Keystone logo

5 Çevrimiçi Kurs programlar içinde Doğa Bilimleri Kimya 2024

filtreler

filtreler

  • Kurs
  • Doğa Bilimleri
  • Kimya
Çalışma alanları
  • Doğa Bilimleri (5)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Çevrimiçi Kurs programlar içinde Doğa Bilimleri Kimya

Bir öğrenci lise veya dengi okuldan mezun olduktan sonra belirli bir konuyu öğrenmek isterse, artan esneklik için bir çevrimiçi ders alabilirler. Çevrimiçi bir derste, bir profesör, öğretim asistanı veya evdeki konfordan diğer akademik figürlerin yönlendirmesi altında bu konuyla ilgili derinlemesine bilgi edinme fırsatı verilir.

Kimyada çevrimiçi bir ders nedir? Kimya dersleri, maddelerin nasıl etkileşime girdiğine, özelliklerine ve yeni maddeler oluşturmak için bir araya geldiğinde ne olacağına odaklanır. Öğrenciler, kimyanın temel prensiplerini, bilimsel metodu ve doğru kayıtları korurken temel deneyleri nasıl yapabilirler? Birçok program organik kimya, inorganik kimya ve kimyanın toplumdaki rolünden daha ileri konuları derinlemesine inceleyebilmelerine rağmen fiziksel kimya ile ilgili konularda yoğunlaşmaktadır.

Öğrenciler, sınıfta ve dışarıda onlara yardımcı olabilecek çevrimiçi kimya derslerinde son derece değerli beceriler öğrenebilirler. Kimya derslerinde başarı için eleştirel düşünme, mantık ve mantık önemlidir ve bu beceriler, öğrencilerin daha sonra hayatta daha iyi ödeyerek daha iyi işler bulmalarına izin verebilir. Kazandıkları örgütsel beceriler, hem ev hem de çalışma ortamlarında öğrencilere yardımcı olabilir.

Kimyadaki bir çevrimiçi dersle ilgili masraflar çeşitlidir ve kurumdan kuruma büyük ölçüde değişebilir. Öğrenciler, kayıt yaptırmadan önce, ders, ücretler ve malzemeler de dahil olmak üzere bir dersin tamamının farkında olmalılar.

Kimyaya giren öğrenciler, ek eğitim veya öğretimle çeşitli bilim dallarıyla ilgili başarılar elde edebilirler. Analitik kimya, farmakoloji, toksikoloji ya da kimya mühendisliği yapabilirler.Bazı öğrenciler, nişlerini sağlık bilimcileri, fen öğretmenleri veya araştırma bilim insanları olarak bulabilir. Kimyada sağlam bir temel, hemen hemen tüm bilim dallarında gereklidir, böylece öğrencilerin kendileri için çok çeşitli kariyer yolları vardır.

İhtiyaçlarınıza uyacak bir çevrimiçi program bulmak, her zamankinden daha kolay. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.