Keystone logo

1 Çevrimiçi programlar içinde Spor ve Egzersiz Çalışmaları Spor Bilimi Egzersiz Bilimi 2024

filtreler

filtreler

  • Spor ve Egzersiz Çalışmaları
  • Spor Bilimi
  • Egzersiz Bilimi
Çalışma alanları
  • Spor ve Egzersiz Çalışmaları (1)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Popular degree type

Popular study format

Popular locations

Çevrimiçi programlar içinde Spor ve Egzersiz Çalışmaları Spor Bilimi Egzersiz Bilimi

Egzersiz Bilimi, insan vücudu hareketi dünyasına dalan büyüleyici bir alandır. Anatomi, hareket mekaniği ve hatta spor psikolojisi gibi konuları araştırıyor. Sağlık ve fitness konusunda tutkuluysanız, Egzersiz Bilimi derecesi sağlığın teşviki ve geliştirilmesi, fizik tedavi, koçluk ve kişisel antrenman gibi alanlarda kariyer kapılarını açabilir.

Egzersiz Bilimi okurken anatomi, fizyoloji, kinesiyoloji ve beslenme gibi konularda dersler alacaksınız. Ayrıca bireylere veya gruplara özel güvenli ve etkili fitness programlarının nasıl oluşturulacağını da öğreneceksiniz. Ayrıca motor öğrenimi ve yaralanmaların önlenmesi gibi konularda bilgi sahibi olacaksınız.

Egzersiz Bilimi derecenizi aldıktan sonra spor salonları ve antrenman tesisleri gibi çeşitli ortamlarda, araştırma laboratuvarlarında veya doğrudan spor takımlarıyla çalışmaya hazır olacaksınız. Ve öğrenmeye devam etmek istiyorsanız fizik tedavi veya mesleki terapi gibi alanlarda daha yüksek derecelere ulaşabilirsiniz.

Dolayısıyla, Egzersiz Bilimi derecenizi aldıktan sonra hangi kariyer yolunu seçerseniz seçin, insanların fitness hedeflerine ulaşmalarına ve daha sağlıklı yaşamlar yaşamalarına yardımcı olacak beceri ve bilgiye sahip olacaksınız.