Keystone logo

En İyi Üniversiteler Çevrimiçi programlar içinde Meksika 2023

kurum sayısı: 259
  • Monterrey
  • Aguascalientes
  • Chihuahua
  • + 22 daha fazla

  Tecnológico de Monterrey Tecnológico de Monterrey , 1943 yılında Don Eugenio Garza Sada ve Enseñanza e Investigación Superior adlı kar amacı gütmeyen bir dernek kuran bir grup girişimcinin vizyonu sayesinde kuruldu. siyasi ve dini bağlantıları.

  • Campeche

  Universidad Internacional Iberoamericana ( UNINI México ), hedefleri ve yol gösterici ilkeleri tüm insanlar için eşit eğitim fırsatlarını garanti eden lisans ve lisansüstü dereceler için bir yüksek öğretim kurumu olarak tasarlanmıştır.

  • Jumeirah
  • Guadalajara
  • London

  Bağımsız bir ruha sahip profesyonel, akredite bir film okulu olan Raindance, 1992'den beri hem acemi hem de deneyimli film yapımcılarına eğitim veriyor. Değerlerimiz bağımsızlığa odaklanmıştır ve kurslarımız, becerilerinizi kendi tarzınıza göre geliştirmeniz için tasarlanmıştır.

  • Mexico City

  Universidad Ítaca , Meksika genelinde uzaktan eğitim sunma konusunda öncüyüz. Üniversitemiz, mesleki becerilerinizden yararlanmak ve işyerinde hızla büyümek için lisans derecenizi çevrimiçi veya şahsen tamamlamanızın yanı sıra yüksek lisans derecenizi de sunar.

  • Tlaquepaque

  ITESO, Guadalajara Cizvit Üniversitesidir. 1957'de kurulan dünyadaki 228'den fazla Cizvit üniversitesinden oluşan bir ağa aittir. Hepsi, 450 yıllık bir Jesuit eğitim geleneğini, tarihsel olarak dünya düşüncesinin merkezinde yer alan ve bilim ve sanatın her alanında lider yetiştirmek için bilinen bir geleneği paylaşıyor.

  • Mexico City

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Mexico City
  • Monterrey
  • Guadalajara
  • + 2 daha fazla

  Tecnológico de Monterrey'deki EGADE Business School , ortak değer yaratan ve toplumu dönüştüren her yerde yaşayan liderleri güçlendirmek için karar veren Latin Amerika'nın önde gelen ticari eğitim kurumu olarak dünya çapında tanınan bir ün kazandı.

  • Mexico City

  Vatel Uluslararası Otel İşletmeciliği ve Turizm Okulu, öğrencileri oteller, restoranlar, acenteler gibi konaklama işletmelerinde sorumlu bir şekilde yönetim pozisyonlarını yürütmek için gerekli bilgi ve becerileri kazanmaya hazırlayan, dünya çapında tanınan bir kurumdur. seyahat, hizmet acenteleri, hastaneler, eğlence merkezleri vb. Vatel'in akademik planı, profesyonel dünyaya doğrudan katılma fırsatı sunan resmi bir çift diploma (Meksika-Fransa) sunar.

  • Naucalpan de Juárez

  UVM zorluklarıyla daha başarılı bir şekilde yüzleşmek için daha iyi insanları ve profesyonelleri hazırlama ihtiyacının farkında olarak, UVM'de Yeni Certeza Eğitim Modelimizi başlatmaya karar verdik.

  • México

  Son derece başarılı stratejiler sağlayan iş ve insani gelişim alanlarına yönelik yaklaşımları aktarmaya kendini adamış bir Üniversiteyiz. Hazırlığın işlevinin, bireyi olumlu bir deneyim düzeyinde toplumumuzla işbirliği yapan bilgi ve değerler insanı yapmak olduğuna kesin olarak inanıyoruz. Öğrenmeyi, büyük başarılar ve memnuniyetlerle sonuçlanan bağlılık gerektiren bir araç olarak öneriyoruz, girdikten sonra, sınıf arkadaşlarına ve sınıf profesörlerine deneyim katkıda bulunmalarına izin veren, alanda zenginleştirici bir profile sahip olan profesyonellerimizin seçimini vurguluyoruz. , çünkü bilgi coşkuyla, doğrulukla, dürüstlükle ve güncellenerek uygulanır. Üniversitemiz, mezunlarımızın ve öğretim kadromuzun gelişmesine ve büyümesine ve ayrıca kullanımın öncelikli olduğu konforlu tesislere olanak tanır.

  • Puebla City

  Puebla Politeknik Üniversitesi, Üniversite tarafından sağlanan eğitim hizmetini güçlendirmeyi amaçlayan kalite hedeflerini oluşturarak, gözden geçirerek ve periyodik olarak değerlendirerek Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini karşılamaya ve sürekli iyileştirmeye kararlıdır. üretici ve sosyal sektörlerin ihtiyaçları.

  • Mexico City

  Meksika Teknoloji Üniversitesi'nde herkesin kaliteli bir eğitim alma hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, lise, lisans veya yüksek lisansınızı okumanız için size uygun fiyatlı eğitim, akademik burslar ve bir iş bankası sunuyoruz. Amacımız, yaşam kalitenizi artırabilmeniz için hazırlanmış bir profesyonel olmanızdır.

  • Cortazar

  Kapsamlı bir kalite yönetim sistemi aracılığıyla çalışan birinci sınıf bir üniversiteyiz: Politeknik Üniversiteler modeline dayalı olarak, kaliteleri ve uygunlukları ile tanınan çeşitli eğitim programları aracılığıyla insanları bütünsel olarak eğitir. Yüksek nitelikli personele sahiptir. Sürdürülebilir bir yaklaşımla ve uluslararası projeksiyonla araştırma, teknolojik geliştirme ve yenilik kültürünü teşvik eder.

  • México

  Universidad Michoacana de San Nicolás de Hidalgo, Vasco de Quiroga'nın hümanizminin, Miguel Hidalgo, José María Morelos, Melchor Ocampo'nun ideallerinin varisi; Misyonu: Michoacán, Meksika ve dünyanın sosyal, ekonomik, politik, bilimsel, teknolojik, sanatsal ve kültürel gelişimine katkıda bulunmak, dik, yetkin, Üniversitemizin etik değerlerinin rehberliğinde, ilgili ve kaliteli eğitim programları ile çevrelerinde değişim yaratan lider insan; bilimsel ve teknolojik ilerlemeyi ve sanatsal yaratımı teşvik eden sosyal ihtiyaçlarla bağlantılı araştırmalar yapmak; yaygınlaştırma ve üniversite yaygınlaştırma yoluyla evrensel değerleri, demokratik uygulamaları ve sürdürülebilir kalkınmayı kurtaran, koruyan, artıran ve yaygınlaştıran faaliyetler oluşturmak.

  • Acapulco

  Loyola del Pacifico Üniversitesi, 1992 yılında Acapulco'da doğmuş bir üst düzey eğitim kurumudur. 2008 yılında, lise düzeyi Loyola del Pacífico Üniversitesi Bakalorya: Prepa Loyola'nın açılmasıyla başlamıştır. On yıl sonra 2018 yılında Loyola Lisesi ile temel seviyeye başladı. Bugün, daha yüksek seviyeli çalışmalar teklifi 9 yarıyıl ve 3 yarıyıldır. Akademik olanaklarının genişletilmesiyle Loyola del Pacifico Eğitim Sistemi olarak bu şekilde oluşturulmuştur.