Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 7 Çevrimiçi Kurslar programlar içinde İnsan Kaynakları Yönetimi 2024

7 Çevrimiçi Kurs programlar içinde İnsan Kaynakları Yönetimi 2024

genel bakış

Bir online ders sitesi modüller aracılığıyla tamamlanmış uzaktan eğitim şeklidir. eğitmen ve diğer öğrencilerle etkileşimi genellikle e-posta, tartışma forumları, canlı video akışı ve sohbet odalarını içerir. Online dersler genellikle alınan ve internet erişimi olan bir 'ın kendi kişisel bilgisayar aracılığıyla tamamlanır.

İnsan kaynakları yönetiminde bir online ders nedir? Bu ders öğrencilere liderlik, kurumsal değerler, işe alım stratejileri, yönetim, çatışma çözümü, sağlık ve güvenlik, ve ekip oluşturma sağlam bir anlayış verir. Çoğu kurslar yönetimi yanı sıra insan kaynakları becerileri çeşitli yönlerini içermektedir. Dersler genellikle çeşitli kişilik tipleri ile anlaşma ve ne kadar etkili geliştirilmesi yoluyla çalışanların değerini korumak için nasıl, sanayi fikir, liderlik stilleri sağlar.

İnsan kaynakları yönetimi bilim adamları başarıyla, mülakat işe yönetmek ve çalışanları geliştirmek için nasıl öğrenme dahil olmak üzere değerli işyeri becerilerini kazanmaları.Öğrenciler temel insan kaynakları değişiklikler ve ne kadar etkili disiplin cezası gerektiren durumlarla başa çıkmak için fikir edinmek.

İnsan kaynakları yönetiminde bir online ders tamamlama gibi risk yönetim uzmanı, eğitim yöneticisi ve insan kaynakları yöneticileri olarak insan kaynakları meslek, çeşitli yol açabilir. Risk yönetimi uzmanları zarar potansiyel alanlarını analiz ve yaşayabilir çözümler geliştirmek. Bu genellikle potansiyel maddi kayıplara, kötüye, fiziksel yaralanma ya da ayrımcılık değerlendirilmesini içermektedir. Eğitim yöneticileri geliştirmek ve eğitim programları uygulamak, yeni çalışanları eğitmek ve programların sonuçlarını değerlendirmek. İnsan kaynakları yöneticileri, insan kaynakları uzmanları denetlemek. Iş sorumlulukları genellikle şirket stratejilerinin geliştirilmesi yönetim ve çalışanlar arasında irtibat kişisi olarak hizmet veren içerir ve işe ve tazminat yeni politikalar önerilmektedir.

Online dersler, dünya çapında üniversite ve kolej bulunmaktadır.Part-time ve tam zamanlı seçenekleri genellikle mevcuttur. esnek bir eğitim sürecini gerektirmektedir meşgul profesyoneller bir online kursa kayıt düşünmelisiniz. Uzaktan öğrenme modülleri bugün 'ın öğrencileri için kolaylık sağlar. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Kurs
  • Yönetim çalışmaları
  • İnsan Kaynakları
  • İnsan Kaynakları Yönetimi
Çalışma alanları
  • Yönetim çalışmaları (7)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı