Keystone logo
Kanada

En İyi Üniversiteler Çevrimiçi programlar içinde Kanada 2023

kurum sayısı: 295
  • Toronto, Kanada

  Toronto Üniversitesi Sürekli Çalışmalar Okulu (UofT SCS), yetişkin öğrencileri, alanlarında lider olarak kabul edilen uzman eğitmenler tarafından sınıfta ve çevrimiçi olarak verilen, uzmanlıkla tasarlanmış, derece dışı kurslarla destekler. Üniversitenin ayrılmaz bir parçası olan SCS, UofT'nin entelektüel canlılığı ve öğretme ve öğrenme için yüksek standartlarından güç almaktadır.

  • Madison, Amerika Birleşik Devletleri
  • Teaneck, Amerika Birleşik Devletleri
  • + 3 daha fazla

  New Jersey'deki en büyük özel üniversite olan FDU, kar amacı gütmeyen, mezhep dışı, çok kampüslü bir kurumdur. 1942'de kurulan FDU, 1948'de dört yıllık statü ve 1956'da üniversite olarak onay aldı. Üniversite, eczacılık, hemşirelik uygulamaları, klinik psikoloji ve okul psikolojisi doktora programları dahil olmak üzere 100'ün üzerinde lisans ve yüksek lisans programı sunmaktadır; ve AACSB tarafından akredite edilmiş bir işletme okulu. Derece programları iki New Jersey kampüsünde ve ABD dışındaki iki FDU lokasyonunda sunulmaktadır: İngiltere'de Oxfordshire'daki Wroxton College ve Kanada, British Columbia'daki Vancouver Kampüsü.

  • Olds, Kanada

  Bir tarım ve ev ekonomisi okulu olarak başlangıcından bu yana, Olds College program tekliflerini genişletti ve yıllar içinde daha fazla kariyer odaklı programlar sunmak için büyüdü. Aşçılık ve dikiş dersleri, ünlü Moda programımıza dönüştü, makine dersleri, Tarım ve Ağır İş Mekaniği programları ve tarım becerileri, Tarım Yönetimi ve Bahçe Bitkileri programlarımıza dönüştü.

  • Winnipeg, Kanada

  Winnipeg, Manitoba, Kanada'da bulunan Booth University College, Kurtuluş Ordusu'nun toplumun en savunmasız ihtiyaçlarını karşılama konusundaki 156 yıllık tarihine dayanan bir Hıristiyan kurumudur. Sosyal adalete derinden bağlı olarak, Hıristiyan inancını ve titiz bursu hizmet tutkusuyla harmanlıyoruz. Öğrenmeye yaklaşımımız akademik mükemmelliğe bağlıdır ve herkes için umut, sosyal adalet ve merhamet vizyonuna dayanmaktadır.

  • Toronto, Kanada

  Osgoode Professional Development, Kanada'nın önde gelen hukuk okullarından biri olan Osgoode Hall Hukuk Okulu'nun yaşam boyu öğrenim koludur. OsgoodePD, eğitim teknolojisi ve pedagojide sürekli yeniliğe olan bağlılığımızla dünya çapında tanınmaktadır. Kanada'da uzaktan eğitim sunan ilk hukuk programıydık ve kaliteyi, erişilebilirliği ve esnekliği sürekli olarak geliştirmek için çalıştık. Vizyonumuz, profesyonel hukuk eğitiminin yenilikçi tasarımının ve sunumunun merkezinde olmak, anlayış, bağlantı ve dönüşüm sağlamaktır.

  • London, Kanada

  1954 yılında kurulan King's University College at Western University, büyük, dünya çapında bir üniversiteye bağlı bir Katolik liberal sanatlar üniversite kolejidir. King'in öğrencileri “Her İki Dünyanın En İyisi”nin tadını çıkarırlar – küçük, güzel bir kampüste seçkin öğretim üyeleri tarafından yönetilen küçük sınıflarda öğrenirken kapsamlı bir üniversitenin parçası olmanın deneyimlerini yaşarlar. King'in öğrencileri, Western University'deki tüm tesis ve hizmetlere tam erişime sahiptir ve bir Batı derecesi ile mezun olurlar.

  • Montreal, Kanada

  Kensley College , eğitimin inanılmaz fırsatların kapılarını açmanın tek anahtarı olduğuna inanıyoruz. Her öğrenciye hayallerini gerçekleştirme ve geleceğinde hüküm sürme şansı vermeye çalışıyoruz. Yıllar boyunca, öğrencinin tutkusunu tanımlamak için köklerimize inandık!

  • Toronto, Kanada

  Kanada'nın hareketli iş başkenti Toronto'nun kalbinde yer alan Fleming College Toronto, deneyimli endüstri profesyonelleri tarafından öğretilen ve öğrencilerin mezun olduktan hemen sonra sınıftan çıkıp iş yerine geçmelerine yardımcı olan pratik programlara sahiptir.

  • St. Catharines, Kanada

  Brock Eğitim Fakültesi'nde, öğrenmeyi yaptığımız her şeyin merkezine koyarak eğitimcilere başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları araçları sağlıyoruz.

  • Toronto, Kanada

  IBU, kişiselleştirilmiş bir eğitim deneyimi sunmak için tasarlanmış yeni nesil işletme üniversitesidir. Kariyer hedeflerinize ulaşmak için 1'e 1 mentorluk ve özel derslerden yararlanacaksınız. Kişisel akademik danışmanınız size rehberlik edecek ve size destek olacaktır. 30 öğrenci ile sınırlandırılmış sınıf mevcudu ile, akranlarınız ve profesörlerinizle bağlantı kurma fırsatına sahip olacaksınız.

  • Montreal, Kanada

  Musitechnic , 1987 yılında tanınmış bir müzisyen, besteci ve şarkıcı-söz yazarı olan Gilles Valiquette tarafından Montreal'de kuruldu. Teknolojinin (özellikle bilgisayarların), Eğitim ve Yüksek Öğretim Bakanlığı tarafından tanınan ve tamamen bilgisayar destekli ses tasarımına ayrılmış ilk diplomayı yaratma noktasına kadar, ses üretiminin ve müzik endüstrisinin merkezi haline geleceğine inanıyordu. Bu, herkesin bilgisayar faresinin, MP3'ün ve hatta İnternet'in ne olduğunu öğrenmesinden çok önceydi.

  • Kingston, Kanada

  Queen's University, kapsayıcı bir yaklaşım benimseyerek ve sınıfın ötesinde öğrenim sunarak öğrenci deneyimi açısından Kanada'da üst sıralarda yer almaktadır; Bu deneyim, herhangi bir Kanada Üniversitesinde kişi başına düşen en fazla kulübün yanı sıra 220'den fazla ortaklı güçlü bir uluslararası değişim programını içerir.

  • Toronto, Kanada

  Toronto şehir merkezinde eğitim alarak Kanada'nın en büyük, en çeşitli ekonomisinin kalbinde yaşayacak, öğrenecek ve çalışacaksınız. 160'tan fazla kariyer odaklı sertifika, diploma, lisansüstü ve lisans programı sunuyoruz - Kanada'daki en geniş tam zamanlı kolej programlarından biri. Programlarımızın çoğu, bir gün gelecekteki işvereniniz olabilecek endüstri ortaklarıyla çalışma ve öğrenme için değerli bir fırsat sunan bir saha eğitimi bileşenine sahiptir.

  • Ottawa, Kanada

  Yarının işletmeleri, kalpten şefkat, hayal gücü ve amaçlarla liderlik etmelidir. Daha iyi bir dünyanın, daha eşitlikçi ve adil, daha sürdürülebilir ve şefkatli bir dünya olduğunu biliyoruz. Burada Sprott'ta geleceğin liderleri zor sorular sorma, farklı bakış açılarını benimseme ve liderliklerinde özgün olma özgüvenini kazanıyor. Öğrencilerimiz, mezunlarımız, öğretim üyelerimiz ve personelimiz için yaşam boyu bir topluluğuz.

  • Montreal, Kanada

  Vanier, çeşitli akademik ve profesyonel programlarla eğitimde mükemmelliği ile tanınan bir İngiliz kolejidir. Bu, Montreal şehir merkezine yakın iki kampüs lokasyonunda ve her ikisi de bir metro hattında bulunan, gerçekten Kanadalı öğrenci merkezli bir deneyimdir.