Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 2 Çevrimiçi Diploma programlar içinde Kalite Yönetimi 2024

2 Çevrimiçi Diploma programlar içinde Kalite Yönetimi 2024

genel bakış

Pek çok akademik kurum bir ya da iki yıllık bir çalışmanın ardından diplomalar sunmaktadır. Kazanıldıktan sonra, bu diplomalar yeni kariyerlere kapı açabilir ve standart bir eğitimin size veremeyeceği daha fazla fırsat yaratabilir.

Kalite yönetiminde diploma nedir? Kalite yönetimi, bir organizasyonun genel yapısını gözlemlemekte, olası sorunları tanımlamakta ve performansı korumak veya iyileştirmek için çözümler uygulamaktır. Birçok şirket ve işletme, bir şekilde kalite yönetimini gerektirir. Kalite kontrol, işçilerin ve sistemin kendisinin verimliliğini değerlendirmeyi, israfı ortadan kaldırmaya ve böylece maliyeti düşürmeye ve eğitim fırsatları oluşturmaya yardımcı olabilir. Organizasyonun veya kurumun tüm yönleri kalite yönetimine dahildir. Bir iş veya federal bir organizasyonla çalışıp çalışmadığı, kalite yönetimi birçok endüstri için çok önemlidir.

Diplomalarınızı kalite yönetiminde almaktan kazanabileceğiniz beceriler arasında eleştirel düşünme ve analiz, iletişim ve keskin gözlem bulunmaktadır. Bunlar, kariyerinizin profesyonel yaşamınızda ayakta kalmasına yardımcı olacak ve kişisel yaşamınızda da performansı artırabilecek becerilerdir.

Bir diploma sunan herhangi bir programın maliyeti, kuruma bağlı olarak farklılık gösterir. Öğrenci yardımına, bulunduğu yere ve programın ne kadar süreceğine bakın. Programın maliyeti genellikle bu faktörlere dayanır.

Kalite yönetiminde kariyer, bir şirkette veya kuruluşta serbest veya işe alınmış bir danışman olmaktır. Öncelikle çalışanlarla veya işletim sistemleri gibi daha teknik bir şeyle farklı alanlarda çalışmayı seçebilirsiniz. Kalite yönetiminde bir diploma da sizi bir eğitmen olmaya da yönlendirebilir. Uzmanlığınız, konu hakkında yazabileceğiniz veya başkalarına danışabileceğiniz gazetecilik veya televizyon gibi kariyerlerde de avantajlı olabilir. Diğer meslekler, şirket ilişkilerini güçlendirmek için kiralanabileceğiniz insan kaynakları veya halkla ilişkiler içerebilir.

Kariyer okulu ne olursa olsun doğru okulu bulabilirsiniz. İster sınıfta olsun, ister çevrimiçi olsun, mükemmel uyum sağlayabilecek çok sayıda program var. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha fazla oku

filtreler

 • Diploma
 • Yönetim çalışmaları
 • Kalite Yönetimi
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (2)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı