Keystone logo

filtreler

 • Kurs
 • Diller
 • Dil Hazırlık Testi
 • TOEFL Hazırlığı
Çalışma alanları
 • Diller (4)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

4 Çevrimiçi Kurs programlar içinde TOEFL Hazırlığı 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Çevrimiçi Kurs programlar içinde TOEFL Hazırlığı

  Bir ders, genellikle eğitim alanındaki öğrencilerin bir öğretim sınıfı olarak gördükleri ile eş anlamlıdır. Bu konuda profesör veya eğitmen gibi bir otorite sahibi olanlar tarafından yönlendirilirler. Kursun süresi, çalışmanın alanına ve kurumun derecelendirme dönemlerinin yapılandırılma şekline bağlı olacaktır.

  TOEFL hazırlık kursunda ders nedir? Yabancı dil olarak İngilizce Testi için bir öğrenci hazırlayan bir derstir. Bu, İngilizce öğrenenlerin İngilizce dilini kullanma ve anlama becerisini ölçen ve değerlendiren çevrimiçi bir sınavdır. Test, becerileri çok-moda olarak ölçtüğü için, çalışmanın TOEFL'ı geçmek için yeteri kadar İngilizce'de dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerilerine yardımcı olacak yeteneklere odaklanması gerekir.

  TOEFL'nin geçmesine yardımcı olacak bir ders, sadece sınavdan geçmek için yardıma ihtiyaç duyanlar için bir zorunluluk değil, aynı zamanda test sonuçlarının ötesine gerçek dünyadaki senaryolara kadar uzanabilen paha biçilmez becerileri de öğretebilir. İngilizce olarak dinleme, okuma, yazma ve İngilizce konuşma yeteneği, insanların büyük bir kısmının dili konuştuğu bir dünyada kapıları açabilir.

  TOEFL hazırlık kursunun maliyetini belirleyecek birçok faktör vardır. Örneğin, programın ne kadar derin olacağı, kurumun taban ücretleri, toplantı ve yer sayısı dikkate alınacak faktörlerden sadece birkaçıdır. Fiyat teklifi almak için doğrudan öğrenim kurumunuza başvurun.

  TOEFL hazırlığında bir kurs, eğitim hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir, çünkü birçok İngilizce konuşan kurum, dünya çapında bir öğrenci olarak kabul edilecek belirli bir minimum puanı karşılamanızı gerektirir. Akademik İngilizce yeterlilik size sadece sınavı geçmenize yardımcı olmayacak, aynı zamanda öğrenmeniz ve İngilizceye daha iyi bir şekilde bağlanabilmeniz için gerekli becerilerle donatmanıza yardımcı olacaktır. Bir TOEFL kursu, eğitim hedeflerinizde size yardımcı olabilse de, potansiyel olarak sizi uluslararası bir iş veya kuruluşta çevirmen, tercüman, eğitimci veya çalışan olmak için doğru yola koyabilir.

  Kendinizi TOEFL'a hazırlamak için birçok seçenek var. Canlı bir sınıfta, bire-bir özel ders, özel bir kurumda, yerel veya hatta çevrimiçi bir kursta, tüm olasılıklar vardır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.