Keystone logo

filtreler

 • Kurs
 • Mühendislik Çalışmaları
 • Elektrik Mühendisliği
Çalışma alanları
 • Mühendislik Çalışmaları (1)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  1 Çevrimiçi Kurs programlar içinde Elektrik Mühendisliği 2024

   Çevrimiçi Kurs programlar içinde Elektrik Mühendisliği

   Online kurslar öğrencileri çeşitli disiplinlerden başarıya hazırlamaya yardımcı olur. Söz konusu dersin türüne bağlı olarak birkaç saatten birkaç yıla kadar sürebilirler.

   Elektrik mühendisliğinde çevrimiçi bir ders nedir? Konuyla ilgili kurslar tek başlarına ya da mühendislik alanında lisans veya yüksek lisans programının bir parçası olabilir. Bu disiplindeki bir konunun bir örneği, canlı hücrelerdeki elektriksel işlevler üzerine bir sınıftır. Bir başka sınıf, ulusal ölçekte bir elektrik şebekesi üzerinden elektrik sağlama lojistiğini inceleyebilir. Elektrik mühendisliğinde, tamamlandığında akademik derece kazandıran birçok çevrimiçi kurs, genel mühendislik dersi ve mühendislik temel materyali yanı sıra genel bilim ve matematik derslerini de gerektirir. Elektrik mühendisliği uzaktan öğrenme kursları, elektrik mekanikleri ve teknisyenleri için bir sertifika programı şeklinde de olabilir.Bu kurslar, öğrencilerin belirli bir ekipman türüne veya belirli bir üreticiye ilişkin bir testi geçmeye hazırlanmasına odaklanmaktadır.

   Bu konuyla ilgili çevrimiçi kurslardan mezun olan öğrenciler, onlarla birlikte hayatlarının ve kariyerlerinin birçok yönünde iyi hizmet eden entelektüel bir titizlik gösterebilir. Elektrik sistemlerini anlama yeteneği, kişisel buluş ve keşif projelerinin temelini oluşturabilir.

   Bir çevrimiçi elektrik mühendisliği dersinin kredi saat başına eğitim ücreti genellikle ülkeye ve kuruma göre değişir. Kabul büroları genellikle daha doğru teklifler ve ilgili bilgiler sağlayabilir.

   Elektrik mühendisleri istihdam eden kuruluşların örnekleri inşaat şirketleri ve kamu hizmetleri sağlayıcılarıdır. Küçük bir elektrik mühendisi, elektrik sistemlerinin bakımına katılarak ve idari destek sağlayarak üst düzey üyelere yardımcı olmaya odaklanabilir.Daha deneyimli bir elektrik mühendisliği adayı, bir imalat şirketi için takım tezgahlarının programlanmış dökümünden ve bakımından sorumlu olabilir veya işletme ve ekipmanın çeşitli şirket politikalarına ve uluslararası standartlara uygun kalmasını sağlamaktan sorumlu olabilir.

   Hiçbir mühendislik programı bir sonraki programla tam olarak aynı değildir, bu yüzden birkaç tane karşılaştırmanız en iyisidir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.