Keystone logo
Kosta Rika

En İyi Üniversiteler Çevrimiçi programlar içinde Kosta Rika 2023

kurum sayısı: 29
  • Mercedes, Kosta Rika

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • San José, Kosta Rika

  Uluslararası Amerika Üniversitesi (UIA), Kosta Rika'da 1986 yılında Ulusal Özel Üniversite Eğitimi Konseyi (CONESUP) aracılığıyla kurulan özel bir üniversitedir. Kosta Rika'da bu organ tarafından onaylanan ilk özel üniversiteydi. Ana kampüsü San José'deki Aranjuez semtinde yer almaktadır ve ayrıca Heredia şehrinde bir ofisi vardır.

  • San José, Kosta Rika

  Latin Amerika Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, ULACIT, Kosta Rika, San José, Tournón mahallesinde yer almaktadır; ve 1987'den beri Ulusal Özel Yüksek Öğrenim Konseyi'nin (CONESUP) resmi onayına sahiptir (oturum No. 101-87). ULACIT, yedi fakülte ve on iki yüksekokulda elli yedi lisans ve yüksek lisans dersi ile on yedi yüksek lisans dersi ve iki doktora programında dört binden fazla öğrenciye eğitim vermektedir.

  • San José, Kosta Rika

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Monterrey, Meksika
  • Buenavista, Meksika
  • + 36 daha fazla

  Tecnológico de Monterrey, siyasi ve dini partilerle ilgisi olmayan özel, kar amacı gütmeyen, bağımsız bir kurumdur. Meksikalı işadamı Eugenio Garza Sada'nın vizyonu sayesinde 1943 yılında kuruldu. 31 kampüsü, 21 genel merkezi ve uluslararası irtibat ofisleri bulunmaktadır. Amacı, girişimci ruha, insan duygusuna ve yüksek rekabet gücüne sahip liderler yetiştirmektir.

  • Cuesta de Moras, Kosta Rika

  Universidad Panamericana, 1988 yılında Kosta Rika'da doğdu, özel üniversiteler CONESUP (17 Aralık 1988 tarihli 125-88 Oturum) nezdinde usulüne uygun olarak yetkilendirilmiş beşinci Özel Üniversite olarak Kosta Rikalılara verilen önemli bir alternatif olarak gerçek profesyoneller olarak geliştirin. Akademik teklifimizde, Hukuk, Mimarlık, Hemşirelik, Yönetim, Muhasebe, İnsan Kaynakları gibi Bakalorya, Lisans ve Yüksek Lisans derecelerinde kariyerlerinde bugün özel veya kamu sektörünün büyük memurları olarak öne çıkan profesyonellere eğitim verdik. İngilizce, Okul Öncesi, Sistem Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Reklam Tasarımı, Reklamcılık ve diğerleri. İnşaat Mühendisliği, Reklam Tasarımı, Reklamcılık, diğerleri arasında İnşaat Mühendisliği, Reklam Tasarımı, Reklamcılık ve diğerleri. Bugün üniversitemiz de kırsal alanlara doğru ilerliyor, Başkanlığı Bölgesel Genel Merkezin açılmasıyla bu yerlere taşıyarak, tüm Kosta Rika sakinlerinin akademik mesleki eğitimimize erişebilmesi için bu büyüme bir başka örnek. Bu eğitim merkezini karakterize eden kapasite ve liderlik, öğrencilerinin aldığı destek ve prestijin en iyi örneği, öğrencilerinin aldığı destek ve prestijin en iyi örneğidir

  • San José, Kosta Rika

  Yeni nesillerin büyük zorluklar olmaksızın yaşam tarzlarını tercih ettikleri, hızlı, kolay ve basit olanın karar vermede seçim kriterleri haline geldiği bir zamanda, trendlere direnenleri vurgulamak daha da anlamlı hale geliyor. tersine, üniversite seçiminde giderek artan bir şekilde kalite, ciddiyet, konsolide akademik kurumlar veya prestij ve sağlam bir altyapı aramayı tercih ediyor. UCIMED Tıp Bilimleri Üniversitesi'nde, sadece öğrencilerimizin kalitesi ve mükemmelliği için savaşmadık, aynı zamanda bu değerleri bir yaşam tarzı haline getirdik ve DNA'mıza dahil ettik. Rektörü olarak beni yetkililerin, tıp camiasının, sağlık profesyonellerinin, ebeveynlerin, öğrencilerin ve mezunların ulusal düzeyde tanınmasından daha fazla memnun eden hiçbir şey yoktur. Bu tanınma sadece ulusal düzeyde değil, çok daha ileri gidiyor ve bölgenin farklı bölgelerinden üniversite topluluğumuza, anlaşmalar imzaladığımız uluslararası kuruluşlara ya da bu ülkelerdeki şirketler mezunlarımızı işe alın.

  • Cartago Province, Kosta Rika

  Şimdi UCA olarak adlandıracağımız Florencio del Castillo Üniversitesi'nden sıcak bir karşılama alın. Üniversitemiz, üniversite düzeyinde farklı akademik seçenekler arayan bir nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak için 1995 yılında kurulmuş bir Akademik Kurumdur. Bugün, yirmi yıldan fazla bir süre sonra, sosyal ve teknolojik değişiklikleri olgunluk ve sorumlulukla kabul eden sağlam bir üniversite olarak pazarda kalıyoruz. Felsefemiz her zaman müşteri hizmeti, yani değişmeye istekli bir milletin geleceği olan gençlere; Hedeflerine ulaşmak ve böylece başarıya ulaşmak için onları mükemmel bir eğitim süreciyle desteklemeye kararlıyız. Sevgili ziyaretçiler, bu sanal alanı eviniz olarak düşünün. Bu web sitesi bizimle konaklamanızı daha keyifli hale getirmek için tasarlanmıştır.

  • Geneva, İsviçre
  • San José, Kosta Rika
  • + 2 daha fazla

  1963 yılında kurulan özerk bir BM organı olan Birleşmiş Milletler Eğitim ve Araştırma Enstitüsü (www.unitar.org), Birleşmiş Milletler Sisteminin bir eğitim koludur ve diplomatik eğitim yoluyla BM'nin etkinliğini artırma yetkisine sahiptir. halkı bilinçlendirme, eğitim ve kamu politikası görevlilerinin eğitimi yoluyla ulusal eylemlerin etkisini artırmak.

  • San Pedro, Kosta Rika

  Amacımız, yaratıcı endüstrinin gelişimini desteklemek amacıyla tasarım, sanat, işletme yönetimi ve teknolojideki öğretim süreçlerine önemli ölçüde katkıda bulunmaktır. Yaratıcı profesyoneller, son teknoloji ürünü öğrenci merkezli eğitim programlarını uygulayarak ve endüstri liderleriyle ittifaklar kurarak, inovasyon toplumunun ilerlemesine katkıda bulunmak için gerekli araçları elde eder.

  • San Pedro, Kosta Rika

  Sürekli değişen bir dünyada, sizi profesyoneller gibi eğitmeye ve sürekli eğitim yoluyla her zaman güncel kalmaya davet ediyorum. Üniversitemizde öğrencilerimizi her zaman aktif düşünme geliştirmeye teşvik ediyoruz, yaratıcılığı, yenilikçi gelişimi ve ekip çalışmasını teşvik ediyoruz, böylece mezunlarımız zorluklarla ve hızlandırılmış teknolojik değişikliklerle yüzleşebiliyor.

  • San Pedro, Kosta Rika

  Amacımız Ulusal ve uluslararası bir ortamda, yüksek bir araştırma ve yenilik ruhu, sağlam bir ahlak, derin insan duyarlılığı ve geleceğe dair net bir vizyona sahip, kendini adamış, ulusal ve uluslararası bir ortamda gelişme yeteneğine sahip, kendini adamış profesyonelleri öğretim, araştırma ve sosyal projeksiyon yoluyla eğitmektir. .

  • San José, Kosta Rika

  FUNDEPOS Üniversitesi, ekonomi bilimleri alanındaki üç tarihi eğitim olayı sonucunda Kosta Rika'da geliştirilmiştir. Bunlardan ilki, 1983'te National University'nin gelişiyle, merkez ofisi ABD'nin San Diego, California, ABD'de İşletme Yönetimi alanında ilk Profesyonel Yüksek Lisans programını başlattı. İkinci tarihsel an, bu programın idaresi açısından Kosta Rika Üniversitesi'ne (UCR) aktarıldığı 1993 yılında meydana geldi. Bu amaçla İktisadi Bilimlerde Lisansüstü Eğitim ve Araştırma Vakfı (FUNDEPOS) oluşturulmuştur.

  • Heredia, Kosta Rika

  UNA'dan önce öğretmenlerin eğitimine adanmış Escuela Normal de Costa Rica (1914) ve taahhüdü lise öğretmenlerinin eğitimi olan Escuela Normal Superior (1968) gelmektedir. Her iki kurumdan da sadece altyapıyı değil, aynı zamanda daha sonra eğitim-öğretim ve insancıl mesleğini etkileyecek olan pedagojik bir kültürü de miras aldı. UNA kurulduğunda, Pérez Zeledón ve Liberya Normal Okulları yeni devlet üniversitesinin bölgesel bölümleri haline geldi.

  • San José, Kosta Rika

  Castro Carazo Üniversitesi, prestij ve yörüngesi nedeniyle, etnik köken, cinsiyet, yaş, farklı yetenekler, sosyal durum, sağlık koşulları, din, görüş, tercihler veya medeni durum ayrımı yapmaksızın tüm insanlara garanti vermeye çağrılmaktadır. öğretim ve öğrenim için kaliteli ortamlara erişim. Uygun ve etkili bir yüksek öğrenim yoluyla, Castro Carazo Üniversitesi, öğrencilerinde hayallerini, profesyonel hedeflerini ve tam entelektüel potansiyelini gerçekleştirme yeteneğini geliştirerek, bireysel ve toplu refaha katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Aynı şekilde, değişen ve çok kültürlü bir dünyada girişimci, üretken, yaratıcı ve etik vatandaşlar olarak ortak sorumluluklarını üstlenmelerini sağlar. Bunun için Castro Carazo Üniversitesi örgün ve yaygın genel, mesleki ve çevre koruma eğitimi programları sunmaktadır. Ayrıca öğrencilerinin yaşam planlarında başarılı olmalarını sağlamak için öğrenci geliştirme ve destek hizmetleri de sunmaktadır.