Keystone logo

En İyi Üniversiteler Çevrimiçi programlar içinde Vietnam 2023

kurum sayısı: 38
  • Hanoi

  Hanoi Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (USTH, Vietnam - Fransa Üniversitesi olarak da bilinir), 2009 yılında Vietnam ve Fransa arasındaki Hükümetlerarası Anlaşma kapsamında, en mükemmel araştırma odaklı üniversitelerden biri olma hedefiyle kurulmuş bir devlet üniversitesidir. Vietnam'da uluslararası standart.

  • Hanoi
  • Ho Chi Minh City

  Executive MBA Shidler College of Business University of Hawaii Hanoi veya Ho Chi Minh City, Vietnam'da Eğitim 8 Nisan 2022'de Hanoi'de Güz 2022 Alım Bilgileri oturumu için başvuruların alınması: https://shidler.hawaii.edu/vemba/information-session/ hanoi

  • Manchester
  • Accra
  • Budapest
  • + 62 daha fazla

  World-class university preparation qualifications designed by universities for international students to succeed at university.

  • Ho Chi Minh City

  Ho Chi Minh City University of Technology (HCMUT Bach Khoa), mühendislik ve işletme alanında lisans programları ve işletme alanında yüksek lisans programı sunmaktadır.

  • Ho Chi Minh City

  Ton Duc Thang University , 24 Eylül 1997'de kurulan Vietnam Genel Çalışma Konfederasyonu altında işletilen bir devlet üniversitesidir.

  • Nha Trang

  Vietnam'ın en güzel sahil kenti olduğu söylenen Nha Trang University (NTU) hoş geldiniz. Nha Trang University , 50 yılı aşkın geçmişi ve gelişimi ile Vietnam'daki 50 devlet üniversitesinden biridir.

  • Tuy Hòa

  Mientrung University of Civil Engineering misyonu, inşaat ve diğer alanlarda yüksek kaliteli insan kaynakları yetiştirmektir; araştırma uygulamak, bilgi ve teknolojiyi iş dünyasına ve topluma aktarmak.

  • Ho Chi Minh City

  Hoa Sen University uzun zamandır proaktif ve kurnaz bir özel yüksek öğrenim kurumu olarak tanınmıştır, topluma entelektüel ve ahlaki standartlarla tam donanımlı bireyler, bol yaşam deneyimi, iyi tanımlanmış bir mesleki yönelim ve kararlı bir hırs sağlar. Hoa Sen University eğitim programlarından geçen mezunlar, mesleki verimlilikleri ve sosyal açıdan etkili insan erdemleri açısından takdir edilmektedir.

  • Sơn La

  Tay Bac Üniversitesi, 23 Mart 2001 tarih ve 39/2001 / QD-TTG sayılı Başbakan Kararı ile Northwest College of Education temelinde kurulmuş olup, selefi Orta Öğretim Okulu'dur. Thai Meo Özerk Bölgesi 1960 yılında kurulmuştur.

  • Qui Nhơn

  Orta Vietnam'ın önde gelen yüksek öğretim kurumlarından biri olan Quy Nhon University hoş geldiniz. Quy Nhon University , Orta Vietnam'ın en önemli ekonomik bölgesinin en güney noktası olan Quy Nhon kıyı kenti, Binh Dinh eyaletinin merkezinde ve Güney Orta bölgesinin merkezi noktası olan Orta Dağlık Bölgesi'nin merkezinde, Ulusal Karayolu 1'in kesişme noktasında yer almaktadır. Ulusal Yol 19, Doğu-Batı Ekonomik Koridoru'nun denize açılan kapısı olarak kabul edilir.

  • Ho Chi Minh City

  Doğrudan Ulaştırma Bakanlığı'na bağlı Ho Chi Minh Ulaştırma Üniversitesi, Vietnam'ın güneyindeki ulaşım sektöründeki en büyük multidisipliner eğitim üniversitesidir. Ho Chi Minh Ulaştırma Üniversitesi, ulaştırma sektörü, yani denizcilik, karayolu, iç su yolu ve demiryolu için insan kaynakları yetiştirmekten sorumludur.

  • Thanh Hóa

  24 Eylül 1997'de Başbakan, üç üçüncül kurumun birleştirilmesi yoluyla Hong Duc University (HDU) kurulmasına ilişkin 797 / QĐ-TTg sayılı Kararı yayınladı: College of Education, College of Economics and Technique ve Thanh Hoa Tıp Fakültesi (daha önce tümü 40 yılı aşkın eğitim deneyiyle biliniyordu). HDU, Vietnam'ın yeni bir model tarafından inşa edilen ilk eğitim sistemiydi: Thanh Hoa Eyaleti Halk Komitesi'nin yetkisi altında faaliyet gösteren ve Eğitim ve Öğretim Bakanlığı'nın denetiminde faaliyet gösteren halka açık, çok disiplinli bir kurum.

  • Ho Chi Minh City

  Ho Chi Minh Şehrindeki Vietnam Ulusal Üniversite Sisteminin altı saygın üyesinden biri olan Bilim Üniversitesi'ne hoş geldiniz. Üniversitemizin tarihi 1941 yılında Çinhindi Bilim Koleji'nin kurulmasıyla başladı ve 1956'da Saygon Fen Fakültesi oldu. 1977 yılında Edebiyat Fakültesi ile işbirliği yapılarak Enstitümüz Hochiminh Şehri adını aldı.

  • Ho Chi Minh City

  Sanayi bölgesinin kalbinde yer alan üniversite, yarım yüzyıldan fazla bir süredir Ho Chi Minh City'de bir öğrenme, araştırma merkezi ve eğitim fırsatı olmuştur. 1962 yılında 5 mühendislik disiplini ile bir Kolej Teknik Eğitim Kurulu olarak kurulan Ho Chi Minh City University of Technology and Education kendisini çok disiplinli bir üniversiteye kayda değer bir şekilde dönüştürmüştür.

  • Ho Chi Minh City

  Ho Chi Minh City Open University , yerinde eğitimden uzaktan eğitim ve uydu akademik merkezlerinde öğrenmeye kadar çeşitli programlar sunan bir yüksek öğretim kurumudur; toplumun çeşitli öğrenme ihtiyaçlarını karşılamayı ve ülkenin insan kaynaklarının zenginleşmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.