Keystone logo
Polonya

En İyi Üniversiteler Çevrimiçi programlar içinde Polonya 2023

kurum sayısı: 139
  • Katowice, Polonya

  Katowice'deki Ekonomi Üniversitesi 1937'de kurulmuştur ve Polonya'nın en iyi üniversitelerinden biri olan Silezya bölgesindeki en büyük ve en eski işletme okuludur.

  • Łódź, Polonya

  Film, Sanat ve Tasarım Akademisi, Polonya'nın en iyi üniversitelerinden profesörlerin yanı sıra alanında tanınmış uygulayıcılardan oluşan öğretim ekiplerinin bireysel gözetimi altında teori ve yaratıcı deneye dayalı öğrenciler yetiştiren seçkin bir akademidir. Gerçek yaşam deneyimlerine ve alandaki değişikliklerin farkındalığına dayalı bir akademi yaratma fikri, Polonya'da bu kadar özgün bir organizasyon yapısına ve gelecek için bu kadar çağdaş bir eğitim anlayışına sahip tek akademinin kurulmasına yol açtı. Okul, öğrencileri tarihi Scheibler Sarayı'ndaki genel merkezinde karşılarken, onlara en yeni özel ekipmanlarla donatılmış atölyeler ve konferans salonları, bir sinema odası, bir kütüphane ve Sergi Galerisi gibi olanaklar sunar.

  • Warsaw, Polonya

  Varşova'daki University of Economics and Human Sciences – eğitimde yeni bir boyut. Varşova'daki University of Economics and Human Sciences Üniversitesi, yeni fırsatların bir üniversitesidir. Varşova'nın kalbinde yer alan modern kampüsümüz, öğrencilere yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri, kariyerlerini inşa edebilecekleri ve çeşitli projelere katılabilecekleri bir alan sunuyor.​

  • Pomorska, Polonya

  Gdansk Foundation for Management Development (GFKM), büyük ve orta ölçekli yerli ve yabancı şirketlerin yönetici kadrosu ve çalışanları için eğitim, destek ve geliştirme projeleri sağlama konusunda uzmanlaşmış bir eğitim ve danışmanlık firmasıdır.

  • Dabrowa Gornicza, Polonya

  WSB Üniversitesi sadece Polonya pazarında eğitim standartlarını belirlemekle kalmıyor, aynı zamanda eğitim ve araştırma alanında güçlü bir kurumsal ortak haline gelerek dış pazarlardaki konumunu da pekiştirdi. Bu, yüksek Üniversitenin Polonya'daki uluslararasılaşma sıralamasında 2. olmasıyla doğrulanır. WSB Üniversitesi, Polonya'daki özel üniversitelerin uzun yıllardır ön saflarında yer aldı ve hala öyle. Eğitimin bir kısmını yurtdışında yürütme imkanı, yabancı stajlar, aynı anda iki diploma - Polonyalı ve yabancı - almayı sağlayan programlar, birçok uluslararası projeye katılım, öğrencilerimize sunduğumuz birçok fırsattan sadece birkaçı.

  • Gdańsk, Polonya

  Gdansk University of Physical Education and Sport Üniversitesi, teorik ve pratik derslerin hem tanınmış bilim adamları hem de bireysel çalışma alanlarıyla ilgili alanlarda yüksek nitelikli uzmanlar tarafından, ayrıca Olimpiyat ve milli takımların antrenörleri ve seçkinler tarafından yürütüldüğü Pomeranya'daki tek spor üniversitesidir. sporcular. Gdansk University of Physical Education and Sport didaktik teklifi modern, geniş ve çeşitlidir. Çalışma alanının bir parçası olarak, bir öğrenci, işgücü piyasasının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış çok çeşitli uzmanlıklar arasından bir uzmanlık seçebilir ve bunu üniversite tarafından sunulan diğer uzmanlıklarla tamamlayabilir.

  • Bialystok, Polonya

  Bialystok Tıp Üniversitesi, profesyonel, sorumlu, önde gelen tıp personeli için mümkün olan en iyi eğitimi sağlama misyonuyla modern, hızla büyüyen bir devlet üniversitesidir; dünya çapında en ileri düzeyde bilimsel araştırma yapmak; sağlık hizmeti sunucuları ile işbirliği içinde yenilikçi çözümleri hayata geçirmek ve toplumsal ihtiyaçlara cevap vermek.

  • Wrocław, Polonya

  Wrocław Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, 1945 yılında, esasen şu anda feshedilmiş olan Lviv Teknik Üniversitesi ve Lviv'deki Jan Kazimierz Üniversitesi'nin Alman Teknoloji Okulu'nun yıkılan binalarını uyarlayan akademik personelinin katılımıyla kuruldu. - Technische Hochschule.

  • Gdańsk, Polonya

  Gdańsk University of Technology (Lehçe adı: Politechnika Gdańska), Polonya'daki en eski üniversitelerden biridir ve Kuzey Polonya'daki en büyük teknik üniversitedir. 1904'te kuruldu ve o zamandan beri dünya çapında mühendisleri çeşitli bilim ve teknoloji alanlarında eğitiyor. Bin yıllık geleneğe sahip ve Polonya kıyı şeridine açılan bir şehir olan Gdańsk'ta bulunan otel, eğitim görmek ve öğrenci hayatının tadını çıkarmak için mükemmel bir yerdir.

  • Stockholm, İsveç
  • Boden, İsveç
  • + 3 daha fazla

  Çaylaklar Sertifikalı Okul ve oyun geliştirmede En İyi Dereceli Okul.

  • Gdańsk, Polonya

  Gdańsk Teknoloji Üniversitesi (Lehçe adı: Politechnika Gdańska), Polonya'daki en eski üniversitelerden biridir ve Kuzey Polonya'daki en büyük teknik üniversitedir. 1904 yılında kurulmuş ve o zamandan beri bilim ve teknolojinin çeşitli alanlarında birinci sınıf mühendisler yetiştirmektedir. Bin yıllık bir geleneğe ve Polonya kıyı şeridine açılan bir kapı olan Gdańsk'ta yer alan okul, eğitim almak ve öğrenci hayatının tadını çıkarmak için mükemmel bir yerdir.

  • Olsztyn, Polonya

  University of Warmia and Mazury in Olsztyn (UWM) 1 Eylül 1999'da kuruldu. Kuruluş, Olsztyn'de Tarım ve Teknoloji Akademisi, Pedagoji Yüksek Okulu ve Warmian İlahiyat Enstitüsü'nde üç yüksek öğrenim kurumunun birleştirilmesinden kaynaklandı. University of Warmia and Mazury in Olsztyn misyonu, yüksek nitelikli mezunlar ve bilimsel personel yetiştirmek, bölge ekonomisinin ihtiyaçlarına cevap veren bilimsel araştırmalar yapmak ve ulusal kültürü zenginleştirmek amacıyla çeşitli faaliyetler yürütmektir.

  • Wrocław, Polonya

  The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw lisans, yüksek lisans ve doktora olmak üzere üç düzeyde birinci sınıf sanat ve tasarım eğitimi sunmaktadır. Bir devlet üniversitesiyiz ve dört fakültede tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak öğrenci yetiştiriyoruz: Resim Heykel Fakültesi, İç Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Seramik ve Cam Fakültesi ve Grafik ve Medya Sanatları Fakültesi.

  • Warsaw, Polonya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Jelenia Góra, Polonya
  • Świerzawa, Polonya
  • + 1 daha fazla

  ff