Keystone logo

5 Çevrimiçi Doktora programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Ticaret 2024

filtreler

filtreler

 • Doktora
 • İşletmecilik Çalışmaları
 • Ticaret
Çalışma alanları
 • İşletmecilik Çalışmaları (5)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Çevrimiçi Doktora programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Ticaret

  Doktora tezi ve bağımsız bir araştırma gerektiren ileri bir yüksek lisans derecesidir. Çoğunlukla üç ila dört yıllık bir çalışmayı içeren öğrenciler, derinlemesine öğrenim alırken konularına hakim olabilirler. Gerekli tüm şartları tamamlayan ve derecelerini alan akademisyenlere “doktor” unvanı verilir.

  İşletmelerde Doktora Nedir? Bu derece, iş alanının birçok yönüne odaklanmaktadır. Bilim adamları finans ve yönetim ilkelerine hakim olarak ticari dünyada nasıl ilerleyebileceklerini öğrenebilirler. Bu programı almayı seçen bireyler, pazarlama, muhasebe ve şirket yönetimi gibi konuları da öğrenebilirler. Programı tamamlamak için yazılar, örnek çalışmalar ve 80.000 kelimelik bir tez çalışması gerekecektir. İş alanında uzmanlaşarak, akademisyenler gelecekteki kariyerlerinde mükemmel olabilirler.

  İş dünyasında doktora yapmak suretiyle, öğrenciler iyi bir müzakereci olmaları ve finansallarını nasıl etkin bir şekilde yönetebileceklerini öğrenebilirler. Bu programı alan kişiler, hem kişisel hem de profesyonel durumlarda başarılı olmalarına yardımcı olabilecek liderlik becerilerini öğrenebilirler.

  Dünya çapında birçok okul, İşletme alanında doktora yapmaktadır, ancak çoğu program fiyatları birbirinden farklıdır. İhtiyacınız olan bilgileri istediğiniz üniversite veya üniversiteye başvurarak alabilirsiniz.

  Programı tamamlayan ve doktora yapan bireyler, dünya çapındaki üniversitelerde veya üniversitelerde işletme profesörü olmayı düşünebilir, ancak başka birçok kariyer seçeneği de vardır. Eğer meslekler mevcutsa, akademisyenler muhasebecileri veya ekonomi uzmanlarını yönetmeyi tercih edebilirler. Pazarlama yöneticileri, iş operasyonları yöneticileri ve finansal danışmanlar, uygulanabilir kariyerlerin birkaç örneğidir.

  İş dünyasında doktora yapmak, iş prensiplerini derinden anlamak isteyen kişiler için harika bir fırsat olabilir. Dünya çapında birçok okul bu dereceyi sunmaktadır ve birçok okul erişilebilir çevrimiçi programlara sahiptir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.