Keystone logo

145 Çevrimiçi Kurs programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Kurs
  • İşletmecilik Çalışmaları
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (145)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Çevrimiçi Kurs programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları

Online dersler Muhasebe, Bankacılık, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Finans, Uluslararası Ticaret, Lojistik, İşletme, Ekonomi ve Yönetim kategorisi içinde Pazarlama, Turizm ve E-İş tüm düşmek. Bir işle ilgili alanda bir kariyer değişikliği arayan çalışan profesyoneller, yeni mezunlar ve bireyler İşletme, Ekonomi ve Yönetim online kurslar yararlanabilir aday öğrenciler bazılarıdır.

İş Bazı online ders kredisi, Ekonomi ve Yönetim sınıfları böyle bir BBA ve MBA gibi diğer lisans veya yüksek lisans programları için devredilemez. Bir yıl için birkaç gün her yerde süren, İş bazı online kurslar, Ekonomi ve Yönetim, diğerleri yarı zamanlı tam zamanlı, ama hepsi istihdam e-öğrenme teknolojisi geleneksel kampüs tabanlı sınıflar sayesinde daha esnek olma eğilimindedir , hangi öğrencilere sınıf getiriyor.İşletme, Ekonomi ve e-posta, uydu konferans, dosya paylaşımı, sosyal medya ve talimat anlık mesajlaşma gibi İdaresi kullanım teknolojileri ve açık tartışma forumları etrafında, temel iş konuları, ekonomi teorileri ve idari uygulamaları online kurslar.

Mesleki gelişim ile ilgilenen ve yeni, değerli nitelikler kazanıyor herkes için, İş online kurslar, Ekonomi ve Yönetim mükemmel bir seçenek olabilir. Daha fazla bilgi ve online dersler, bugün hosting üniversiteler ve kuruluşlarla irtibata aşağı kaydırın!