Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu Çevrimiçi Kurslar programlar içinde İstihdam İlişkileri içinde Avustralya 2023

Çevrimiçi Kurs programlar içinde İstihdam İlişkileri içinde Avustralya 2023

genel bakış

Çalışan ilişkileri uzmanları en iyi işe, geliştirme, tutma ve personel tazminat yönetmek için insan kaynakları yönetimi kapsamında çalışır. Şirketin ihtiyaçlarını göz önüne alındığında, onlar geliştirmek ve mevcut kanun ve sözleşme hükümlerine uygun politikalar uygulamak ve aynı zamanda organizasyon ve yetenek yarar çalışır.

Avustralya lisans derecesi takip öğrenciler için sübvanse yüksek öğrenim vardır. Ayrıca kredi ve yüksek lisans öğrencileri için hibe vermek. Yüksek öğrenim çalışmanın herhangi bir alanda sunulan bir doktora için lisans düzeyinde başlar.

Kurslar tüm dünyada üniversitelerde, kolejlerde ve ticaret okullarında alınabilmektedir. Daha fazla esneklik sağlamak için bazı okullar online sınıflar bile sunmaktadırlar. Öğrenciler münferit dersler alabilir veya derece programlarını takip edebilirler.

Daha fazla oku

filtreler

  • Kurs
  • Avustralya
  • Yönetim çalışmaları
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler Diller Doğa Bilimleri Enerji Bilimi Eğitim ve Pedagoji Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Genel Çalışmalar Havacılık Hukuk Çalışmaları Ekonomi Çalışmaları
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı