamlı müfredatımız sayesinde İsviçre'nin en iyi mutfak okulları ve dünyanın en iyilerinden biri olarak kabul ediliyoruz. Yeteneğinizi besleyin, merakınızı besleyin ve mutfak sanatları dünyasında başarılı olmak için güçlü temeller oluşturun. Culinary Arts Academy Switzerland sadece birinci sınıf bir eğitim almıyorsunuz, aynı zamanda bunu destekleyecek niteliklere de sahip oluyorsunuz.

  • Lausanne, İsviçre
  • Singapore, Singapur
  • + 1 daha fazla

  EHL Hospitality Business School , İsviçre misafirperverliği eğitimi yöntemlerine öncülük ediyor ve mükemmellik standartlarını belirliyor. Bugün, EHL, mezunları geleceğe liderlik etmeye ve saygı ve empati ile yönetmeye hazırlayan müşteri merkezli konaklama yönetimi dereceleri için İsviçre'deki akademik titizlik ve endüstri pratiği değerlerini yaratıcılık ve yenilikle birleştiriyor.

  • Lucerne, İsviçre
  • Risch-Rotkreuz, İsviçre

  Lucerne İşletme Okulu, Orta İsviçre'nin ekonomik ve sosyal açıdan önemli iş ve bölgesel ekonomi, bankacılık ve finans, iletişim ve pazarlama ile turizm ve hareketlilik alanlarında mükemmeliyet merkezidir. Sunduğumuz iddialı, pratik ve araştırmaya dayalı lisans ve yüksek lisans programları, şirketler, kamu kurumları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için nitelikli çalışanlar yetiştirmede etkili olmaktadır.

  • Basel, İsviçre

  1460 yılında kurulan Basel Üniversitesi, İsviçre'nin en eski üniversitesidir. İşletme ve Ekonomi Fakültesi 1995 yılında kurulmuştur ve Basel Üniversitesi'ndeki toplam yedi fakültenin en genç ikincisidir. Ancak ekonomi konusu Basel'de neredeyse 150 yıldır öğretiliyor.

  • Geneva, İsviçre

  ESDST, Rushford Business School'un James Lind Enstitüsü tarafından akredite edilmiş veri okuludur. Okul, derecesi Rushford Business School tarafından verilen Veri Bilimi ve Teknolojisi alanında daha yüksek dereceli programlar sunmaktadır. Fakültemiz ve danışmanlarımız veri bilimcidir ve sektörde saygın konumlarda çalışırlar. Uygulamalı metodolojiyi gerçek veri seti ile kullanmayı öğretiyoruz ve derece bir danışmanlık bitirme projesi ile sonuçlanıyor. Bu, öğrencilerimizi birinci sınıf üst düzey yöneticiler ve veri bilimcileri olmaya teşvik etmek amacıyla yapılır.

  • Geneva, İsviçre

  1978'de İsviçre'de kurulan Webster Üniversitesi Cenevre, lisans (lisans düzeyinde) ve yüksek lisans (yüksek lisans) düzeyinde İngilizce'de yüksek kaliteli programlar sunan, akredite bir Amerikan üniversite kampüsüdür. Webster, İsviçre'nin kültürel açıdan zengin bağlamında öğretim için geniş bir Liberal Sanatlar yaklaşımı sağlar ve Üniversite, "Genève Internationale" yi oluşturan topluluğun ve ruhun önemli bir üyesi haline gelmiştir.

  • Geneva, İsviçre

  Girişimciliği, yeniliği ve liderliği teşvik eden ve işletmeler tarafından çok aranan konularda İngilizce öğretilen vakıf, lisans, yüksek lisans ve MBA programları sunuyoruz. Bunlar, diğerleri arasında işletme yönetimi, iletişim ve halkla ilişkiler, uluslararası ticaret, dijital işletme, spor yönetimi, pazarlama, finans ve işletmeyi içerir.

  • Zürich, İsviçre

  Yaklaşık 30.000 kayıtlı öğrencisi ile University Of Zurich (UZH) İsviçre'nin en büyük üniversitesidir. Yaklaşık 100 farklı konu alanını kapsayan yedi fakülteden oluşan Üniversite, çok çeşitli Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora programları sunmaktadır. programlar. Sayısız ayrım, Üniversitenin tıp, immünoloji, genetik, sinirbilim ve yapısal biyoloji ile ekonomi alanlarındaki uluslararası ününü vurgulamaktadır.

  • Ilanz, İsviçre
  • London, Birleşik Krallık

  1962 yılında kurulan, otelcilik ve lüks yönetimi konusunda uzmanlaşmış dünyanın en iyi eğitim kurumları arasında sağlam bir şekilde kurulduk. Modern küresel ekonominin ön koşulu olan sosyal becerileri geliştirmeye odaklanan akademik titizliği, uygulamalı pratik becerileri ve profesyonel stajları birleştiren uygulamalı iş eğitimi sunuyoruz.

  • Crans-Montana, İsviçre
  • Marbella, İspanya
  • + 1 daha fazla

  Üç uluslararası kampüs, yüzden fazla milliyet bizimle birlikte çalışıyor - "Küresel Otelcilik Eğitimi" dediğimizde gerçekten bunu kastediyoruz. İster lisans ister lisansüstü programlar arıyor olun, Les Roches bir yenilik ve girişimcilik bükümü ile akademik titizlik sunar.