Keystone logo

filtreler

 • Kurs
 • Pazarlama Çalışmaları
 • Pazarlama
 • Stratejik Pazarlama
Çalışma alanları
 • Pazarlama Çalışmaları (4)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

4 Çevrimiçi Kurs programlar içinde Stratejik Pazarlama 2024

  Çevrimiçi Kurs programlar içinde Stratejik Pazarlama

  Çevrimiçi kurs, öğrencilerin bir profesör veya diğer eğitim personelinin yönlendirmesi altında belirli bir konuda öğrenebilecekleri bir kolej seviyesindeki sınıftır. Online olarak verilen dersler, önerilen üniversitede bulunan uygulamalara bağlı olarak, birkaç gün, hafta veya ay sürebilir.

  Stratejik pazarlamada çevrimiçi bir ders nedir? Bu tür derslerde öğrenciler kapsamlı, hedeflenmiş bir pazarlama stratejisi oluşturmak, ölçmek ve mükemmelleştirmek için ihtiyaç duydukları temel becerileri ve uygulamaları öğrenebilirler. Öğrenci, planlarının uygulanmasında uzun vadeli stratejilerin geliştirilmesi, iletişim planlaması ve dijital ve çevrimdışı kanalların nasıl kullanılacağını öğrenebilir. Doğru pazarda etkili olan kişilere etkin bir şekilde ulaşmak için taktik, model ve yaklaşımların nasıl kullanılacağını da öğrenebilirler.

  Bu derslerde başarı için gereken yaratıcı düşünme, ayrıntılara aşırı dikkat ve eleştirel düşünme, öğrencilerin hayatta hemen hemen her durumda başarılı olmasına yardımcı olabilecek değerli becerilerdir. Öğrenciler bu becerileri gelecekteki kurslara uygulayabilir veya daha yüksek ücret oranlarına sahip daha iyi işler elde etmek için bunları kullanabilirler.

  Böyle bir kursun maliyeti, teklif veren üniversite tarafından belirlenir. Öğrenciler, farklı üniversitelerdeki benzer kursların çılgınca farklı öğrenim ücretlerine ve ücretlerine sahip olduklarını görebileceklerinden, bir dersi almadan önce finansal beklentileri bilmek önemlidir.

  Öğrenciler stratejik pazarlamada çevrimiçi bir dersi başarıyla tamamladığında, onlara birçok kariyer yolunda yardımcı olabilirler. Bazıları pazarlama yöneticileri, pazarlama uzmanları, satış müdürleri veya halkla ilişkiler uzmanları olmayı seçebilir. Diğerleri, insan kaynakları uzmanları, hesap yöneticileri, iş zekası analistleri veya satış temsilcileri olarak başarı elde edebilir.Bu kariyerlerden her biri, bu tek dersin sunduğu eğitimin üstünde ek eğitim gerektirir.

  Bugün, çevrimiçi dersler tüm dünyadaki üniversitelerde bulunmaktadır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.