Keystone logo

38 Çevrimiçi Kurs programlar içinde Mühendislik Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Kurs
  • Mühendislik Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Mühendislik Çalışmaları (38)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Çevrimiçi Kurs programlar içinde Mühendislik Çalışmaları

Bir ders, öğrencilerin bir konu alanını incelemelerini sağlayan çok kısa bir programdır. Dersler genellikle birkaç hafta veya ay sürmekte ve öğrencilere belirli beceriler kazandıracak veya doğada daha genel olabilecektir.

Mühendislikte çevrimiçi bir ders nedir? Bir mühendislik kursu genellikle öğrencileri alanın temel kavramlarına tanıtmaya odaklanır. Bir ders genel olarak doğada olabilir, mühendislik alanındaki çeşitli spesifikasyonlara bir göz atabilir veya belirli bir alana odaklanabilir. Kurslar, mühendis olarak çalışmak için gerekli fizik ve matematik gibi temel konuları kapsayabilir. Elektronik, mekanik ve havacılık gibi farklı mühendislik alanlarındaki konseptleri de gözden geçirebilirler. Eğer bir program belirli bir alanda uzmanlaşmışsa, öğrenciler akışkanlar mekaniği ve telekomünikasyon gibi şeyleri inceleyebilirler.

Bir mühendislik dersinde edinilen beceriler, elektrik bilgisi ve gelişmiş matematiksel anlayışı içerebilir.Öğrenciler, bir kariyer alanına girmek veya mevcut alanda ilerlemek için kazandıkları becerileri kullanabilir.

Bir kursun maliyeti doğrudan alınacak olan okuldan gelmelidir. Bunun nedeni, ders yapısı ve temel eğitim gibi çeşitli faktörlerden dolayı masrafların okuldan okula geniş bir şekilde değişmesidir.

Tipik olarak, mühendislik alanındaki bir ders, öğrencilerin alanı önizlemesine olanak tanımak için çekilir. Bazı öğrenciler, kaydolmadan önce bir lisans programında öğrenecekleri şeyleri hissetmelerini sağlamak için belirli bir mühendislik alanına girebilirler. Öğrenciler bir mühendislik alanında bir derece kazanmak ve daha sonra biyomedikal mühendisleri, elektrik mühendisleri, kimya mühendisleri, uzay mühendisleri veya inşaat mühendisleri olarak çalışabilirler.

Mühendislik hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, o konuda bir kurs almak size yardımcı olabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.