Keystone logo

4 Çevrimiçi Kurs programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Bilgisayar Bilimi Uygulamalı Bilgisayar Bilimi 2024

filtreler

filtreler

  • Kurs
  • Teknoloji Çalışmaları
  • Bilgisayar Bilimi
  • Uygulamalı Bilgisayar Bilimi
Çalışma alanları
  • Teknoloji Çalışmaları (4)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Çevrimiçi Kurs programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Bilgisayar Bilimi Uygulamalı Bilgisayar Bilimi

Bir kurs yolu, lise diplomasına sahip olan kişiler için uygun olan genel sınıflarla başlayabilir. Sınıf süreleri bir aydan bir sömüre geçebilir ve bir sertifika veya lisans programının parçası olabilir.

Uygulamalı bilgisayar bilimlerinde bir ders nedir? Öğrencileri bilgisayar tabanlı kariyer uzmanlığına hazırlayan bir ders niteliğindedir. Uygulamalı bilgisayar bilimlerinde lisans veya lisansüstü eğitim genellikle bilgisayar yazılımı, donanım ve sistemlerdeki vakıf dersleriyle başlar. Lisans düzeyi kursları, veri yapılarını, sistem analizini ve tasarımını ve yazılım mühendisliğini anlamak için teknikler ve bilgisayar bilimi kuramlarını uygulayabilir. İleri dereceler, en yeni bilgisayar sistemleri mimarisi, veri iletişimi ve bilgisayar kontrolünü öğretebilir.

Uygulamalı bilgisayar bilimleri öğrencileri, uygulama tasarımı, ayrık matematik ve analitik düşünme gibi mesleğe özgü becerileri kazanırlar. Açık fikirli ve eski sorunlara yeni bir yaklaşımda bulunmaya istekli olmak birçok kariyer yolunda etkili olabilir.

Bilgisayarlar ve teknoloji, küresel bazda talep görüyor. Eğitim kurumları değiştikçe maliyet de öyle oluyor. Öğrenciler mevcut müfredat gereklilikleri ve kayıt ücretleri ile ilgili ücretlerin doğru bir şekilde belirlenebilmesi için seçtikleri okulla iletişime geçmelidir.

Uygulamalı bilgisayar bilimlerinde bir kursa devam eden öğrenciler için istihdam olanakları bol miktarda bulunur. Büyük ve küçük şirketler hem programcılara hem de veritabanı yöneticilerine ihtiyaç duyar. Bilgisayar oyun tasarımcıları ve çoklu ortam geliştiricileri artan teknolojik kabiliyetler nedeniyle daha popüler meslekler arasındadır. Uzmanlıklar daha yüksek ücret ve pozisyonlarla sonuçlanabilir. Gelişmiş dereceler arayan bireyler, genetik, biyoloji, hesaplama fiziği ve finansal modelleme de dahil olmak üzere küresel toplumu etkileyen tıbbi ve mühendislik endüstrilerinde yüksek büyüme derecesinde iş bulabilir.

Çalışan profesyonellerin esnek çizelgelere ve uygun yerlere ihtiyacı vardır. Günümüz eğitim kurumlarının birçoğu, bu gereksinimleri karşılamak için uzaktan öğrenme modülleri ve kampüs yerleri geliştirmiş olabilirler. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.