Keystone logo

Diploma programlar içinde Yönetim içinde Pachuca, Meksika 2023

genel bakış

Pachuca Meksika Hidalgo eyaletinin başkentidir. Santa Barbara Hacienda Üniversitesi Mekatronik, Bilgi teknolojisi ve Biyoteknoloji dersleri gibi şehrin modern eğitim tanınır. Bu öğrencilerin dışında ayrıca Fizik Tedavi, Yazılım mühendisliği, Optomechatronics, Bilgi güvenliği, bilgi teknolojileri ve iletişim programlarında öğrenim görebilirler.

Yönetim alanı genellikle iş dünyasındaki liderlik pozisyonlarındaki bireyler için geçerlidir. Bir yönetim eğitimi almak isteyen öğrenciler kendi kurumlarının temsilcileri olmayı öğrenebilirler. Ayrıca idari ve çalışanla ilgili konuları ele almayı öğrenebilirler.

Meksika, resmi olarak Amerika Birleşik Meksika Devletleri, Kuzey Amerika'da bir federal anayasal cumhuriyettir. Çalışma sadece kısa bir süre için serbest istiyorsanız almak zor bir çalışma vizesi, gerektirebilir. Belediye Başkanı şehirlerine hükümetin çoğu finanse edilen üniversiteler (eyalet başkenti) tarih, gastronomi ve kültürel konularda kısa kurslar var, çoğu neredeyse ücretsizdir.

Daha fazla oku
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler Diller Doğa Bilimleri Enerji Bilimi Eğitim ve Pedagoji Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Genel Çalışmalar Havacılık Hukuk Çalışmaları Ekonomi Çalışmaları
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı