Keystone logo

5 Çevrimiçi programlar içinde Turizm ve Otelcilik Konaklama Gıda Hizmet Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Turizm ve Otelcilik
  • Konaklama
  • Gıda Hizmet Yönetimi
Çalışma alanları
  • Turizm ve Otelcilik (5)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Çevrimiçi programlar içinde Turizm ve Otelcilik Konaklama Gıda Hizmet Yönetimi

Yemek Hizmeti Yönetimi Nedir?
Yemek Hizmeti Yönetimi, restoranları ve gıdayla ilgili diğer işletmeleri işletme işidir. Planlama ve bütçelemeden malzeme sipariş etmeye ve personel yönetimine kadar her şeyi içerir. Yemek Servisi Yönetimi, yemek ve müşteri hizmetleri tutkusu olanlar için zorlu ve ödüllendirici bir kariyer seçimidir.

Gıda Hizmeti Yönetimi alanında bir derece ile ne yapabilirim?
Yemek Hizmeti Yönetimi alanında bir derece, yemek hizmeti endüstrisinde, restoranlarda, catering şirketlerinde veya diğer gıda ile ilgili işletmelerde çalışan bir kariyere yol açabilir. Yemek Hizmeti Yönetimi alanında bir derece ile, bir yemek hizmeti işini baştan sona yönetme bilgisine sahip olacaksınız. Bütçeleme ve menü planlamasından her şeyden sorumlu olma becerilerini öğreneceksiniz. malzemeleri sipariş etmek ve personeli yönetmek için.

Ne tür Gıda Hizmeti Yönetimi dereceleri vardır?
Önlisans derecelerinden lisans derecelerine ve ötesine kadar birçok farklı Yemek Hizmeti Yönetimi derecesi vardır. Her derece türü, yemek servisi endüstrisinde başarılı olmanıza yardımcı olacak farklı bilgi ve beceriler sağlayacaktır. Yemek Hizmeti Yönetimi Önlisans derecelerinin tamamlanması genellikle iki yıl sürer ve size bir yemek hizmeti işletmesi yürütmenin temellerini sağlar. Yemek Hizmeti Yönetimi lisans derecelerinin tamamlanması genellikle dört yıl sürer ve size yemek hizmeti endüstrisi hakkında daha derinlemesine bilgi sağlar. Gıda Hizmeti Yönetimi alanında tamamlanması iki ila üç yıl sürebilen yüksek lisans dereceleri de mevcuttur. Bu programlar, yemek servisi endüstrisinde başarılı olmanıza yardımcı olacak en gelişmiş bilgi ve becerileri sağlar.

Yemek Hizmeti Yönetimi derecem sırasında ne çalışacağım?
Yemek Servisi Yönetimi dereceniz boyunca, yemek servisi endüstrisi ile ilgili çeşitli konuları inceleyeceksiniz. İşletme yönetimi, gıda güvenliği, beslenme ve menü planlama hakkında bilgi edineceksiniz. Ayrıca stajlar veya diğer uygulamalı fırsatlar aracılığıyla pratik deneyim kazanacaksınız. Lisans programınızın sonunda, bir yemek servisi işletmesini başarılı bir şekilde yönetmek için gereken bilgi ve becerilere sahip olacaksınız.