Keystone logo

15 Çevrimiçi Kurs programlar içinde Çevrebilim 2024

filtreler

filtreler

  • Kurs
  • Çevrebilim
Çalışma alanları
  • Çevrebilim (15)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Çevrimiçi Kurs programlar içinde Çevrebilim

Bireysel dersleri almak öğrencilerin ilgisini çeken ve tutkularını sürdürmelerine yardımcı olan materyalleri çekerken eğitimlerini ilerletmenin bir yolu olabilir. Bu derinlemesine sınıflar, öğrencilere gelecekteki kariyerlerinde mükemmel olması gereken deneyim ve becerileri kazandırabilir.

Çevre araştırmaları dersi nedir? Katılımcıları çevre ile ilgili bireysel konular hakkında öğretmek için tasarlanmış bir sınıftır. Dersler yaygın olarak sürdürülebilirlik, ekosistemler, toprak, petrol ve gaz ve atmosferi kapsar. Öğrenciler genellikle çevrenin yaşamı nasıl etkilediğini ve onu nasıl koruyacağını öğrenirler. Çevrenin nasıl değiştiğini öğrenmek akademisyenlerin farklı ekosistemleri önümüzdeki yıllarda nasıl sağlıklı kalacağını anlamalarına yardımcı olabilir.
Çevresel problemleri anlamak ve kabul edilebilir çözümler bulmak suretiyle, çevresel araştırmalarda dersi alan öğrenciler, kritik problem çözme becerileri geliştirme şansına sahip olurlar. Çevrenin korunmasıyla ilgili toplumsal sorumluluğu üstlenen öğrenciler de mükemmel iletişim yetenekleri kazanabilirler. Organizasyon, herhangi bir kariyerde de yararlı olabilir.
Kurslar genellikle online veya kampüste tutulup tutulmadığına göre farklı ücret almaktadır. Buna ek olarak, üniversiteler genellikle ülkeler arası öğrenim ücretlerinde değişiklik yapmaktadır. İlgilenilen okullarla iletişim kurmak, genellikle, bir kursun en güncel maliyetini bulmak için en etkili yoldur.
Çevresel araştırmalar birçok ilginç kariyere kapı açmaktadır. Ofis işleri isteyen öğrenciler, kariyerlerini meteorolog veya okyanus araştırmacıları olarak bulabilirler. Bir el-kariyer tercih edenler, zoologlar, vahşi yaşam yöneticileri veya mikrobiyologlar gibi mutlu olabilir. Bazıları, bahçıvanlar veya toprak bilimcileri olarak kariyer seçebilir veya ekolojist olarak daha mutlu olabilirler. Değişen çevre ile birlikte, çevreci işlerde kısa arz mevcut değildir.
Sürekli değişen çevre, çevresel araştırmalarda dersler için küresel bir ihtiyaç yaratıyor ve pek çok üniversite, çeşitli nedenlerle kampusda derslere devam edemeyenler için uzaktan dersler sunarak bu talebin karşılanmasına yardımcı oluyor. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.