Keystone logo
Meksika

En İyi Üniversiteler Çevrimiçi programlar içinde Meksika 2024

kurum sayısı: 3
  • Monterrey, Meksika

  Tecnológico de Monterrey, Meksika'daki kar amacı gütmeyen bir numaralı özel üniversitedir. 1943'te kurulan Üniversite, o zamandan beri Monterrey'deki amiral kampüsüyle birlikte Meksika genelinde 26 kampüsü içerecek şekilde büyümüştür. Eğitim deneyimleri yoluyla, herkesin yararına olmak için daha da rekabetçi olmaya istekli, sahip olmak yerine var olmaya, bir şeylere sahip olmak yerine başkalarına hizmet etmeye net bir şekilde odaklanarak, değişimin temsilcisi haline gelen insanlar oluştururuz; eylemlerinin başkalarının dönüşümünü destekleyebileceğinin farkında olan, kendi hayatlarından sorumlu insanlar.

  • Mexico City, Meksika

  Universidad Ítaca , Meksika genelinde uzaktan eğitim sunma konusunda öncüyüz. Üniversitemiz, mesleki becerilerinizden yararlanmak ve işyerinde hızla büyümek için lisans derecenizi çevrimiçi veya şahsen tamamlamanızın yanı sıra yüksek lisans derecenizi de sunar.

  • Boston, Amerika Birleşik Devletleri
  • Mexico City, Meksika
  • + 32 daha fazla

  Ortak okullarımızın yeteneklerle güçlü, kişisel düzeyde bağlantı kurma ve yüksek nitelikli adaylarla bağ kurma şansına sahip olduğu bir ortam yaratıyoruz.