Keystone logo

filtreler

 • Kurs
 • Sosyal Bilimler
 • Sosyal Hizmet
 • İnsan Kaynakları
Çalışma alanları
 • Sosyal Bilimler (1)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

1 Çevrimiçi Kurs programlar içinde İnsan Kaynakları 2024

  Popular study format

  Çevrimiçi Kurs programlar içinde İnsan Kaynakları

  Uzaktan eğitim, uzaktan eğitim yoluyla diploma, derece, sertifika veya kazanmak için fırsat kazandırmak. Bir kampüste derslere katılmakla izin çizelgelerini sahip olmayan öğrenciler, dünya çapında çeşitli kolej ve üniversitelerden bir online ders alarak yararlanabilir.

  insan kaynakları bir online ders nedir? Bu ders, işe alım stratejileri, yönetim sorumlulukları, tazminat ve faydaları, çalışanların eğitim konseptleri, performans yönetimi, sağlık ve güvenliği ile ilgili korunması, işveren standartları gibi önemli insan kaynakları kavramları, genel bir bakış ile öğrencilere donatıyor. Bazı kurs programları, proje yönetimi, ekip oluşturma ve denetleme gibi insan kaynaklarının özel bir alana odaklanmak.

  İnsan kaynakları öğrenciler, işe ilişkin işe ve başarılı çalışanları yönetme değerli beceriler elde. Akademisyenler çalışma ortamı gezinmek ve karmaşık durumlarla başa çıkmak için öğrenirler.

  insan kaynakları kursları dünya çapında öğrencilere hitap ve uzaktan erişilebilir. Hayır iki kurum birbirine benzemez; Bu nedenle, kayıt ve kayıt maliyetleri farklıdır. Çeşitli maliyetleri ve ücretleri belirlemek için ilgi kurumunuza başvurun.

  insan kaynakları kurs işe, tazminat, risk yönetimi ve eğitim odaklı işleri içeren kariyer yolları yol açabilir. İşe yöneticileri açık pozisyonları doldurmak için sorumludur. İş vergileri, reklam yazma özgeçmiş gözden adayları mülakat ve yöneticilere övgü yaparak içerir. Faydaları uzmanları çalışanların iş için uygun şekilde tazmin sağlamak ve gerekli sigorta kapsama sağlamak. Görev, maaş verilerini analiz maaş anket çalışmaları, tazminat raporların hazırlanması ve üçüncü parti satıcılarla ödülleri paketleri müzakere içerir.Eğitim ve geliştirme yöneticileri, eğitim ihtiyaçlarını belirlemek eğitim vermek, ve tamamlanan programlarının sonuçlarını değerlendirmek.

  Dünya çapında kolejler ve üniversiteler meşgul çalışan profesyoneller öğrenciler için esnek ve kullanışlı seçenekler sunuyoruz. kayıt yaptıran ve dünyanın her yerinden gelen kursları tamamlayarak uzaktan eğitim kursları ile mümkündür. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.